Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. To ja poproszę o dokładniejsze wytłumaczenie, bo niedługo też czeka mnie zdejmowanie tylnych boczków, a mam tam korbki. Co należy rozumieć przez "Zdejmij osłonę 1 pokrętła podnoszenia okna 3 w górę"? W górę, czyli w którą stronę - A czy B ? _________________________________________________ Już doszedłem co i jak :> Część oznaczoną jako 1 przesuwamy w kierunku A -- Pozdrawiam. Sławek
  2. Zapoznaj się z tym: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99021.msg1134543#msg1134543 -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Zacznij od napisania, co to za radio. -- Pozdrawiam. Sławek
  4. Sprawdziłem u siebie i mam o 1 więcej niż u ciebie dostępny kanał - 66 GALA U mnie wygląda to tak: 02 10280 Aktualna częstotliwość 03 0 ? 04 6 ? 05 0 Signal Position 0=Fader Center/Balance Center 1=Fader Front/Balance Left 2=Fader Front/Balance Right 3=Fader Rear/Balance Left 4=Fader Rear/Balance Right 66 0 Gala 0=GALA active 1=GALA inactive (or Bose Audio Pilot installed) 77 0 ? 88 0 Long Wave Band 0=Long Wave Band active 1=Long Wave Band inactive 99 0 Transport Mode 0=Transport Mode inactive 1=Transport Mode active ? oznacza, że nie wiem co w danym kanale jest wyświetlane (VAG nie podpowiada). -- Pozdrawiam. Sławek
  5. Normalne. Tak działa komfortowe kodowanie radia. Wystarczy raz wpisać poprawny kod i od tej pory radio będzie już rozpoznawać, że jest w "swoim" samochodzie. Poprosi o kod dopiero po przełożeniu do innego samochodu. Co to znaczy, że nie działa? GALA jest włączana/wyłączane z radia. Naciskasz i przytrzymujesz wciśnięty guzik "MENU". Po chwili na wyświetlaczu pojawi się napis "TIMER 1 START". Naciskasz guzik "MENU" parę razy, aż pokaże się napis "GALA". Teraz kręcąc prawym pokrętłem radia ustawiasz sobie poziom (od 1 do 5). Jeśli chcesz wyłączyć, to kręcisz w lewo, aż pokaże się "GALA OFF". Teraz wystarczy poczekać parę sekund i radio wróci do wyświetlania aktualnie wybranej stacji radiowej. Nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Napisz gdzie dokładnie wszedłeś... Też nie wiem o co tu chodzi... -- Pozdrawiam. Sławek
  6. Używanie forumowej wyszukiwarki naprawdę nie boli :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170048.0 -- Pozdrawiam. Sławek
  7. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01794 -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Pozdrawiam ziomala i dziękuje za foto-relację, która zaoszczędziła mi dzisiaj sporo roboty. Ja niestety nie miałem tyle szczęścia co kolega przemouk84. U mnie padł sam mikrowłącznik, poprawianie lutów nic nie dało. "Wydłubałem" ten nieszczęsny pstryczek i popytam o niego u elektronika, może coś dobiorę. Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to trzeba będzie dokupić całe ustrojstwo - cena u Gajosa 282zł Dla potomności - zwie się toto listwa uchwytowa i posiada nr 8P0827574 3FZ (zmieniony w 2004r. na 8P4827574 3FZ). -- Pozdrawiam. Sławek
  9. Miernik w rękę i sprawdzaj w samochodzie. Wtedy będziesz pewny na 100%. -- Pozdrawiam. Sławek
  10. Zacznij od sprawdzenia stanu naładowania akumulatora, oraz podpięcia VAG-a i odczytania błędów. -- Pozdrawiam. Sławek
  11. -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Niekoniecznie. Istnieje coś takiego jak "Komfortowe kodowanie radia". Co prawda to komfortowe kodowanie radia nie we wszystkich modelach samochodów jest dostępne, ale w twoim może już być. Polega to na tym, że po pierwszym wprowadzeniu numeru kodu do radia urządzenie identyfikuje się ze swoim samochodem. Jeżeli nastąpi przerwa w zasilaniu, a później ponowne jego przywrócenie, radio sprawdza automatycznie po włączeniu zapłonu, czy nadal znajduje się w swoim samochodzie. Jeżeli tak, po kilku sekundach radio samo się odblokuje, nie trzeba wpisywać kodu. -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Prawdopodobnie masz zapieczone kierownice turbosprężarki w następstwie czego występuje przeładowanie/niedoładowanie powietrza do silnika. Zrób prawidłowo logi i zamieść je tutaj na forum - po zapoznaniu się z nimi forumowi szamani postawią diagnozę. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Może i tak. Ale jak byś użył "Radio-controlled clock" albo "zegar radiowy" jako słów kluczowych, to wtedy wyszukiwarka wyświetliłaby "parę" wyników. :> -- Pozdrawiam. Sławek
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.msg1258085#msg1258085 Następnym razemużyj -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Według ETKA czujnik temperatury podwójny 078 919 501 C (czarny) został wycofany z użytku 1/05/2000r. W jego miejsce wszedł 059 919 501 A (zielony). Widocznie miałeś jeszcze czujnik ze starych zapasów. U mnie zresztą też taki siedział (wymieniłem na zielony parę dni temu). -- Pozdrawiam. Sławek
  17. O te przyciski ci chodzi?: -- Pozdrawiam. Sławek
  18. No to coś jest "nie tak", bo wtyczka powinna lekko wejść na czujnik i się zatrzasnąć... -- Pozdrawiam. Sławek
  19. A co z tą wtyczką? Doszedłeś czemu nie chce siedzieć na czujniku? -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Najpierw to: Jak już wszystko zdejmiesz, to z tyłu powinieneś ujrzeć taki widok: (Zdjęcie zapożyczone od któregoś kolegi z naszego forum). Teraz trzeba: 1. Zdjąć wtyczkę z czujnika. 2. Przytrzymując czujnik wyciągnąć plastikową zawleczkę/sprężynę (ciągnąć do dołu). 3. Wyciągnąć stary czujnik i w jego miejsce włożyć nowy (oczywiście z założonym wcześniej o'ringiem). Tam jest trochę mało miejsca, ale jeśli masz szczupłe dłonie i jesteś sprytny, to powinieneś sobie poradzić :> Jeśli zrobisz to szybko, to nawet niewiele płynu ucieknie. -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Może też być 1234 Jeśli mamy VAGa, możemy to sobie sprawdzić: 77-Telephone -> Adaptation-10 -> Channel 135 -> Read -- Pozdrawiam. Sławek
  22. Komplet: [table] N 903 168 02 oring 059 919 501 A czujnik temperatury podwójny 032 121 142 sprężyna mocująca [/table] Tak po prawdzie, to sprężynę możesz sobie odpuścić - stara spokojnie wystarczy. -- Pozdrawiam. Sławek
  23. 2w1 - G62 mierzy temp. na potrzeby komputera, G2 na potrzeby wskaźnika na desce. -- Pozdrawiam. Sławek
  24. Sprawdź VAGiem, czy nie masz jakichś błędów Sprawdź działanie zegarów - 17-Instruments -> Output Tests Sprawdź czujnik G2/G62 - porównaj temperatury w 2 miejscach: 01-Engine -> Meas.Bloks-08 -> Group 007 -> Coolant Temp oraz 17-Instruments -> Meas.Bloks-08 -> Group 003 -> Coolant Temperature Jeśli nie zapowietrzyłeś układu, a czujnik G2/G62 nie jest uszkodzony, to wartości temperatur w obu miejscach powinny być zbliżone. Wczoraj robiłem to samo co ty - wymiana termostatu oraz dodatkowo wymiana czujnika G2/G62. Operacja przebiegła bez najmniejszych kłopotów. -- Pozdrawiam. Sławek
  25. Wszystko jest OK Komunikat na FIS (po włączeniu zapłonu) pojawi się wtedy, gdy do terminu przeglądu pozostało 2000km. Jeśli pozostało więcej niż 2000km to info pokazuje się dopiero po naciśnięciu przycisku z kluczykiem. -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.