Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. Nie wiem jak w AFN ale w AJM N18 jest podczepiony do plastikowej rury powietrznej w okolicy zbiorniczka płynu chłodniczego. N75 raczej wykluczam bo widać, że jakaś tam regulacja jest. Ale podmień to będziesz miał święty spokój.
  2. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    Pierwsze widzę to A8, ale daje RADĘ
  3. w gruszce jest sprężyna także palcami będzie ona chodziła dosyć ciężko. ewidentnie masz przeładowanie, powodem może być ewentualnie rozregulowana sztanga ale wątpie. posprawdzaj jeszcze wężyki podciśnieniowe, czy gdzieś nie ma dziur.
  4. chłopaki wszystko fajnie, ale przecież ten olej nie pochodzi z komory spalania, czyli zaślepienie egr nie pomoże olej jest z dolotu czyli odma albo puszczające turbo, ja montując oil catch tank wyeliminowałem olej w dolocie ( aczkolwiek nie w 100% ) można tak zatkać egr żeby nie ciekło ale to jest leczenie objawów a nie przyczyn
  5. Co do obiegu oleju podczas wyłączania silnika to wiem, że doładowane benzynowe BMW v8 mają elektryczną pompkę, która napędza obieg oleju chłodząc tym samym turbinę podczas nagłego wyłączenia silnika
  6. wymiana termostatu a AJM nie jest trudna. rok temu kupowałem w ASO audi poznań za około 120zł przy sprawnym układzie chłodzenia non stop powinno trzymać okolice 90*, nie ma mowy o przekroczeniu 100*
  7. jeżeli masz z przodu ATE 288mm to wystarczy wymienić jarzma i już możesz montować 312mm, klocki zostają takie same. 15' nie ma szans nałożyć na 312mm
  8. lipa bo?? też szukam fajnego zestawu przód+tył. zastanawiam się nad 312mm na przód ale ciężko dostać jarzma za normalne $
  9. k0za odpowiedział(a) na Patrykbor temat w Lifestyle i Hydepark
    131
  10. są mega, i to jest 17" w 18" był by szał
  11. nie pamiętam, która to była lampa. a przesłona w obu przypadkach ma być ustawiona tak samo. ( chodzi oto żeby strumień świateł był asymetryczny )
  12. możesz jechać, nic się nie pogorszy. jedynie nie możesz wyprzedzać bo notlauf czyli wejście w stan awaryjny wystąpi w momencie gdy mocniej wciśniesz gaz. jadąc spokojnie i unikając nagłych przyspieszeń spokojnie się dokulasz. swoją drogą 150zł za diagnoze to złodziejstwo.
  13. odbłyśniki są identyczne, różnica jest w przesłonie ( którą można przestawić na anglię/europę )
  14. jeżeli masz ori xenon to na 99% odbłyśniki. ja już swoje regenerowałem, różnica była kosmiczna. poszukaj w warsztacie - opisałem wszystko po kolei
  15. jak robisz logi to komplet, przydały by się np. korekcje i bipy na wtryskach.
  16. zaglądałem dziś pod auto i nadal nie wiem o której uszczelce mowa, chyba że na samym korku spustowym bo innej możliwości chyba nie ma. a tak wygląda moja skrzynka
  17. co Wy B7 nie widzieliście? foty fajne
  18. topor jakbyś vaga potrzebował to śmiało
  19. to że turbo późno wstaje to już wiemy podczas robienia logów wyraźny "kop" w plecy czuć właśnie od tych powiedzmy 2200obr/min. teraz pytanie czy to tylko "wina" turbiny? czy dalej można drążyć temat?
  20. tak patrze i widzę, że coś późno wstaje turbina. ale niech się ktoś wypowie co lepiej ogarnia temat.
  21. Olej stojąc na półce traci swoje właściwości po jakimś czasie ( 5 lat ) A co dopiero podczas pracy ? Wiadomo nie jest to konieczność, ale to tak samo w silniku nie trzeba by wymieniać, spokojnie będzie kręcił dalej.
  22. o jakiej uszczelce mowa? sam myślę nad profilaktyczną wymianą oleju. i nie plećcie bzdur, że oleju się nie wymienia. to naiwność. ja mam skrzynie o numerze 012300057AX a co ciekawe w DE była wstawiana nowa skrzynia w ASO po przebiegu 105 000km, ale powodów nie znam.
  23. k0za odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    A to przypadkiem nie jest w każdej a4? u mnie zimą jak było oszronione całe auto to otwierając auto pilotem po chwili szron na zamku się rozmroził :>
  24. k0za odpowiedział(a) na adam1077 temat w 1.9TDI
    Ja bym proponował dowiedzieć się skąd ten olej w dolocie. Albo puszcza turbinka albo z odmy ( co jest bardziej prawdopodobne ) To, że EGR'y sączą olej to norma.. niestety

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.