Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Jeśli skrzynia przyjmuję Ci tą wartość to spróbuj tą 00103. Może na tą Ci sterownik zareaguje
  2. Myszków (częstochowa) 15.40 30* średni wiaterek i niebo bardzo zachmurzone
  3. U mnie temperatura w dolocie przy tych 30c w czasie jazdy 50-150km/h była w granicach 37-40 C więc chyba ok ?
  4. Ściągnij Vaga 311-2 i napisz co Ci tam pokazuje w tych tabelkach.
  5. W passacie B5 u znajomej też to nic nie zmieniło. U mnie skrzynia chodzi bardzo fajnie, i tak jak kris napisał teraz tiptronica nie używam bo D robi cała robote
  6. Dzisiaj w Ogrodzieńcu widziany Julo23 pozdro
  7. Fajna Na pierwsze mody załóż lampy poliftowe z przodu i jakąś wiekszą felge
  8. dobra `władca postów`
  9. No to tak... jeśli sam skręcił i się nie przyznaje do tego to klubowicz...
  10. poco sie czepiacie skoro w zakupie kontrolowanym w każdej aukcji piszecie, że przebieg kręcony na 100% ??
  11. No to czujnik na 100% do wymiany
  12. kubson odpowiedział(a) na waszka temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To auto już 3 raz ma dla siebie nowy temat założony ?
  13. zmieniali
  14. Poluzuj przewody na kazdym wtrysku i kręc rozrusznikiem aż paliwo z nich poleci wtedy je zakręć i powinien odpalić
  15. kubson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Siemka Kumpel ma pytanko które białko wybrać to z 1 czy 2 aukcji ? które będzie lepsze ? 1. http://allegro.pl/activlab-muscle-up-protein-1kg-bialko-kreatyna-i1627443589.html 2. http://allegro.pl/bialko-wpc-80-ostrowia-9oog-shaker-ozl-cenaszok-i1627438844.html
  16. Nie musiałem go nawet oglądać aby wiedzieć że pojadą na nowych bo taki jest regulamin że można po restarcie założyć nowe opony :gwizdanie:
  17. taki temat już był całkiem niedawno :gwizdanie:
  18. Bez Hamiltona było by nudno.. gdyby nie jeździł była by to strata niczym koniec kariery Kubicy
  19. Nawet FIA jest po stronie Vetela szkoda, że po tym restarcie mogli założyć nowe opony. Poza tym wyścig
  20. Kuba ładnie pojechał zasłużone 5 miejsce start mógłby być lepszy ale nie ma co narzekać A za 50 minut F1 :gwizdanie:
  21. Taki jest ten sport.. W wyścigu go niestety nie zobaczymy paskudnie, że uderzył bokiem
  22. Na sprężynie są oznaczenie. kolorowe kwadraty
  23. Także oglądam nadal każdy trening ale co tu pisać :gwizdanie: Ferari fajnie bokiem zamiata
  24. Kiedyś sie spotkałem z czymś takim, że jak tak nagle stracił moc to się nastawnik zawiesił czy coś takiego..[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 16:55_________________________________________________Jeśli to on to błąd powinien wyskoczyć na vagu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.