Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
zalezy jakie wydaniki. Jak grube i sztywne to nie będą się zwijac ale jeździć czasami mogą. Jest paten i na to. Podkleić rzep pod sywanik i nie będa jeździć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też jak obejrzałem to poznałem miejsce. Dobrze że nie parkowała jak ja tam czasami stoje. nie chciałbym żeby mi tak siepneła jak temu samochodzikowi najlepsze to że traktor z centralnym i alarmem
-
[B6 AWX] Trzęsie w zakresie 1700-2000 obrotów
Czy było widać ewidentne uszkodzenie wieszaków? Czy wymieniłeś w ciemno? Oglądałem swoje wieszaki i nie było widać uszkodzeń. wieszaki tracą własciwości jak juz sa wyciagnięte. Ale wątpie by tak duże drgania przeniosły się z wydechu. poza tym sprawdzał kolega plecionke w wydechu?
-
Zlokalizowanie i naprawa pływaka poziomu paliwa w Audi A4 B5 1.9 TDI AFN
fakt przy PD jest. u mnie przy VP37 niema. choć podobno przy 2,5TDI tez jest pompka w baku.
-
[B5 AFN] Automatyczna właczanie klimy przy zapalaniu silnika
u mnie mały lift 97r i co bym nie robił zawsze włącza klime po odpaleniu. jedyne co pamięta to temp ale kompresor włacza zawsze. no chyba że temp spada poniżej 3*C to sie nie włacza
-
[ALL B6] Zablokowało mi koła
przecierz serwo jest prawie na wierzchu i łatwo sprawdzic numer. tu masz http://allegro.pl/pompa-serwo-audi-a4-1-9tdi-130km-01-04-i1854130648.html
-
[B5 AFN] Automatyczna właczanie klimy przy zapalaniu silnika
szuka chyba jelenia na którym mozna zarobić. Ja nie słyszałem żeby w B5 było tak że można zrobic żeby klina sie nie właczała automatycznie. Tak jest i Tyle. Jak przeszkadza zmienić samochód lub marke
-
Zlokalizowanie i naprawa pływaka poziomu paliwa w Audi A4 B5 1.9 TDI AFN
ktos tu pisał że coś mu tam trzyma. Nie jestem na 100% pewny ale zauważcie jedna zalezność. Kolega opisał dla TDI. A większość osób później pytających to z benzynkami 1,8. W benzynkach jest chyba w baku jeszcze pompka której w TDI niema i może faktycznie coś tam trzymać.
-
[B5 AEB] Pytanie o lusterko prawe małe do A4 B5 od jakich aut pasuje?
a dlaczego miałbyś nie wkleić? dawaj
-
[B5 AFN] Pedał gazu wpadł w podłogę :/ Linka? Ciężko z dostępem?
No i naprawione :drool: Faktycznie pękła linka. Dostep straszny Jak wyjałem to wreszcie na wierzch (mam na mysli te kołyske odkręconą od potencjometru i ten plastik-cięgno) musiałem wyciagnąć resztkę linki z kołyski bo jest zalana. Rozwierciłem i jakoś wyszło. Kupiłem linke do roweru hamulcową, nierdzwerną, przełożyłem przez otwód później przez plastik i zacisnąłem drugi koniec śrubą z otworkiem. Po kolejnej męczarni z włożeniem na nowo złożonego mechanizmu i wyregulowaniu jej ciesze się znów działającym gazem i jeżdzącym samochodem :drool:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
na wschodzie on może powiedział o rafalekxie a dla nich warszafka to juz północ :polew:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
na zlocie VAGa koleś podszedł do Armiego i zapytał ile mocy ma ten jego RS4
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Tak samo jak u armiego RS4 w TDI
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
1
-
[B5 AEB] Pytanie o lusterko prawe małe do A4 B5 od jakich aut pasuje?
tam się bodajże zamieniało mechanizm sterowania z ori prawego do dużego ale głowy sobie nie dam uciąć. Pytaj kolegi _Solar_ on to robił chyba.
-
[ALL B6] Zablokowało mi koła
Masz VAG? podepnij i sprawdź błędy.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
co ty nie powiesz a młotek to i przy nowym mercedesie miałby co robic taki klucz jak młotek to ma wszystkie klucze pod sobą. :gwizdanie:- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a co miałoby być w tym niebezpiecznego ?? można się uderzyć w palec młodkiem wybijając środek- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jak po nożu . od wewnątrz?? nie biorę pod uwage z której strony i nie sugeruje że to nożem przebite tylko kształt rozcięcia jest jak po nożu. Może jakis drut był na drodze ale z drugiej strony to by nie przecieło a rozerwało. własnie bardzo dziwna sprawa,- Strefa Śmiechu
a to Ty sie tak na mnie skarzyles mamie tez skarzysz i w szkole tez skarzyles ??? biedny masz zywot przez te skargi oj biedny ja w moich komentarzach nic glupiego nie widze po drugie jak nie rozumeiesz smiesznych komentarzy to szczerze bardzo mi z tego powodu przykro ale takie jest zycie niestety... Poziom Twojej wypowiedzi świadczy tylko o Tobie samym... Jedyne co na Ciebie napisałem to podziękowania po tym jak zobaczyłem że masz kropka - wyobraź Sobie że ten wątek czytają też inni jak również i moderatorzy którzy potrafią sami myśleć... I to by było na tyle, nie dam się wciągnąć w polemikę z Tobą - zdecydowanie brak mi doświadczenia na Twoim poziomie... BTW Żeby nie było OT usuwam zbędne komentarze z Twojego posta. Masz jakiś problem do mnie to zapraszam na PW... żeby było jasne to w formie żartu ponizszy tekst: Nie wdawaj się dyskusję z idiotą, bo najpierw Cię sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jak po nożu .- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
a Ty co się rzucasz- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
zaspawać i nic nie będzie się ślizgało tak jak koleś zaspawał dyfer żeby driftować foto w tym wątku http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&p=78074#p78074 :polew: :polew: ale z czego tu sie smiac? dyfry sie zaspawuje ale nie tak jak ten gość to zrobił. Przyspawał normalnie wał idący od silnika do pierwszego taleza. Zaspawuje sie tylko zatelitki w dyfrze :polew:- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
zaspawać i nic nie będzie się ślizgało tak jak koleś zaspawał dyfer żeby driftować foto w tym wątku http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&p=78074#p78074 :polew: :polew: - [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?