Treść opublikowana przez kamelus_
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Jeśli dobrze pamiętam od około 2 cm są dostępne dystanse przykręcane. I takie bym brał jeśli Ci się zmieszczą. Śruby wykorzystasz te co masz a i komfort użytkowania przy zmianie kół na zimę dużo lepszy.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Chyba dystans też wpadł?
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Ciekawe że audi odchodzi od mgiełek. Ostatnio miałem na dłuższy czas C8 i tam są znowu "siurki". Fajnie jest w nowym A7 bo tam sprysk jest bezpośrednio pod biurem wycieraczki i leje idealnie tylko pod wycieraczkę
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Nie no naprawdę jak dla mnie naprawdę ekstra to wygląda. Podobne jak w Mercedesie.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Myślę że jak byś dobrał markowy homologowany dystans to nie ma się o co martwić. W drifcie są stosowane z powodzeniem dystanse po kilka cm a tam działają naprawdę mega duże siły. Mnie by strasznie bolało jak bym patrzył na te piękne poszerzone nadwozie i te wciśnięte koła - zwłaszcza z tyłu. Dystans by mega porawił optykę (która i tak jest piękna).
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
MEGA mi się podobają te końcówki w A6. To była opcja w jakimś pakiecie czy to jakiś custom?
-
Audi A4B8 3,0 TDI White "alaRS4" Quattro
Nie no fajnie ale co w tym aucie jest takiego że to "ala RS4" ? Grill?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Koło ładne ale wciśnięte w budę że masakra. Teraz tylko dystans ratuje a mogłeś wcześniej dobrze pomierzyć i dobrać coś z niższym ET była by mega wklęsłość na feldze
-
B8 TrOOOOp
A ten kombinuje i kombinuje ale wszystko w tajemnicy DAWAJ TEMAT O AUCIE !!!!
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Jak będzie jakaś okazja żeby coś mądrze nagrać to się zapoda ale myślę że nie pokażę wiele więcej niż na YT ma MG. A tak jak pisałem nagranie to nawet nie 50% efektu jaki jest w rzeczywistości. Ja do teraz jestem w szoku że z 4 cylindrów można wydobyć tak świetne brzmienie. Sam nastawiałem się na dużo słabszy efekt.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Mega mnie to zaskoczyło. Ja jak konfigurowałem swojego (a był to jeden z ostatnich i można było dokładać wszystkie możliwe opcje dla tej budy) nie dało się zamówić z czarnymi emblematami. Wiesz jaki to kod wyposażenia?
-
Przesiada z marki Ford na Audi
To oszczędność nie tyle audi co pierwszego właściciela. Wszystkie marki premium niestety tak działają że że bazowe modele są bardzo słabo wyposażone (często niewiele ponad to co wymagają przepisy UE) a za resztę trzeba dopłacić. Bazowy model A4 kosztował niewiele ponad 100K a bardzo dobrze wyposażony potrafił blisko 300K. Tak to działa w markach premium.
-
Przesiada z marki Ford na Audi
Ciesz się że wogóle masz głośniki bo taki golas Ci się trafił że aż trudno takiego znaleźć. Ale przynajmniej wygląda na zadbany. Duuuuużo modów przed tobą.
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Jaki koszt takiego moda ile czasu im to zajęło?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
No w końcu by wypadało
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
Zrób sobie jeszcze podświetlenie kieszeni jak u mnie i będzie komplecik. Zapodaj jakiś link do tego światłowodu.
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
Świetna robota. Genialnie że w dzień praktycznie nie widoczne. Podcinałeś boczek czy udało się światłowód tak głęboko upchać? Dasz jakiś link do tych światłowodów?
-
A4 B8 Allroad
Dawaj plastiki w kolor! Do tego dobre koło + gwint i będzie mega
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
No stary wczoraj cały dzień z wyłączonym radiem śmigałem i czekałem aż znów walnie z wydechu
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Tak jak mówisz każdy robi pod siebie a fotka nigdy nie odda jak to na żywo wygląda. W A5 zderzak jest dołem bardziej obły niż w A4 i trzeba znaleźć kompromis. Końcówki górą wystają jakieś 2 mm a z boku (po zewnętrznej stronie auta) około 2 cm. Są ustawione niemal identycznie jak fabryczne. Jak wydech się rozgrzeje to wyjeżdża z 1.5 cm więc nie wyobrażam sobie żeby mogły być bardziej wysunięte. Gorący wydech wyglądał by komicznie. Podoba mi się to że wydech wygląda jak by tam siedział fabrycznie.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Zawsze. Tylko się wcześniej zapowiedz żebym był w domu
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Powiem Ci że oglądałem na necie pełno filmików z MG i nawet w połowie to nie oddaje tego co jest na żywo. Poprostu trzeba się przejechać i to usłyszeć
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Wydech zrobiony Zrobiłem dziś z nim jakieś 100 km i jedyne czego żałuje to, że zrobiłem go dopiero teraz. Efekt przerósł moje oczekiwania zarówno jak chodzi o wykonanie jak i o doznania akustyczne. Wszystko zostało wykonane tak jak prosiłem w tym ustawienie końcówek wydechu. Mega profesjonalna firma która szanuje klienta. Ten wydech to jest dokładnie to czego szukałem a układ zmiennego ciśnienia w tłumikach to jakieś czary. Coś pięknego no i w końcu ten piękny dsg farts... Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości czy robić to niech się nawet nie zastanawia. Jak dla mnie do tej pory to najlepiej wydane pieniądze na samochód. Oczywiście rano jak jechałem złapał mnie deszcz więc jak ogarnę autko zapodam więcej fotek.
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Potwierdzam. Mam tak samo już chyba dwa lata.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Dzięki za miłe słowa. Klamki docelowo napewno wpadną ale to taka kosmetyka na dłubanie w zimie. Teraz troszkę poważniejszych modów zaplanowanych tak więc też trochę $$$ pociągnie