Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Maciek przyjacielu... jak coś masz to wiesz do kogo pisać
  2. Zrób foto jak to w dzień wygląda jak jest wyłączone. Światłowód masz wciśnięty w boczek czy schowany jak ori A6?
  3. Dobry mod. Też za mną chodzą klamki RS
  4. W skrzyni tylko jakieś kosmetyczne poprawki usprawniające jej działanie bo jak powiedzieli w Comp Sport cytuje: "sama skrzynia ma taki zapas wytrzymałości że nie ma co tam za bardzo robić przy tak małej mocy"
  5. Ja tam wolę S-tronica Jak jest od nowości odpowiednio serwisowany to skrzynia bajka.
  6. Tak. Oryginalnie w RS jest tylko ten górny pałąk i pod nim miejsce pod ringi.
  7. Jak na stage1 + kompletny wydech z dp i sportowym katem to wynik taki sobie. U mnie lepiej wyszło z seryjnym katem i bez dp.
  8. kamelus_ odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bzdury piszą. B7 ma całkiem inne oparcie. Inny kształt. Nie ma szans żeby poszycie oparcia podeszło. B7 ma takie same oparcie A6 C6
  9. Oni tam nic nie wiedzą dopóki nie podasz numeru OEM. Były fabrycznie z czerwonym środkiem np do Audi TTRS na czerwonym rotorze były czarne lub czerwone o ile dobrze pamiętam. https://www.amazon.co.uk/wheels-4B0601170A-Quattro-4B0601170-8T0601170/dp/B079G69GCD
  10. Idealne koło do tego auta. Petarda
  11. O masakra. Wiozłem go do ślubu niecałe dwa lata temu. Super gość. Współczuję rodzinie i młodej żonie. Życie jest kruche. Ceńmy je sobie...
  12. Znaczy przez co, przez opony? Profil za niski?
  13. To elektroniczna instrukcja obsługi którą możesz sobie załadować do MMI w aucie.
  14. kamelus_ odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A6/S6/RS6
    Fura petarda Gartulacje
  15. Mega przydatny gadżet. Jak kupowałem auto namówił mnie na to sprzedawca bo osobiście uważałem to za zbędną opcję. Dopłata była niewielka więc dołożyłem tak trochę na sztukę a teraz mega się cieszę bo cały czas z tego korzystam.
  16. No wnętrze zdecydowanie do odświeżenia
  17. Przecież ta tablica jest za nisko z 15 cm. Powinna być na wysokości wzmocnienia zderzaka.
  18. No i kolejna piątka na forum. Czerwony na żywo robi fajną robotę w tej budzie. Dawaj foty wnętrza
  19. Wiadomo. Ja mam około -50 mm (bieżnik opony chowa się w błotnik) i to jest max do codziennej jazdy bo jadąc na pusto przez większość progów muszę się toczyć 2 km/h bo w przeciwnym razie przycieram spojlerkami pod podwoziem. Niżej to już jest bieda. Tym bardziej w competition.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.