Treść opublikowana przez vdm
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ja po przczytaniu rzuciłem
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
czy taka pompka będzie ok? http://allegro.pl/pompka-spryskiwaczy-lamp-przednich-skoda-octavia-i1514184408.html
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nonsens!!! Przestałem palić i mniej się stresuje, mniej się męcze, mam lepsze samopoczucie, mniej mnie boli głowa, lepiej się śpi i wstaje rano, mniejszy kac po dobrej imprezie... Same Plusy Rzucaj, nie bądź cipką
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
Jeżeli ja bym miał taką sytuację, to na pewno bym nie wyjaśniał jej na żadnym publicznym forum, nawet na tym :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jak myślicie wiocha czy nie?
widziałem na żywo i powiem jedno - WIOCHA
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
czyli wszystko masz takie jak ja: koło 130 zł 037 105 0273 C śruby 62 zł 52 gr N 101 010 01 (6 szt.) N 905 398 01 (6 szt.) 623 0803 00 LUK - jak cena tego zestawu?
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
dokładnie ale na którymś forum widziałem właśnie te śruby mam pytanie jaki zestaw sprzęgła kupiłeś? chodzi mi czy te LUKa co jest w pierwszym poście czy inne?
-
[ALL B5] Jak myślicie wiocha czy nie?
wiocha, psuje wygląd całego przodu b5
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
nie widzę zdjęcia _________________________________________________ o cholera Nosb Ciebie do mam talent trzeba wysłać
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
pierwsze słysze wiem, że rejestracje możesz zostawić taką z jaką kupiłeś ale to co piszesz jest dla mnie obce
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
tak, podstawą jest cena na umowie
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
MUSISZ! a co lepsze masz na to 2 tygodnie! jeżeli cena jest zaniżona, to oni lecą według katalogu carfaxu i od tej sumy obliczają 2%
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
+ 2% do skarbowego!
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
no, a losowanie kto ma dostać karę odbywa się w środy i soboty na tv Trwam o 21:30
-
[ALL B5] TDI olej PÓŁ syntetyk zmiana na PEŁNY syntetyk ???
kolego sprawdziłeś 4 posty wyżej link co podał kolega
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
może dowalić karę od 100-5000 zł jeżeli dobrze pamiętam dziwne że nie musiałeś mieć świstka w momencie rejestracji nie ryzykuj, zapłać tą skarbówkę
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
:polew: spadłem z krzesła
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
też takie dostałem, przymierzałeś do koła czy pasują
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
na gwincie? to może i tak na 1BE to nawet moja kobieta powiedziała że się lepiej jeździ
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
ładna A4 wyposażenie na koxie :kox:
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
ja zmieniłem z 15' i 1BA na 17' i 1BE i powiem jedno: W życiu nie wrócę do 1BA - można choroby morskiej się nabawić na naszych polskich drogach
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
N 101 010 01 ten nr co podałem tak? dobra też zamówiłem w AutoViva na jutro o 10 rano już będą.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
W gajos online wchodzi http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ przewertowałem kilka forum i tylko ten nr pojawiał się jako śruby do koła o nr jakie ty podałeś sam takie wczoraj zamówiłem 0273C i właśnie takie śruby muszę kupić. jak będziesz znał zamienniki to daj znać
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
N 101 010 01
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
no tak, tylko... czy w zwykłym motoryzacyjnym, czy też w IC będą wiedzieli jakie śruby potrzebuje, po samych nr katalogowych VW