Treść opublikowana przez grabalaba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B6 ALT] temperatura audi a4
Żeby być pewnym, że to termostat (choć moim zdaniem na 99% to On), trzeba podpiąć Vaga i sprawdzić temp. Jak rożni sie znacząco od wskaźnika to może coś nie tak z czujnikiem, jak pokazuje tyle co na szafie-termostat. Ps. O tym problemie jest mnóstwo na forum. Opcja "szukaj" się kłania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 AFN] 5W-40 czy 10W-40 ?
Nie ma tragedii
-
[B5 AJM] Co to za filtr paliwa
Wszystko jest w porządku. Tylko tak groźnie wygląda. Po wykręceniu imbusa z góry odstawiasz na bok część filtru z przewodami.Potem luzujesz śrubke mocującą filtr i go wyciągasz (to jest część którą musisz zakupić). Nowego zalewasz paliwem i wkładasz na miejsce. Skręcasz wszystko i po robocie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[ALL B5] Wymiana płynu chłodniczego
6 litrów
-
[B5 AJM] czujnik płynu w spryskiwaczu
Jak masz pół-Fis to zrób mały test: po włączeniu zapłonu wciśnij lewe "pokrętło" na desce (pojawi się SERVICE IN...), jeszcze raz wciśnij i ujrzysz zapalające się kontrolki ostrzegawcze, później informacyjne(żółte). Jak nie pojawi się kontrolka od płynu to po problemie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 AFN] błędy vag
Ma być 49-54. Trzeba ruszać pompą. Tu masz jak to zrobić: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10913.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B5 AHU] Wahacze z allegro - komplet za 600zł
Zdarza sie, że wytrzymują 7tyś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 AHU] Nieszczelnosc na uszczelkach EGR
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6071.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[ALL] Sposób na rysy po antenie CB ?
Tak jak pisze kolega Doman13 bez podkładki się nie obędzie. Sam używam i rys nie zauważyłem. Aczkolwiek i tak przed założeniem podkładki oczyszczam pod nią miejsce. I po problemie. Co do kabelka: u mnie wychodzi przez lewą górną część klapy i antena stoi na lewym tylnym końcu dachu, także problemu z nim nie mam.