Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chyba baaaardzo cię lubi i tęskni Najlepsze jest to, że on i jego obrońca myślą, że wyskoczyłem że sprzedaje spawane felgi bo go nie lubię a nie dlatego, że po prostu wiedziałem, że wciska ciemnotę (nie tylko blondynkom ) oj papucik już tak ma Jakby był kobietą to bym powiedział że ma "syndrom przewlekłego niedopchnięcia"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chyba baaaardzo cię lubi i tęskni
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z tym muzinem i ciemnota to dowaliłes rafałku :polew: :polew:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wynik z google tłumacza bo miałem Ci tam dodać opinię : PL -> FR za***isty samochód -> putain de voiture FR -> PL putain de voiture -> pieprzony samochód :polew: padłem na pysk i 5 minut nie mogłem się podnieść :polew: :polew:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
widzisz nic nie pisałeś nigdzie, a dwie były po 100zł na alegro swego czasu :gwizdanie: czasem przegladam dział zderzaków zaprezentowałem swojego pazdziocha u żabojadów http://forums.audipassion.com/topic/120066-presentation-de-mon-a4-tdi/ google tłumacz i do dzieła :polew: Musze tylko te osłony na silniku wyczyścić :gwizdanie: bo drażnią :polew: no poszedłes po bandzie z tym forum francuskim
-
[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
to może było się zastanowic nad Allroad a nie B5 stawiac na szczudła. Ja mam na standardowym 1BA i powiem jeździ sie faktycznie wygodnie na kołach 15". Ale z drugiej strony wchodząc szybciej w zakret prawie sie podpiera lusterkami Korci mnie żeby włożyć przynajmniej niższe springi ale niestety sa narazie wazniejsze wydatki
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/9281/Odpiankuj_sobie_auto_ :polew: :polew: :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no chłopak chyba zaszalał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie wyczułem ironi zobacz co wrzuciłem w luźnych gadkach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paput robił jakiś spot ? http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/414834,okale-popili-i-bez-powodu-pobili-mlodego-mezczyzne,id,t.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No czego dalej nie rozumiesz? pa polski nie panimajesz?- F1, Rajdy i Motorsport
Nicka to trzeba wysadzić na jakims zakręcie. Gorszej niedorajdy znaleźć graniczy z cudem. no moze ten co nie zaliczył żadnego manewru wyprzedzania do tej pory Pietja jeszcze krótko i brak mu doświadczenia a i tak Nicka bije w umiejętnościach :gwizdanie:- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no poruszyć problem i negocjowac z chełmiakami- [B5 ABC] Moje Audis
to miałes farta moje zarąbali pod akademikiem w trakcie juwenaliów w tamtym roku. do tej pory nie chciało mi sie kupić żeby nie wspierac kolejnych złodziei- F1, Rajdy i Motorsport
Wystarczy, że przez 3 miesiące miałem rehabilitację barku 3 razy w tygodniu i spotykałem się z różnymi "połamańcami". Możesz się ze mną nie zgadzać, generalnie wisi mi to nie chodzi mi o to że sie nie zgadzam lub czepiam Zapytałem skąd taki osąd W takim wypadku skoro miałeś coś tam z barkiem to może faktycznie coś w tym byc- [B5] Orginalne nakładki na progi
pisz na PW bo nakładek chyba w żadnym watku nie wystawiał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=959- F1, Rajdy i Motorsport
no niestety. Ja tez mu sie nie dziwie że w takim stanie nie chce sie pokazywać, ale jednak skoro tak zalezy mu na fanach to mógłby przynajmniej pojawić sie na jakiejś krótkiej konferencji i coś powiedzieć a nie tylko przez Morellego. Mimo wszystko dobrze zobaczyc jakies foto od paparazzi bo mozna było sie domyślac że kubica wcale nie wraca do zdrowia tylko aby sie pisze o tym jesteś chirurgiem, neurologiem czy chirurgiem plastycznym że stawiasz takie diagnozy na podstawie zdjęcia z krzaków robionego?- Na ilu uchwytach wisi cały układ wydechowy w A4 B5 1.9TDI?
na 99% bo nie pamiętam dokładnie u mnie jest chyba tez 2 szt tych podwieszek. Jedna przy tłumiku srodkowym a druga taka trójkątna przy końcowym, ale jak mówiłem nic uciąć sobie nie dam- [ALL B5] Silnik na pompowtryskach a olej opałowy?
niech sprawdzi nawet jak niema to dobrego wpływu na pompki to od razu ich nie rozwali więc jak zauwazy że dzieje sie coś nie tego to wróci do normalnej ON z tym że czasami jest tak że ten opał jest czystrzy i lepszy niż te ON na stacjach więc tez zalezy na to sie trafi- [ALL B5] Silnik na pompowtryskach a olej opałowy?
kolega w swoim 1,6 PB raczej tego nie sprawdzi dlatego zapytał Czekamy na wypowiedzi- [B5 ABC] Moje Audis
Fajna sztuka I felgi identyko jak moje tylko mi zajumali dekielki Bezawaryjności- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co co co co co co co co co co to to to Trzeba gadać z chłopakami z Chełma bo sie chwalili że chcą spota wojewódzkiego robić i ucichło No i coś organizować w wątku który Ty prowadzisz z wojewódzkimi- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tomek pisał że chciałby z Vaga skorzystac to można by się ustawić w więcej osób- [ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
szkoda że masz Avanta bo bym się chętnie zamienił na zawieche A tak poza OT to fajna Audiczka. Popraw ją i bezawaryjnej jazdy - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT