Treść opublikowana przez pastaldo
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ja osobiście czepiam się nie tych co teraz wymianili na letnie a w ogóle tych co jeżdżą na letnich w zime. Na kiepskich zimówkach jeździ się kiepsko a jak ktos jeździ na podleżdzonej letniej to juz się strach wybrac żeby Ci taki nie wjechał w Ciebie. Ale wydaje mi się równiez że temat troche zszedł nie na temat.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
to nie komentuj... jezdza takie piz*usie na glebie i letnicj 20km/h w taka pogode...za***ac sie idzie... Dokładnie A tych rezaczy co ich boli że auto na stalówce i nie jest "nisko i szeroko" to mi żal. Tuning tuningiem ale nie odwalajcie scen jak z kiepskiego filmu o wariatach. Kto mówi że trzeba jeździc na zimowych 18". jak Cie jednego i drugiego nie stać to można założyc alu 15" i tez remiza gra i śpiewa i możecie się lansować. A tych wszystkich co własnie jeżdzą po 20km/h i się korkuje wszystko to bym za jaja powiesił. Półmózg jeden z drugim się lansuje i jeździ od rowu do rowu. Nikt tu nie pisze o zapierdalaniu przez miasto ale można jechac jak człowiek na normalnych oponach te 50km/h i wszyscy sa zadowoleni i przede wszystkim bezpieczni. Ale odsetek tych na letnich jest większy niz tych co nie powinni miec uprawnień. No chyba że nie powinni ich miec przez siano w głowie i zakładanie na zime letnich opon.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Święte słowa Podpisuję się pod tym oboma rękami
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
Zostawic jako przestroge i do straszenia niegrzecznych dzieci:polew:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To ty nie wiesz? :polew::polew: Sory nie mogłem się powstrzymać ale obstawiam że jeszcze dzis no może jutro się taki orzeł znajdzie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ja mam od niedawna Q i niby zimowe ale tak hu..we że nawet ESP nie pomaga i żuca na prawo i lewo jak ciut za dużo gazem smagne a jest czym. Co chwile się świeci kontrolka że traci trakcję przy przyśpieszaniu na śliskim Ale to w A6 a A4 sa dobre zimówki więc na gorsze chwile zostaje ośka w A4
-
Tacierzyństwo
Jeszcze nie chodzimy ale juz żel na włosach nosimy ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No jak się cieplej zrobi to mam nadzieje się coś uda zorganizować. Ja sie dalej bujam A4 a A6 czeka na zmiane termostatu:kwasny: Nie bardzo chce jeździć z niedogrzanym silnikiem. PS. Dajcie koledzy namiary na jakiegoś zaufanego mechanika w lublinie który ogarnie mi termostat w 2.5TDI V6. TTylko kogos u kogo byliście i w miare mozliwości nie zedrze ze mnie skóry za robociznę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak tam armi żyjesz? Żadko Cie ty ostatnio widać
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
Większość najeżdza a "szarpali by jak reksio szynkę"
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jeśli nie jeździsz dużo i zalałes te 15W40 to ja bym lato juz przejeździł na nim do 8 - 10tys.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
w komorze powinno byc czysto, wiele silników nie widziałem w środku ale te co widziałem wszystkie były czyste i błyszczały się gładzie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja nie mówie o stłuczce gdzie się ludzie łamią i samochód się składa w harmonijkę. Przy niewielkiej stłuczce cały lecisz do przodu. Jak sa ori plastiki to poprostu sie po nich nogo zeslizgują. Jak wystaje taki element to centralnie kolano niszczysz o nie. Dlatego jesli mogę coś polecić to włóż go chociaż głębiej. Będzie wyświetlacz mniej widoczny ale bezpieczniej dla nóg.
-
pytanie o profil opony
To mu powiedz jak i gdzie sprawdzić. Czytac chyba umie:wink:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
też myślałem kiedyś o tym miejscu ale popierwsze kolanem się zawadza o nie a niech będzie jakas stłuczka to tracisz rzepkę w kolanie przez radio.
-
pytanie o profil opony
a o co miało by trzeć? przecierz to wąska opona. poza tym jakie ET felgi?
-
Tacierzyństwo
Tak, same brzuchate Może ma jakieś zboczenie i takie go kręcą
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Na zdrowy rozsądek choćby jak silnik który pije 2l oleju po zastosowaniu jakiegoś magicznego środka bierze 0.5l? Co ten środek właściwie może zrobić? Ceramizery niby wypełniały ubytki w gładziach itp co niby miało zwiększac kompresje i zmniejszać branie oleju. Sam powiedz czy to nie jest zbyt piekne żeby było prawdziwe. Tak naprawdę jakiś syf się odkłada w silniku a koncerny klepia kase na niewiedzy ludzi. Było już sporo wątków choćby tutaj na forum o tych magicznych dodatkach do olejów.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Przecież to jest warte tyle co te wszystkie ceramizery i magnetyzery do kupy wzięte. To robi jedynie efekt ekonomiczny dla firmy a nie dla silnika.
-
Rezanie drugiego światła przeciwmgielnego
Niech się nie trzyma ten z tyłu na samym tyłu i nie oślepia. A fakt jak się jedzie i świeci jedno przeciwmgielne w dużej mgle to tak naprawdę nie diadomo co to jedzie. Czy to samochód, czy inny jakiś np traktor hamuje (choć one nawet świateł czesto nie mają). Gdzies kiedyś było poruszane tu na forum o prawnych aspektach tego i wyszło że prawnie nie jest zabronione.
-
[B6 AVF]Turbina
dlaczego? Nie kombinuj tylko posłuchaj chłopaków bo dobrze Ci radzą. Nie wymieniaj elementów na wariata bo nic to nie da.
-
Rezanie drugiego światła przeciwmgielnego
W B6 pożałowali kawałek kabelka? U mnie w B5 miałem jedno przeciwmgielne ale po włożeniu żarówki w wolne miejsce normalnie działała więc instalacja była ori. Tak czy tak gratki roboty.
-
kratki nawiewu
I jak tam którys czarodziej przerobił przedliftowe? I nie interesuje mnie odpowiedź że kup polifty:decayed: Sam sie nie bawię w przeróbki tylko ciekaw jestem czy komus się udało z osób które miały takie plany:naughty:
-
1.9tdi 110km pomiar kopresji
Z takich wyników się aby cieszyć. U mnie jak robił mi pomiar fachowiec przy 300tys przejechanych pokazało na wszystkich około 31 i pali na strzał.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też bym wolał sedana ale że będę tatą to i wiekszy bagażnik będzie potrzebny:wink: gratuluję, że zostaniesz tatą i A6 również dzięki wielkie