Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to że sam taki kraj, ale ze dopiero drugi liter to faktycznie marnie
-
Spotkania na drodze
jest diesel są skargi :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja siedzę przy czystej
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jak kabel będzie to i może ja się pojawie:)
-
Zima kontra nasze niunie:)
do 2014
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jak sobie nie dasz rady a jesteś z wawy to powyjmuj lampki i wpadnij na ursynów to Ci pomogę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ile lat miałeś jak zaczynałeś ???? połówka to dobrze na dwóch jak jeden nie pije
-
Zima kontra nasze niunie:)
ajajaj zimno będzie Mundyr Grzesiu ty masz rakietę na szlachetny gnój do tego dotrysk LubiePierdolnacGaz więc jak byś mógł nie wystartować
-
Zima kontra nasze niunie:)
:blink: ale u was mrozi :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na błędy na ursynów zawsze wieczór możesz podjechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znam dobrego gazownika zapytam czy z czymś takim się spotkał a co do Vaga to tylko błędy mogę Ci odczytać
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
mnie możecie wykreślić plany się pozmieniały
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a ja to no oko robię :gwizdanie: kiedyś musze wymiary sprawdzić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oho, góral ze wsi wrócił :> qiod dziś bój się mnie spotkać i przyznać się że sqizzy jesteś :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
i ja znów podniosłem głosik
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:hi:
-
[B5 AJM] Aktywacja czujnika zapięcia pasów
tego to nie wiem ale czy w b5 było coś takiego?? nie wiem
-
[B5 AJM] Aktywacja czujnika zapięcia pasów
ale to nie ma sensu bo kontrolka zapala sie tylko na chwilkę i gaśnie niezależnie od zapiętych psów chyba że masz czujniki w fotelach??
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
a ja tak z nudów dziś zrobiłem na szybko koledze do paska :kox: :naughty: a był cały zielony
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
:polew: no nie rozumiem :polew: niech wazelina będzie z wami :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak cie bedzie mocno meczyc to pozwalam otworzyc i klosik wyzymac niuja pierwszy nie ruszę spotkamy się to ty z korka strzelisz
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
sorki ale Ty dobrze się czujesz?? :polew: normalnie wrzody mi pękają jak cos takiego widzę sorki