Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
problem z mocą 1,9 AVG
Swoją drogą, to co za partacz robił Ci program przy stojącej geometrii???
-
Awaria silnika wystrzelił bagnet AFN Pomocy!
Jeśli w zbiorniczku wyrównawczym masz coś więcej niż tylko płyn, to oznacza, że uszczelka czapki powiedział: adios amigo.
-
odblysniki soczewek lamp przednich zamienniki
Nie podjedzie do zwykłej lampy. Pisałem to do Osaa, bo ma u siebie bixa.
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
40 to nie jest tragiczny.
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
Silnik masz rozgrzany?
-
rozmiar opon
Jak założysz jedne z tych trzech to nie będzie. Jak założysz inne rozmiary, to będzie przekłamanie.
-
alternator?
Kolego, wymiana regulatora, to było tylko chwilowe rozwiązanie. W Twoim przypadku pierścień komutatora jest zajechany i alternator nie dostaje napięcia wzbudzenia i masz wtedy brak ładowania. Wymiana regulatora dała poprawę na chwilę, bo w nowym regulatorze miałeś nowe szczotki, które trochę lepiej dociskały do komutatora ale już się podjechały i znów masz to samo. Niestety altek na stół.
-
rozmiar opon
Po kiego grzyba zakładasz trzy takie same tematy po rząd??? W 1.6 opony masz: 195/65/15 205/60/15 205/55/ 16
-
Wymiana rozrządu AVF
Idzie jeszcze inna szpilka do napinacza.
-
Śruby dekielka i przetwornicy w Bi-xenon
Zastosuj zwykłe wkręty, o odpowiednim rozmiarze. Ja tak u siebie robiłem, bo też brakowało trzech śrub. Trzyma się tak samo jak ORI. Koszta groszowe.
-
Problem z temperaturą (czujnikiem) Seat Leon 1.9 130KM (ASZ)
Winny jest czujnik. Temperatury z obu czujników G2/G62 powinny być do siebie zbliżone. ECU bierze odczyt z tego drugiego i na tej podstawie ustala dawkę. Jak czujnik zaniża, to wtedy ECU leje więcej paliwa i stąd objawy które opisujesz.
-
odblysniki soczewek lamp przednich zamienniki
Koszt wrzucenia soczewek od B8 jest taki sam jak regeneracja starych odbłyśników B6, a różnica w oświetleniu soczewka B8 vs zregenerowany odbłyśnik B6 wypada miażdząco na korzyść tych pierwszych.
-
Kupno audi a4 b6 - brak spryskiwaczy ksenonów, xenonów
Masz jak byk napisane na początku tego wątku, który podesłałeś, że, poziomowanie robi się przed ręczną regulacją świateł.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
PW
-
objawy uszkodzenia rozrusznika czy akumulator do wymiany?
Jak będziesz jechał do sklepu, to weź ze sobą miernik i zmierz napięcie na nowym aku, który chcesz kupić. Jak będzie kiepskie, to nie kupuj takiej baterii, bo znaczy to, że długo stała na półce i masa czynna poszła na dno i kupisz złom, który długo nie wytrzyma.
-
Jaka ma byc wartośc w tym oknie vag-com
Hezen: Z reguły jest 32768, ale tak naprawdę ta wartość w adaptacji nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Ważna jest faktycznie pokazywana przez VAG dawka. Jeśli chodzi o regulację, to jest ona możliwa w bardzo niewielkim zakresie, więc na początek proponuję podpiąć VAG'a, odczytać jaką masz wartość.
-
Jaka ma byc wartośc w tym oknie vag-com
Sama się nie zmieni. Musisz wklepywać (zmieniać tą wartość 327xx) i próbować zapisać.
-
Jaka ma byc wartośc w tym oknie vag-com
Wchodzisz w 01 Engine. Potem Login 11 Wpisujesz 12223 Potem 10 Adpatation. W pierwszym oknie 001 masz regulację dawki,. Zmieniasz tą wartość( będzie coś 327xx) i patrzysz jak dawka się zmienia. Ta regulacja jest tylko w ograniczonym zakresie. Jeśli wpiszesz za dużą albo za mała wartość VAG po po prostu tego nie przyjmie.
-
Jaka ma byc wartośc w tym oknie vag-com
To nie jest kąt wtrysku, tylko dawka. 3.8-4.2, to tragedii nie ma. Spróbuj podpiąć VAG'a i zobacz, ile możesz zejść niżej bez ruszania nastawnika.
-
Do ahu turbo od asz?
Nikt nie napisał, że się nie da, tylko, że nie jest to P&P.
-
Komputer 8bit vs 16bit
Chodzi o ten post?: To nie jest żadna wersja na Belgię, tylko zwykły, poczciwy AFF (75 KM). Rożni się od 1Z/AHU (90KM) tylko słabszym softem. Przecież wyraźnie tutaj napisałem, że to nie jest jakaś wersja na Belgię tylko AFF, a Ty mnie od razu niżej starasz się poprawić, a i tylko dublujesz moją wypowiedź: Więc o co kaman, bo nie łapie?? Chyba się zakręciłeś i pisałeś na pałę
-
Z czego drut zabezpieczjący? Pomocy!
Kupujesz zwykły drut sprężynowy o odpowiedniej średnicy, wyginasz i masz gotowca.
-
AFN VAG/Grupa 013 - b.d. na czwartym cylindrze?
Normalne.W starszych sterownikach nie ma odczytu z 4-ki.
-
odblysniki soczewek lamp przednich zamienniki
Założ sobie do tego bixa projektory od B8, to dopiero zobaczysz, co znaczy mieć światła jak marzenie
-
Regeneracja lamp
Masz xenon,czy bixa? Jeśli Bix, to nie ma sensu się bawić w regenerację odbłyśnika, tylko wkładaj soczewkę od B8 i ciesz oko idealnym światłem.