Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fucken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fucken

  1. To co ty masz kolego tylko temp pokazuje:wink:
  2. Masz racje ale wskazówka u mnie jest równo z zerem więc wydaje mi się że tak powinien mieć a nie 1cm poniżej może to też ma na to wpływ.
  3. Powinna być równa z zerem dlatego może o te 10 przekłamuje
  4. Zależy jaką masz butle ja mam 50l a wchodzi mi maksymalnie 42l,jak już masz mało gazu przy wyższych obrotach przełączy sie na pb
  5. Daj sobie z tym spokój przeczytaj jego negatywne komentarze:wink:
  6. Nie widzą mi się te AZEwy :kwasny:zostałbym z tym co masz:wink:
  7. Jak części masz w tej cenie i sam sobie wymienisz to nawet bym się nie zastanawiał
  8. a jesteś pewny że zrobiła przez 5 lat 33tyś
  9. fucken odpowiedział(a) na K!m! temat w Nadwozie i Wnętrze
    Nie widziałem jeszcze polifta bez podświetlanych nawiewów,więc raczej tak:wink:
  10. Napewno odczujesz spadek mocy:decayed:ja bym zmienił kiere:kwasny:
  11. Nie potrafią na jutro przewidzieć pogody:grin:a robią prognozy na dwa tygodnie do przodu:facepalm:
  12. Jeśli cena nie gra roli,bo różnica jest znaczna:shock3:
  13. Też mam pod klapką wlew z dokręcaną końcówką,gazownik 100pln zawołał za ten wlew:grin:
  14. W tym samym reflektorze co mijania.Pożniej były w dokładce
  15. Nie wiem jak to robisz :polew:Ibiza 1.9sdi w mieście jak jest ciepło 6l (żona ma lekką nogę) kolega ma golfa sdi depta i na kompie 4.6 do 5.2l telko trzeba umiec powiedz lubej zeby 2 wrzucala wczesniej a nie po 100m i nie wysmiewac sie jak macie najechane po 500 i hujowe paliwo to i pali ja teraz swojego sprawdzalem w tej pogodzie na 10 litrach 180 190km robie 50 na 50 nie oszczednie bez luzu to co moze zle?jazda w 4osoby do pracy NIE KLUCIC SIE I WYSMIEWAC nie po to jest forum jak ktos ma problem to mu pomoc trzeba a nie nabijac Nara madrale Kolego dwójke wrzuca jak trzeba:wink: najechane ma 265tyś wynik twojego kolegi napewno nie był przy deptaniu w mieście a zreszta do tego co pokazuje komp musisz troche dodać
  16. Kolego dobrze szukasz u mnie właśnie jest tam ten przewód i jest on tam łączony więc całkiem możliwe że się rozczepił,musisz tam pogrzebać musi tam gdzieś być (już nie pamiętam dokładnie gdzie był ale napewno to ten schowek z trójkątem) ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- Rozbierałem tapicerke,jak zmieniałem amory i nie widziałem żadnego zbiorniczka na tył,moim zdaniem jest tylko jeden pod maską.
  17. Ja mam kołpaki i je zakładam:wink:jakbym miał jakieś nieciekawe to bym nie zakładał.
  18. Nie wiem jak to robisz :polew:Ibiza 1.9sdi w mieście jak jest ciepło 6l (żona ma lekką nogę)
  19. 10l trasa,miasto 13l srednio kolo 12l gdybym jeżdził w trasie jak znaki mówią to 9l (raz tak jechałem w kolumnie)
  20. Nie jest to wina niedziałającego ABSu i co twoja wypowiedz wniosla do tamtu ?? nabijasz posty widac:facepalm: za takie rzeczy sa kropki. do tematu. podlacz najpierw vaga. nikt z nieba nie da ci odpowiedzi Pytanie brzmiało "czy niedziałający ABS ma wpływ na owe myszkowanie po drodze" tak więc odpowiedziałem lepsza taka odpowiedz niż podłącz vaga:facepalm:
  21. Nie jest to wina niedziałającego ABSu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.