Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jesteś szczęśliwym nabywcą?
-
Gdzie kupie gumowy łącznik kolektora ssacego???
Zgadzam się z Tobą tym bardziej że piszesz o takiej różnicy cen. Ale porównując z węzem z agromy olejoodpornym oczywiście w cenie około 6-7zł to Twoja jest zabójcza. No ale co kto woli. Te z agromy może nie są tak miękkie i elastyczne jak ori ale u mnie 2 lata jeździ i zero problemów wiec jest ok za chyba 30zł ale ja wtedy kupiłem 0,5m bo potrzebowałem do czegoś jeszcze.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jak mogłeś To nie ludzkie się go pozbyć To ktoś się będzie cieszył
-
Gdzie kupie gumowy łącznik kolektora ssacego???
Za kawałek węża gumowego. Dzięki takim osobom ASO się utrzymuje. No ale ORI to ORI:decayed:
-
Gdzie kupie gumowy łącznik kolektora ssacego???
Pytanie po co? Używka nie wiadomo ile wytrzyma. Nówke masz za troche lepsze piwo:decayed:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Winni si,e tłumaczą rób czym możesz, później się najwyżej poprawisz:wink:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No właśnie te wszystkie radia z ASC wycinaja nie tylko szum ale własnie mniej zrozumiałe rozmowy też dlatego traci się sporo na zasiegu. Przepuszcza to tylko relatywnie czyste rozmowy.
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Może i to dodatkowe chłodzenie nie jest najgłupsze. Ostatnio jeden chłopak założył wątek że przegrzewa mu się fura w korkach i ten podstawowy system chłodzenia nie wystarcza. To faktycznie co to może się dziać w samochodzie ciągnącym np kemping. Tylko czemu przy samochodzie tej klasy takie buble się wypuszcza a żeby dołożyć taką kasę trzeba wyłożyć. Jak to jest w podstawie? jeden wisko a drugi elektryczny? a po zmianie ma się 2 elektryczne?
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja musiałem trafić chyba na podróbkę bo kupiłem tego extreme i szału nie robi. Spodziewałem się że będzie lepiej. Pozatym trochę pieni sie co chyba nie jest zbyt porządane przynajmniej w mojej ocenie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie powiem chętnie bym sobie potestował inne radyjka ale dopuki to działa to nie będę inwestował w inne. Nawet ostatnio w 5 min zrobiłem sobie szybką 19:decayed: Urażony się nie czuję więc luz tylko nie spodziewałem się takiego wyśmiania tym bardziej że nie powiedziałem żadnej głupoty a tylko wyraziłem opinię. Ja swojego alana mam tak skręconego że praktycznie w czasie jazdy nie mam żadnych szumów poza oczywiście momentu odbioru. I przy takich ustawieniach mam zasięg powiedzmy do 10km w wolnej przestrzeni czyli trasie. Mnie to wystarcza. Radyjko to ma RF Gain co wielu bardzo sobie ceni. Można ustawić sobie czułość radia. Na miasto się to troche skręca bo faktycznie cały czas ktos nadaje i jest hałas ale ogólnie tragedii niema.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
kup sobie mtecha legenda 3 za podobna kase i poczuj moc różnicy ja za swojego unidena dałem 230zł bodajze pare ladnych lat temu - za***iście dużo jakbyś kiedyś chciał takiego alana jeszcze to zapraszam do mnie, mam ich cały worek - każdy miał problem z masą - a nie opłaca sie ich naprawiać wszystko to szmelc. Masz szczęście że jeszcze Twój działa, wcisneli Ci lipe i o starasz sie wmówić że to dobre radio a nie miałeś nic innego. widać że nie masz zielonego pojęcia co mówisz kiedys myslalem ze opel corsa to najlepszy samochod Moja uwaga co do cen dotyczyła radyjek za które ludzie wydają bagatela 500zł i więcej. Widocznie Alan alanowi nie równy. Jak pisalem zmoim zestawem bywały jedynie problemy jak czasem uszkodził się kabel do anteny. Tak zawsze wszystko było ok. Nigdzie nie napisałem również że Alan to najlepsze radio. Napisalem że używam i jestem zadowolony. A kolega WhyMe? piszący że są ciągłe szumy, i zasięg 2km chyba nie wie co i jak. Sprawdzałem swój zestaw wielokrotnie na trasie i na 10km rozmawia się bez większych zakłuceń. Piszesz że nie mam zielonego pojęcia. A to niby dlaczego? Wyraziłem swoja opinię o zestawie a że mam odmienne zdanie to cóż. Może ja poprostu trafiłem na dobry egzemplarz. Może nie jest to radio pokroju waszych radyjek ale jest zupełnie wystarczające.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zależy co trzeba zrobić.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie to radio Co Ty chcesz od tego radia? Używam właśnie takiego zestawu. Jeden z lepszych alanów i do tego ta antena to wystarczający zestaw do rozmów na 10km a dla zwykłego zjadacza chleba to az ponad potrzeby. :polew: Widzę koledze dopisuje humor. Cieszę się. Ja wolę mojego działającego bez przerwy od 5 lat ALANA 109 niż jak kolega ciągle w swoim grzebać, naprawiać i narzekać i płakać że sie psuje. No ale o gustach się nie dyskutuje. Odnoszę wrażenie że wielu tu się chce chyba pochwalić ile wydało na radio. Bo o wielu tych radyjkach za grubą kasę słyszałem wiele nie pochlebnych opini no ale cóż. Ja wole mojego alana za 200zł bo mnie nie zawiódł. Miłego dnia tyle ode mnie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
u siebie używałem tylko tego i jak się ma troche dobrej woli i to ustawi z głową to bardzo dobrze działa. Co innego jak ktoś niema zielonego pojęcia jak ustawić dobrze radio i liczy tylko na ASC. Kupą z pokrętlami bym nie nazwał tego radia.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie to radio Co Ty chcesz od tego radia? Używam właśnie takiego zestawu. Jeden z lepszych alanów i do tego ta antena to wystarczający zestaw do rozmów na 10km a dla zwykłego zjadacza chleba to az ponad potrzeby.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
odsyłam do regulaminu pkt 15 http://a4-klub.pl/newbie-11/regulamin-forum-14839/a posty usuwane są tylko takie, które nie wnoszą nic do tematu Czyli około 6000 postów w tym wątku i niepotrzebne aluzje moderatora też. Ktoś tu musiał dobrze popłakać się moderatorowi bo już daaaawno moda nie widziałem w tym wątku a tu nagle się zjawia i robi "porządek".
-
Moje prace
Jakiej pianownicy używasz i co polecasz do myjki Karcher?
-
Gdzie kupie gumowy łącznik kolektora ssacego???
te kolorowe to silikonowe. Dobre ale po co przepłacać
-
Gdzie kupie gumowy łącznik kolektora ssacego???
Dokładnie tak jak pisze Bartollo kupujesz wąż ciśnieniowy olejoodporny o ile dobrze pamiętam 5cm średnica. Zapłacisz kilka złotych.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
bardzo szybko stwierdziłeś ze test jest do d*py, ale napewno nie poczytałes i nie poszukałes czegos wiecej na tej stronce rosyjskiej , chodzi mi o inne testy , o ten test, po co zrobiony jest ten test, wiem mozesz nie znac jezyk ale mozesz sobie to przetłumaczyc, wiec jak mozna tak szybko stwierdzic ze cos jest do d*py, i tak... porada dla Ciebie poczytaj o silnikach diesla, o benzynie nie wspomne, jak i w jakich warunkach odbywa sie proces ,jaki proces zapewne wiesz wiec nie pisze:wink: ,zachodzacy w silniku ,silnikach, i ze nawet tysieczne czesci tego procesu który jest ujety w testach tego rodzaju zkomulowany daje to co daje co zapewne wiesz, i ze dane dotyczace oliw podawane w kartach czesto róznią się w kolejnych partiach tego konkretnego produktu, poczytaj potłumacz zcal te wiadomosci z czasem napisze to co mam na mysli ale nie teraz bo ktos kto tak szybko wyciaga wnioski moze dla inych sprawiać wrazenie ze poprostu powiela ciagle cos z forum i nic nie wnosi od siebie , ciagle piszesz ze cene trzyma ze cene trzyma, nie wszyscy zyja ceną, i wcale nie mam zamiaru najezdzac bo nigdy tego nie robiłem , ale to sa moje wnioski bo jak narazie chodzby patrzac na test ja tez szybko moge wyciagnac wniosek ze MOTUL jest do sraki. ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- wiec popatrz na test i zobacz co masz, BMW ----- tak sobie to wyglada chodzby przy BP VISCO 5000 SAE 5W40 , valvoline ,mobil ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- ''regenerowany przepracowany olej i reklamując się że dbają o środowisko" napisałes to ale nie wiem po co, bo jak narazie jest jeszce wybór a nie tylko same regenerowane oleje, to wypada w kontrze napisac ze loguja sie na forum aby wychwalac motula, myslisz ze taki olej z oleju przepracowanego bedzie do niczego w kontrze z innymi , to sie mylisz. olej taki tworzy sie po to , no wiadomo po co , ale tez po to aby dac wybór np; dla greenpeace, niech maja i oni:tongue4: i nie pisałem tego aby jakos szczególnie krytykowac motula czy komus co doje.......ć ,lub cos przeforsowac, bo zaraz mi tu ktos tak napisze albo co gorsza wypociny skasuje, ale takie wypociny nasuwaja sie same , niech inni sie wypowiedza, ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- to co tylko motul ma takie dodatki i tylko w nim sie one wypalaja, to cos nie tak , czy inne olej nie maj takich dodatków , heheh śmieszne , i ciekawe:grin: Piszesz do "specjalisty" od olejów a szczególnie Motula więc ostrożnie:polew:
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Czyli że na FIS mało oleju, Wy dolewacie i dopiero ten nadmiar autko przepala bo ma za dużo? To by była dobra wiadomość dla wielu. Dobrze by było gdyby więcej osób to poobserwowało.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Co to wnosi do tematu? Bo ktoś sobie wlał do kolb oleje, podgrzał i niby jakie wnioski mamy z tego wyciągnąć dla siebie? Równie dobrze w butelce po castrolu mógł być Kujawski a w butelce BMW oliwa z oliwek.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Pytanie co jeśli większość tak ma. Co dzieje się z tymi litrami oleju dolewanymi:decayed:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pytać zawsze można. Tylko w tej chwili pada cała Twoja wiarygodność gdy udzielasz ludziom rad co do oleju. Jeszcze kilka miesięcy temu pytałeś lub Tu niema nic o 2,7TDI tylko o Twoje 1,9TDI które masz w profilu.lub Zachowałem oryginalną pisownię. To tylko z dnia 27-04-2013 No to sory jesteś juz specjalistą który popisał z jakimś gościem z Motula i zastanawiasz się dlaczego ludzie się czepiają że piszesz tak a nie inaczej wpychając wszędzie Motula, a nawet do pewnego momentu miales beszczelną reklame Motula z bezdomną w tle.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Rozumiem że tym "nowym" "ktosiem" jesteś Ty? To zdecyduj się może czy jesteś tu nowym potrzebującym pomocy ktosiem czy specjalista od olejow. Bo w niektórych wypowiedziach błyszczysz i pomagasz każdemu jaki olej wybrać a innym razem pytasz o takie rzeczy które takiemu znawcy jak Ty nie wypada nie wiedzieć. Pozwolisz że nie będę odszukiwał tych Twoich pytań bo większość chyba wie o co biega.