Treść opublikowana przez ogar
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka cała i zdrowa dziś dotarła. Dzięki Marcin.Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin nie wiem jak to robisz ale wielkie dzięki-zapłaciłem za towar przelewem wczoraj około 16 a dziś paczka u mnie po 18 na drugim końcu Polski!!!Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
obiecałem moim bardzo dobrym znajomym mającym trójkę dzieci pakiet żelek i dziś kolega mi powiedział że się skończyły ((( poszło jakieś 500szt. niebawem nowe dostawy paletowe motula więc i żelki oby były. przykro mi że córka nie dostała Marcin traktuj to w formie żartu.Najważniejsze,że towar markowy,dobry i git cena.Śmiać mi sie chciało jak córka przeczytała opis paczki i skojarzyła od razu z żelkami stąd mój post.Pozdrawiam i do następnego
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Hej.Sonda lambda doszła dzisiaj,wszystko O.K tylko córka strzeliła focha otwierając paczkę bo nie było żelek jak poprzednio.Przyzwyczajasz do dobrego i widzisz co sie dzieje he he.Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka dziś doszła.Dziękuję za super szybki kontakt,towar o.k.Podziękowania od córki za żelki-smakowały
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka doszła w piątek.Dzięki Marcin.Pzdr
-
Pompa vacum,prawidłowe ciśnienie
Dziękuje Biszczan za super wyczerpującą odpowiedź.Pozdrawiam
-
Pompa vacum,prawidłowe ciśnienie
Vakuometr zwykły,wskzówkowy,a chcę być pewny jakie ma być ciśnienie w AWX zanim cokolwiek będę wymieniał
-
Pompa vacum,prawidłowe ciśnienie
Witam.Mam problem z pompą vacum.Ropa leje się z sławnego króćca i auto zapala po 2-4sek. kręceniu a wcześniej paliło na dotyk,korekcje na pompkach O.K.Zanim wymienię pompę trzeba zmierzyć ciśnienie.Na wolnych obrotach pompa z auta z opisu ma dawać ciśnienie 0.9-0.95 czy są inne wartości w AWX?Np. w AJM wakuometr podaje 0.6 Bara za prawidłowe podciśnienie-pole zielone.Jeżeli kotoś może to proszę o podanie prawidłowego podciśnienia powietrza jak ciśnienia paliwa.Pzdr
-
19,tdi 115KM AJM - vacum pompa jakie ciśnienie
Witam.Nie chcę zakładać nowego tematu i zapytam tutaj.Ma problem z pompą vacum.Ropa leje się z sławnego króćca i auto zapala po 2-4sek. kręceniu a wcześniej paliło na dotyk,korekcje na pompkach O.K.Zanim wymienię pompę trzeba zmierzyć ciśnienie.Na wolnych obrotach pompa z auta z opisu ma dawać ciśnienie 0.9-0.95 czy są inne wartości w AWX?Pzdr
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka doszła dzisiaj,wszystko O.K.Jak zawsze szybko,konkretnie i na temat .Marcin dziękuję za kupony zniżkowe do McDonalds,ale trzeba było ich nie zgniatać Pzdr
-
Czy czujniki parkowania są zamienne
Witam.Panowie jaki jest numer OE czujnika tył do auta z opisu
-
Numery poduszek silnika
W końcu zadzwoniłem do ASO i po numerze vin powiedzieli,że do mnie są numery lewa 8E0199379BF i prawa 8E0199382AG.Zamówiłem w Getem i za oryginały wyszło prawie 200zł taniej niż w ASO...Czekam na przesyłkę i wymiana.Dziękuje wszystkim za zainteresowanie.Pzdr
-
Numery poduszek silnika
Dzięki za ekspresową odpowiedź.Pozdrawiam
-
Numery poduszek silnika
Witam.Panowie potrzebuję numery poduszek silnika-lewej i prawej-do auta z opisu.Prawa to ponoć 8EO199382AG do lewej mam trzy numery tj.8E0199377BF,8E0199379BF I 8E0199379AB.Który numer jest poprawny i czy bedzie różnica jak założe końcówke AB zamiast BF?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka z rozrządem,świecami,olejem i filtrami doszła wczoraj.Jutro auto idzie na montaż.Dziekuje Marcin za fachową pomoc w doborze producentów oraz super kontakt.Pozdrawiam
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Witam.Dziś przeprowadziłem zabieg o którym tu wszyscy piszą.Przebieg auta 276000.Czasowo wyszło bardzo długo bo walczyłem z każdym elementem po kolei-około 10godz. z przerwami.Aby nic nie kombinować przy mechaniźmie,który odpowiada za sterowanie sekwencyjne,czsowe wycieraczek to aby wyjąć całość wystarczy odkręcić dolną obudowę komputera-trzy śruby-i dosłownie przesunąć ją o 2cm w stronę świateł(pamietajcie żeby poprawic uszczelkę pod obudową komputera bo na pewno się przestawi).Trzpień od strony pasażera wyszedł bez problemu natomiast ten od strony kierowcy masakra.2 godz. lania odrdzewiacza wurth i napierda..... drewnianym stylem od siekiery po podstawie trzpienia.W końcu rozruszałem go pobijając wokół jego osi bo bicie od góry przynosiło mizerne efekty-umyślnie nie zapinałem mechanizmu do imadła,trzymałem cały czas to ustrojstwo w rękach i nie stosowałem metalowych narzędzi,żeby ramię nie pękło.Wysypało sie kupę rdzy,utlenionego aluminium.Trzpienie i tuleje wyczyściłem na lustro,nasmarowałem całość i złożyłem,o-ringów nie wymieniałem bo wyglądały bardzo ładnie.Dobrze jest przy wybijaniu trzpieni porozłączać ramiona,które je napędzają-bez problemu da się je wybić z plastikowych "siodełek".Teraz wycieraczki śmigają jak nowe,zobaczymy jak długo.Następnym życzę wytrwałości i cierpliwości podczas roboty bo naprawdę się przydają.Końcowy efekt wynagradza wszystko.Nowy mechanizm w ASO Sosnowiec 430zł.......Zgadzam się z poprzednikiem i tak samo ściągnąłem wycieraczki z wieloklinów bez ściągacza. Pozdrawiam i dziękuję za opisy bo się bardzo przydały i nie robiłem całości po omacku
-
Mocne szarpanie 5 i 6 bieg przy 2000 rpm
Zrób logi,sprawdź korekcje i bip-y na pompkach to zobaczysz w jakim są stanie.Objawy wskazują na koło dwumasowe,które z powodu uszkodzenia nie tłumi drgań,szarpnięć
-
Odma , zalany egr.
Sprawdź vagiem czujnik temperatury G2/G62 oraz wtyczkę do niego bo może przetarty jest przewód lub zaśniedziałe są styki i nie odczytuje prawidłowo temp. powietrza lub płynu chłodzącego i ECU podaje większą dawkę paliwa podnosząc obroty tak jak w duże mrozy.Odepnij gumowy waż od interckulera i gdy nie wyleje się duża ilość oleju a śladowa ilość to nie kombinuj i ciesz się jazdą bo nic złego się nie dzieje.Odkręć EGR,dokładnie wyczyść,wymień o-ring i uszczelki,a przy okazji wyczyść kolektor, z którym połączony jest EGR oczywiście wymień uszczelkę kolektora.Auto po zabiegu dużo lepiej będzie reagowało na pedał gazu w dolnych partiach obrotów
-
Wtryskiwacz sterujący jaki numer i litera
Witam.Podepnę się pod temat.W ojca A6 2.5 2001 AKE 180ps tip-tronic pokazał się błąd 021e czujnik ruchu iglicy wtrysku sterującego,nie da się skasować-dużo pali koło 13l,głośna praca.Mechanik stwierdził,że pompa do Boscha na regenerację za 2000-2500zł.Jest możliwość inaczej rozwiązać problem np.wymiana wtrysku sterującego czy jak powyżej
-
[B6 AWX] Mały wyciek oleju z zaworu recyrkulacji spalin EGR.
W dziale Warsztat masz fotostory.Do tego wykręć jeszcze kolektor dolotowy-ten pod EGR-6 śrub i też wyczyść.Czyściłem Egr i kolektor w czwartek,było 0.5 cm sadzy i szlamu na ściankach...Wymień jeszcze o-ring łączący egr z kolektorem i uszczelke pomiedzy egr i chłodniczką spalin.Teraz auto dużo lepiej reaguje na pedał gazu w dolnych partiach obrotów.Polecam zabieg
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak nie masz DPF to po co szukasz normy 507.00?Kup dobry olej-Motula lub Millersa-z normą 505.01 do PD i ciesz się jazdą z przeświadczeniem,że Twój silnik dostał to co najlepsze.Pzdr
-
Pompowtryskiwacze - o co chodzi z tym połaczeniem elektrycznym ?
Bosch robi zestawy naprawcze ew. droższe z ASO
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
Zapnij Vag-a grupa pomiarowa 04.Tolerancja prawidłowej pracy pompek wynosi od -2.8 do +2.8 ale najlepiej jak te wartości oscylują w okolcach zera.Do diagnostyki potrzebna jest jeszcze grupa 18 i 23.W jednej mają być same zera a w drugiej nie mogą przekraczać 60
-
[B6 AWX] Wzrosło spalanie
Szujaj tematu ustawianie kąta synchronizacji