Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Jeśli skrzynia przyjmuję Ci tą wartość to spróbuj tą 00103. Może na tą Ci sterownik zareaguje
-
Pogoda na bieżąco
Myszków (częstochowa) 15.40 30* średni wiaterek i niebo bardzo zachmurzone
-
[INNE] A6 C5 2.5 Tdi AFB Spadek mocy jak jest gorąco
U mnie temperatura w dolocie przy tych 30c w czasie jazdy 50-150km/h była w granicach 37-40 C więc chyba ok ?
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Ściągnij Vaga 311-2 i napisz co Ci tam pokazuje w tych tabelkach.
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
W passacie B5 u znajomej też to nic nie zmieniło. U mnie skrzynia chodzi bardzo fajnie, i tak jak kris napisał teraz tiptronica nie używam bo D robi cała robote
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Ogrodzieńcu widziany Julo23 pozdro
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
Fajna Na pierwsze mody załóż lampy poliftowe z przodu i jakąś wiekszą felge
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
dobra `władca postów`
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
No to tak... jeśli sam skręcił i się nie przyznaje do tego to klubowicz...
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
poco sie czepiacie skoro w zakupie kontrolowanym w każdej aukcji piszecie, że przebieg kręcony na 100% ??
-
[B5 AHH] Czujnik temperatury silnika
No to czujnik na 100% do wymiany
-
my silver arrow
To auto już 3 raz ma dla siebie nowy temat założony ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
zmieniali
-
[B5 AFB] Problem z paliwem w Audi A4 2,5 TDI
Poluzuj przewody na kazdym wtrysku i kręc rozrusznikiem aż paliwo z nich poleci wtedy je zakręć i powinien odpalić
-
Nie pies nie wydra, a raczej nie z4 nie supra
- Siłownia
Siemka Kumpel ma pytanko które białko wybrać to z 1 czy 2 aukcji ? które będzie lepsze ? 1. http://allegro.pl/activlab-muscle-up-protein-1kg-bialko-kreatyna-i1627443589.html 2. http://allegro.pl/bialko-wpc-80-ostrowia-9oog-shaker-ozl-cenaszok-i1627438844.html- F1, Rajdy i Motorsport
Nie musiałem go nawet oglądać aby wiedzieć że pojadą na nowych bo taki jest regulamin że można po restarcie założyć nowe opony :gwizdanie:- [B5 AVG] Gazowanie diesla
taki temat już był całkiem niedawno :gwizdanie:- F1, Rajdy i Motorsport
Bez Hamiltona było by nudno.. gdyby nie jeździł była by to strata niczym koniec kariery Kubicy- F1, Rajdy i Motorsport
Nawet FIA jest po stronie Vetela szkoda, że po tym restarcie mogli założyć nowe opony. Poza tym wyścig- F1, Rajdy i Motorsport
Kuba ładnie pojechał zasłużone 5 miejsce start mógłby być lepszy ale nie ma co narzekać A za 50 minut F1 :gwizdanie:- F1, Rajdy i Motorsport
Taki jest ten sport.. W wyścigu go niestety nie zobaczymy paskudnie, że uderzył bokiem- [ALL] Tył stoi za wysoko - Dlaczego?
Na sprężynie są oznaczenie. kolorowe kwadraty- F1, Rajdy i Motorsport
Także oglądam nadal każdy trening ale co tu pisać :gwizdanie: Ferari fajnie bokiem zamiata- [B5 AFN] Spadek mocy w jeździe pod górę
Kiedyś sie spotkałem z czymś takim, że jak tak nagle stracił moc to się nastawnik zawiesił czy coś takiego..[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 16:55_________________________________________________Jeśli to on to błąd powinien wyskoczyć na vagu - Siłownia