Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. zalezy jakie wydaniki. Jak grube i sztywne to nie będą się zwijac ale jeździć czasami mogą. Jest paten i na to. Podkleić rzep pod sywanik i nie będa jeździć
  2. też jak obejrzałem to poznałem miejsce. Dobrze że nie parkowała jak ja tam czasami stoje. nie chciałbym żeby mi tak siepneła jak temu samochodzikowi najlepsze to że traktor z centralnym i alarmem
  3. Czy było widać ewidentne uszkodzenie wieszaków? Czy wymieniłeś w ciemno? Oglądałem swoje wieszaki i nie było widać uszkodzeń. wieszaki tracą własciwości jak juz sa wyciagnięte. Ale wątpie by tak duże drgania przeniosły się z wydechu. poza tym sprawdzał kolega plecionke w wydechu?
  4. fakt przy PD jest. u mnie przy VP37 niema. choć podobno przy 2,5TDI tez jest pompka w baku.
  5. u mnie mały lift 97r i co bym nie robił zawsze włącza klime po odpaleniu. jedyne co pamięta to temp ale kompresor włacza zawsze. no chyba że temp spada poniżej 3*C to sie nie włacza
  6. przecierz serwo jest prawie na wierzchu i łatwo sprawdzic numer. tu masz http://allegro.pl/pompa-serwo-audi-a4-1-9tdi-130km-01-04-i1854130648.html
  7. szuka chyba jelenia na którym mozna zarobić. Ja nie słyszałem żeby w B5 było tak że można zrobic żeby klina sie nie właczała automatycznie. Tak jest i Tyle. Jak przeszkadza zmienić samochód lub marke
  8. ktos tu pisał że coś mu tam trzyma. Nie jestem na 100% pewny ale zauważcie jedna zalezność. Kolega opisał dla TDI. A większość osób później pytających to z benzynkami 1,8. W benzynkach jest chyba w baku jeszcze pompka której w TDI niema i może faktycznie coś tam trzymać.
  9. No i naprawione :drool: Faktycznie pękła linka. Dostep straszny Jak wyjałem to wreszcie na wierzch (mam na mysli te kołyske odkręconą od potencjometru i ten plastik-cięgno) musiałem wyciagnąć resztkę linki z kołyski bo jest zalana. Rozwierciłem i jakoś wyszło. Kupiłem linke do roweru hamulcową, nierdzwerną, przełożyłem przez otwód później przez plastik i zacisnąłem drugi koniec śrubą z otworkiem. Po kolejnej męczarni z włożeniem na nowo złożonego mechanizmu i wyregulowaniu jej ciesze się znów działającym gazem i jeżdzącym samochodem :drool:
  10. na wschodzie on może powiedział o rafalekxie a dla nich warszafka to juz północ :polew:
  11. na zlocie VAGa koleś podszedł do Armiego i zapytał ile mocy ma ten jego RS4
  12. Tak samo jak u armiego RS4 w TDI
  13. tam się bodajże zamieniało mechanizm sterowania z ori prawego do dużego ale głowy sobie nie dam uciąć. Pytaj kolegi _Solar_ on to robił chyba.
  14. Masz VAG? podepnij i sprawdź błędy.
  15. co ty nie powiesz a młotek to i przy nowym mercedesie miałby co robic taki klucz jak młotek to ma wszystkie klucze pod sobą. :gwizdanie:
  16. a co miałoby być w tym niebezpiecznego ?? można się uderzyć w palec młodkiem wybijając środek
  17. jak po nożu . od wewnątrz?? nie biorę pod uwage z której strony i nie sugeruje że to nożem przebite tylko kształt rozcięcia jest jak po nożu. Może jakis drut był na drodze ale z drugiej strony to by nie przecieło a rozerwało. własnie bardzo dziwna sprawa,
  18. a to Ty sie tak na mnie skarzyles mamie tez skarzysz i w szkole tez skarzyles ??? biedny masz zywot przez te skargi oj biedny ja w moich komentarzach nic glupiego nie widze po drugie jak nie rozumeiesz smiesznych komentarzy to szczerze bardzo mi z tego powodu przykro ale takie jest zycie niestety... Poziom Twojej wypowiedzi świadczy tylko o Tobie samym... Jedyne co na Ciebie napisałem to podziękowania po tym jak zobaczyłem że masz kropka - wyobraź Sobie że ten wątek czytają też inni jak również i moderatorzy którzy potrafią sami myśleć... I to by było na tyle, nie dam się wciągnąć w polemikę z Tobą - zdecydowanie brak mi doświadczenia na Twoim poziomie... BTW Żeby nie było OT usuwam zbędne komentarze z Twojego posta. Masz jakiś problem do mnie to zapraszam na PW... żeby było jasne to w formie żartu ponizszy tekst: Nie wdawaj się dyskusję z idiotą, bo najpierw Cię sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
  19. zaspawać i nic nie będzie się ślizgało tak jak koleś zaspawał dyfer żeby driftować foto w tym wątku http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&p=78074#p78074 :polew: :polew: ale z czego tu sie smiac? dyfry sie zaspawuje ale nie tak jak ten gość to zrobił. Przyspawał normalnie wał idący od silnika do pierwszego taleza. Zaspawuje sie tylko zatelitki w dyfrze :polew:
  20. zaspawać i nic nie będzie się ślizgało tak jak koleś zaspawał dyfer żeby driftować foto w tym wątku http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&p=78074#p78074 :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.