Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Kowi dobrze prawi. Nie polecam upgradeów bo nawet jak coś później działa to jakies zwiechy itp. Pokopiowac co potrzebne, zrobic format i przejść po ludzku.
  2. Może odpowiem na jedno zasadnicze pytanie. Przy doborze oleju do TDI niema znaczenia przebieg!! Dlatego odpowiedź na każde pytanie o dobór oleju jest na górze wątku!!
  3. No i słusznie. Choćby nie wiem jak zaufany był warsztat to nie zaufałbym temu co mają tych beczkach. No może do jakiegoś starego ursusa c360
  4. Nie wiem gdzie coś takiego robia ale podejrzewam że czasami bardziej się opłaci kupić nowa drukarke
  5. A nie lepiej samemu kupić olej i jechać do nich zapłacic pare groszy żeby wymienili albo kupic u nich z półki w bańce?
  6. Jak bys podłączył pod grzane to musiałbys właczyć grzanie żeby ustawic lędźwie. Pociąg przeód poprostu i wepnij się pod jakis bezpiecznik po stacyjce.
  7. Jeżeli zimówka nie jest asymetryczna to szumi. Miałem stare zimówki i miałem nowe i to samo. Zakładam letnie i jest cisza. Szczególnie tak mają zimówki które maja bódowe z takich kafelków np Michelin Alpin A3 Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.netcar.pl/img/1155/115533961_2.jpg takie własnie mam i one tak mają.
  8. założę się że to opony. Właśnie to taki dźwięk.
  9. Przyczyną są opony zimowe. Zimówki sa zwykle sporo głośniejsze od letnich bo są miększe i mają większe opory toczenia.
  10. Ale kolega mówi o termostacie "Sprawdziłem czujnik i wskazania z G62 oraz G2 się pokrywają. Widocznie wadliwy jest Ori termostat"
  11. czujnik temp sprawdź może nowy a trafił się feler no albo masz gdzies przewód przerwany od czujnika.
  12. Jest dobrze. Ci co np używaja halo jako dziennych to przerabiaja instalacje
  13. nie wiem bo nie mam halogenów ale to było by logiczne bo halogeny to oświetlenie dodatkowe a nie podstawowe.
  14. Ty juz masz po CAN wiec mój kabelek zwykły KKL nie da rady ale wpadaj na spota http://a4-klub.pl/lubelskie-82/spoty-lublinie-09-11-2012r-godz-19-00-plaza-lublin-parking-poziom-2-ul-lipowa-13-a-171618/ zapytaj w tym watku czy ktoś może przywieść kabelek. Może Hugo ma.
  15. Jesli nie jestes fanem kupowania filmów to jest fajna opcja Kupujesz coś takiego : NSA310 | ZyXEL Do tego dysk 2TB i ściągasz filmy z neta w jakości fullHD. Rewelacja Ci powiem. Ten Zyxel jest serwerem multimediów z DLNA i nic więcej nie potrzeba. Wrzucas na to filmy, muzyke, zdjęcia itp podłączasz do siedzi w dmu i nie potrzebujesz dodatkowego śmiecia w postaci odtwarzaczy. Ja sobie cos takiego kompletuję A kolekcja filmów na dysku już rośnie
  16. A to wisi na suficie nad łóżkiem ?? Gratki ogarnięcia problemu
  17. Ja nie powiedziałem że jest zły bo on jest bardzo dobrym kablem tylko pytanie czy warto płacić za jeden kabel tyle co można by kupić 2szt
  18. Ja bym się nie bawił w ...filskie kable. Wystarczy dobry kabel wystarczy nawet coś takiego KABEL HDMI 1.4 MRS FULL HD HI-END OPLOT 3D 1,5m (2711629462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Trzeba tylko zobaczyć by był solidny a nie taki za 5zł. Audiofile podobno coś słyszą jak jest kabel tańszy niż 500zł Ale jak wiemy audiofile to nienormalni ludzie tak samo jak pedofile i inne tego typu wybryki natury Skoro masz sklep pod nosem to coś Ci doradzą.
  19. Co do kabla który jest w tej chwili czyli DVI i z przejściówką na HDMI problemu z jakością wideo nie będzie ale dźwięku sie tym nie przepchnie. Tak wiec ten wywal skoro i tak rozkuwasz. Napewno pociągnij minimum 2szt dobrej jakości kabla HDMI Do tego jak kolega wyżej mówi dobry kabel LAN Do tego skoro kujesz to potrzebujesz tam puścić raz na "zawsze" więc ja bym dodatkowo wpuścił: Kabel optyczny audio jakbyś miał wzmacniacz z wejściem optycznym do tych dodatkowych głośników Sporą zagadka jest jaki będziesz miał wzmacniacz bo są też takie którym możesz podać dźwięk po HDMI a do tego przydałby się kolejny kabel HDMI w ścianie Raczej sprzetu po EURO złączu nie będziesz już podłączał wiec nie będzie potrzebny taki kabel no chyba że stare wideo VHS będziesz chciał obejrzeć z jakiejś kasety to i takie złącze się przyda. Jeżeli jednak by sie zdarzyło że twój wzmacniacz audio będzie miał tylko wejścia cinch to i takie w ścianie nie zaszkodzą. Sporo tego ale jak kuć ściane to raz. Ostatnio własnie przemyślałem tę sprawę bo zakupiłem ue40es6800 i czekam na kuriera. Tyle że ja pociągnę kable po wierzchu w listwie na kable.
  20. A powiesz coś na podstawie tego skromnego loga? Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM To grupa 000 w BS Wiem jest nie dogrzany ale to na szybko (przyjechałem w okolice na weekend) wpadł chłopak a mieszka nie daleko i nie zdążył się zagrzać a nie chciałem go ganiać po wsi tylko po to żeby się zagrzał.
  21. Witam, Mam pytanie do znawców. Znajomy prosił o podłączenie swojego B4 1Z w celu sprawdzenia błędów gdyż jego problem polega na braku mocy. Podobno ostatnio słabo jedzie. Wymieniał przepływomierz (Bosh) ale nic to nie zmieniło. Pomyślałem więc o zrobieniu logów. Zrobiłem sobie "przejściówke" na OBDI i niby podłączył się do sterownika silnika. Był jeden błąd: 00627 - Water Level Sensor (G120) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent Problem polega na tym że udało mi sie wejść tylko do grupy 000. Po zrobieniu loga doszedłem tylko do wniosku że kąt wtrysku jest OK. I teraz pytanie: Czy w B4 1Z nie ma więcej grup? Doszedłem do 13 i w każdej error. Które grupy sie tam powinno logować? O dynamicznych to można zapomnieć bo tam złącze pod maską. Druga sprawa to połączył się tylko ze sterownikiem silnika. Próbowałem z ABS bo tez znajomy ma problem i się nie dało. A może robie coś źle. Na początku w ogóle sie podłączyc nie mogłem dopiero znalazłem porade że jak przepływka bosh to trzeba parametr Start Baud ustawić na 240. VAG-Com 311.2-N Pomożecie coś?
  22. Witam, Wysłałem PW już 7.11 i do tej pory cisza. Jak możesz kolego to odpisz. Pozdro
  23. Każdy może No a ja odpadam wyjazd niestety

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.