Treść opublikowana przez samekgsx550
-
Zawycie zaraz po odpaleniu auta
Tak jak koledzy mówią. Rozrusznik bankowo. Miałem tak samo. W środku była woda i rdza. Po wyczyszczeniu i nasmarowaniu o wiele lżej odpala. Zwłaszcza zimą. A co do sprzęgiełka alternatora to bardzo łatwo go sprawdzić. 1. Polać na odpalony ze szklanki wody na to koło. Uważając żeby nas nie pochlapało. Jak ustanie na chwile to 100% sprzęgło. Wypróbowane w paru już przypadkach. 2. Włączyć coś co pobiera dużo prądu. Np. podgrzewanie tylnej szyby. Jeśli zrobi się głośniej lub przycichnie terkotanie to mamy do wymiany sprzęg. altern.
-
Zawór n75 jak podłączyć wężyki?
U mnie zawór N75 jest kostką do dołu. Teraz pytanie jak powinien być ori ?
-
Zapychający się wężyk podciśnienia IC-ECU jak rozwiązać ?
Kolego co to jest OCT ? ---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- Ktoś kto wymyślił wyjście wężyka od dołu chyba sobie zażartował. Może wstawić w wężyk coś na zasadzie syfonu.
-
Zapychający się wężyk podciśnienia IC-ECU jak rozwiązać ?
Pisze bo nie mogę na forum znaleźć. A moim AFN idzie wężyk z Intercoolera do G71 (map sensor) w ECU. Raz w czas zapycha się olejem. Komp nie widzi ciśnienia i przeładowuje minimalnie. Kto a AFN wymyślił wyjście tego wężyka od dołu rury IC ? Przecież to Qźwa zawsze się będzie zapychać. W IC zawsze jest ciut oleju. Jak to rozwiązać ? Może wyjście od dołu zaślepić. I wkręcić taki dziubek pod wężyk od góry. Tak jest w pasku przynajmniej. Albo całą rurę IC przełożyć od paska. w
-
Wężyki podciśnienia - zagadka - foto
Ta sprężynka jest w krotkim wężyku od podciśnienia serwa. I musi ona tam być.
-
Wasze zdanie na temat zmiany głośników HERTZ
Jaką firmę polecacie ? tak do 500 zł
-
Kopci na niebiesko i gaśnie.
Wtryski lejące kopcą na czarno, a nie na niebiesko
-
Wybór i poszukiwanie motocykla.
Kolego żadna chinina. Kup coś porządnego : Yamaha SR 250, 500( trochę kondom ale nie do zajechania) Suzuki GS 500 ( idealny na początek ) Varadero 125 ( silnik V 2 cylindry) Suzuki DR Virago 125 Chyba że ci nie zależy na życiu to bierz śmiało chińskie.
-
Wciśnięcie pedału hamulca + gazu = tryb testowy?
nie rozumiem Po co wciskać równocześnie gaz i pedał hamulca podczas podjazdu zimą ?
-
Kopci na niebiesko i gaśnie.
To tego odradzałbym dalszą jazdę. W razie co to zaduś silnik na 5 biegu. Jak zdążysz
-
Naprawa turbiny
A ja śmiało mogę polecić tego Pana https://www.facebook.com/pages/Turbo-Cars/426912870746762
-
Wasze zdanie na temat zmiany głośników HERTZ
Puki co na początek mam fajne radyjko Blaupunkt Bremen MP76 4x50W - Car Audio Katalog Dźwięk za***isty. Tylko ori głośniki nie dają rady.
-
Wasze zdanie na temat zmiany głośników HERTZ
Witam Chciałbym zmienić głośniki z przodu. Z ori NOKIA na coś takiego : Głośniki Hertz DSK130 Audi A4 B5 BOSE NOKIA (3995760670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 16 nie che bo za dużo roboty. Jak myślicie, będzie jakaś słyszalna zmiana na + ?
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
ORYGINAL FELGI AUDI A8 D2 LUSTRO NOWE DEKLE WARTO (3986863895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Ja też poproszę PW
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
W tych felgach można się zakochać. Byłem już blisko kupna takich felg w polerce. Lecz po rozmowach z kolegami i stwierdzeniem, że ciężko jest takie felgi utrzymać w czystości. Postanowiłem za tą kasę kupić nowe oponki na lato, do ori felg. Ponoć myjnia bezdotykowa odpada. Każda chemia na myjni zostawia plamy na polerce.Tylko ludwik. A żeby aluminium wypolerowane psiknąć chociażby klarem z utwardzaczem, trzeba je zmatować. Więc albo raz w czas polerka pastą, albo felga bez polerki. Jak bym miał garaż, to codziennie po pracy bym je głaskał.... Albo na weekend przy piwie
-
[ALL B5] Odklejająca się osłona poduszki powietrza pasażera
Nie bardzo też rozumiem jak to skleić kropelką. Przecież to co się odkleja składa się z 2 materiałów. Pot tym czarny jest cienka gąbeczka. A taki klej wypali tą gąbkę. W najlepszym wypadku sklei. Gąbka się wykruszy i nadaj będzie odklejone.
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Kolo sobie zawołał trochę. Jak bez opon. audi 5x112 kute rarytas polerowane cult Kamień Pomorski ? Tablica.pl
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Macie jakieś foty jak to się prezentuje w a4 ?
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
Moim zdanie za mocno świeci.
-
Polecane opony zimowe
Ja latam na continental ts 830 Moim zdaniem nr 1
-
Uszczelnienie głowicy
Sulikon i jeszcze raz sulikon A tak na serio to nie wiem. Może Etka podpowie.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Nie to żebym się chwalił ale ostatnio zdobyłem 2 miejsce Puchar w domu stoi. Taka firmowa walka. Ale zawzięcie było.
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
W związku z tym że jeżdżę dużo po szczecinie 17 odpadają. Gleba jakakolwiek tym bardziej. Na drogi czołgowe, max jaki chce założyć to 16. Na oponach 195/65/R15. Ogólnie Myślę że felgi mogą wyglądać fajnie. Inne niż wszystkie. ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- Szukam w dziale moja a4, ale bez rezultatu. Może któryś z kolegów się pochwali...
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Jak waszym zdaniem, prezentowało by się to w a4 b5 ? VWVortex.com - Would you run these? (Audi A8 Steelie Content)