Treść opublikowana przez fotograf87
-
[B7 BPW] Wykres po "wirusie" u ROGALA \Upgrade\ - BRD 193KM 400nM
Co o tym sądzicie? na dole strony link do wykresu po założeniu BRD
-
[B7 BPW] BPW i zwiekszenie mocy - prosze o radę !!!
nowy watek załozyłem ze tam nie było dokładnie wszystko sprecyzowane ;p mój silnik ma prawdopodobnie tylko rok czasu (wg. naklejki na osłonie rozrządu) Rogal podczas robienia modyfikacji powiedział ze silniczek jest naprawdę "zdrowy" a wykres zaraz wkleję w dziale "Wykresy po modyfikacjach, projekty modyfikowanych aut" PS. dzisiaj dowiedziałem się od jaro4444, że EGR można zostawić, trzeba go jedynie delikatnie przesunąć i nie jest to takie trudne. Usuniętego katalizatora po otworzeniu maski chyba nie będzie widać jeśli chodzi o filtr cząstek stałych to nie wiem czy jego brak będzie bardzo widoczny
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
super autko... RNS, felgi i chip... i bedzie kozak na maxa
-
[B7 BPW] Czy dwa oryginalne INTERCOOLERy wystracza na wykrecenie 205-210KM ?
a wiesz jakich dokladnie PD mam szukac ?
-
[B7 BPW] BPW i zwiekszenie mocy - prosze o radę !!!
Wiec sprawa jest nastepująca... Mam silnik BPW, który z tego co czytałem jest mało podatny na modyfikacje związane ze zwiekszanie mocy (8-zaworowiec) Chce osiągnąć jak największą moc przy zamontowaniu raczej oryginalnych części. Będę montował suszarkę BRD, dwa oryginalne IC , usuwał EGR (bo inaczej turbo nie podejdzie podobno) Zastanawiam się nad usunięciem filtra cząstek stałych i katalizatora. Czy to dobry pomysł? Co myślicie o takich modach? Czy dam radę osiągnąć 200KM i 400nM? Aktualnie jestem po "wirusie" u ROGALA i mam 165,2KM i 377,9 nM PS. wiem, że FMIC byłby lepszy, ale chce zachować jak najwięcej oryginału pod maską.
-
[B7 BPW] Czy dwa oryginalne INTERCOOLERy wystracza na wykrecenie 205-210KM ?
Wiec sprawa jest nastepująca... Mam silnik BPW, który jest najmniej podatny na zwiekszanie mocy...(8-zaworowiec) chce osiągnąc jak najwiekszą moc przy zamontowaniu raczej oryginalnych cześci. Będę montował suszarke BRD, dwa IC oryginalne, usuwał EGR (bo inaczej turbo nie podejdzie podobno) i raczej wywalał filtr cząstek stałych i katalizator. Co myslicie o takich modach ??? uda się osiągnąc 200KM czy jeszcze pompki ;/ ?
-
[ALL B5] Dodatkowy wzmacniacz pod głośniki
ten wzmacniacz ktory masz jest dobry i wystarczy ci do subwooferów... jednak ten ktory pokazales w linku to"dno i wodorosty" znajdz sobie cos koniecznie firmowego, uzywanego i niekoniecznie drogiego...
-
[ALL B5] Dodatkowy wzmacniacz pod głośniki
Radio ma około 4x20 moze 25RMS na pewno nie wiecej.... podejrzewam, ze po odpowiednim wygluszeniu drzwi i zamontowaniu wzmacniacza jakosc dzwięku sie poprawi, a na pewno bass bedzie lepszy
-
[B7 BLB] Zewnętrzna chłodnica oleju
sorki chlopaki ze nie na temat.. potrzebuje pilnie sie skontaktowac z jaro4444 a on ma zapchana skrzynke...moze ma ktos do niego gg albo numer telefonu... prosze o jego namiar do mnie na PW
-
[B7 BPW] Czy dwa oryginalne INTERCOOLERy wystracza na wykrecenie 205-210KM ?
Kolego turdzi, wszystko w swoim czasie, zaraz po osiagniecu 200km bedzie wymiana hamulców na 320mm i i kompletengo zawiasu na EIBACH'a.. NIe da się jednoczesnie zrobic wszystkigo bo fundusze nie pozwalaja ;p
-
[B7 BPW] Czy dwa oryginalne INTERCOOLERy wystracza na wykrecenie 205-210KM ?
Skoro juz tak się temat rozwinął to co musze zrobic prócz dwóch intercoolerów lub jednego FMIC i turba BRD by przeskoczyć 200KM ? Pewnie pompki... tylko jakie będą odpowiednie ? AJ ?
-
[ALL] Zna ktoś takie DVD ?
z tego co wiem to grac pod rns-em bedzie jesli masz TUNER TV ... ale obslugi z RNSa nie bedzie...
-
[ALL B7] Jak się Wam jeździ na kołach 235/35/19 ?
wiem ze jeden z kolegów na forum ma w B7 Avant takie felgi... tylko oponki chyba 225 i twierdzi ze mu nic nie szoruje
-
[B7 BPW] Turbo BRD i zawór EGR
Ktoś już zweryfikował czy do silnika 2.0TDI BPW podejdzie bez problemu turbo od BRD. Czy ten zawór EGR nie będzie przeszkadzał w zamontowaniu sprężarki ?
-
[B7 BPW] Chip 2,0 TDI z DPF + turbina od BRD
troszke odświeze ponownie.. Ktos juz zweryfikował czy do silnika 2.0TDI BPW podejdzie bez problemu turbo od BRD. Czy ten zawór EGR nie bedzie w niczym przeszkadzal ?
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
z tego co sie oreintuje to jest to ten zestawik http://allegro.pl/item717329087_audi_a4_8e_zawieszenie_kpl_high_tec_35_40_mm_od_fk.html
-
[ALL B7] Moja czarnula s-line
wyglada naprawde fajnie... przydałby sie jeszcze bi-xenon'nik i ten RNS-e
-
[ALL B7] Czy te TURBO podejdzie do BPW ?
Witam !!! Powiedzcie mi czy te TURBO będzie pasować do mojego BPW bez zadnych przeróbek. Mam zamiar zrobic dwa oryginalne intercoolery. Numer katalogowy 03G145702H Wogle czy to dobre turbo jeśli chodzi, wiem ze były jakies MADE in ROMANIA i nie cieszyły sie powodzeniem oto fotki:
-
[B7 BPW] Czy dwa oryginalne INTERCOOLERy wystracza na wykrecenie 205-210KM ?
to co w temacie chce wstawic dwa oryginalne intercoolery plus turbo BRD ..
-
[ALL B6] Pomiar prędkości w RNS-E
byłem własnie w aucie. Znalazłem predkość - jednak nie da się jej chyba włączyc by była wyswietlana na stałe przy normalnym uzytkowaniu NAVI. Znalazłem też VIN i zgodził sie z VINEm mojego auta
-
[ALL] Pytanie o RNS-E - problem z RADIO CODE
wiec jutro bede musiał spróbowac ;p moze jakos sie uda .. dzieki za informacje chlopaki
-
[ALL B6] Pomiar prędkości w RNS-E
odświeże troszke temat... nie chce mi sie czytaj 48 stron o RNSie.. moze zna ktos odpowiedz na pytanie co zrobić by RNS wyśietlał aktualna predkosc pojadzu ? Wogle jak dostać sie do funkcji ukrytych/serwisowych?
-
[ALL] Pytanie o RNS-E - problem z RADIO CODE
Zakładam kabel do wzmacniacza. Kupiłem specjalna klemę do której podłącze kabel ktory jest obecnie przy oryginalnej klemie i kabel do wzmacniacza Własnie mysłałem nad tym prostownikiem, tylko nie wiedzialem czy to spelni oczekiwana role
-
[ALL] Pytanie o RNS-E - problem z RADIO CODE
a wiecie cos na temat sprawdzenia tego w serwisie/salonie AUDI ? Płatne / darmowe ???
-
[ALL] Pytanie o RNS-E - problem z RADIO CODE
Mam taki wykaz od pewnego kolegi z forum. Jakas etka online czy cos podobnego. I na tej liscie mam wyszczegółnione 7Q9 - Navigation system , ale mozliwe ze to ta mała wbudowana w FIS nawigacja ;/