Treść opublikowana przez kamilg.86.86
-
Długo kręci gdy zimny, a kąt wtrysku ustawiony na 49-51
ja w zeszłym roku dopiero przy -20 poczułem ,że mm spalone świece. sprawdziłem na jesień i wszystkie były spalone a że nie było problemu z odpalaniem więc poczekałem do większych mrozów.
-
Przekładanie kol
a ja zawsze daje na tył lepsze opony bo w poślizg się wpada zazwyczaj z powodu zarzucenia tyłu auta
-
Naprawa tapicerki foteli/kanapy
a czy możesz podać namiary na tą panią (mam niedaleko do Starogardu Gd.)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
wiem ale mnie interesuje czy to dobry olej , nie pytam czy nie rozszczelni mi się silnik tak jak w 80% wpisów w tym temacie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czy Castrol EDGE FST Turbo Diesel 5W40 to dobry olej, czy to jest full synthetic (i tak już za późno napytania bo zalałem go do zeciora)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
właśnie w trójce (elektroniczny licznik) kuzyn miał 299kkm i potem wskoczyły 000000
-
Zdjęcie sprężyny z amortyzatora tylniego
to przytrzymaj amorek nad nakrętką (chyba klucz 8mm) lub kombinerkami ja zmieniałem amorki bez ściągaczy dało radę ale tylko tył
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
jak dobrze pamiętam to w golfie III licznik jest do 299999 km a potem wskakują zera i leci od nowa ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- jak dobrze pamiętam to w golfie III licznik jest do 299999 km a potem wskakują zera i leci od nowa
-
[ALL B6/B7] Maglownica - używana czy regenerowana?
ok dzięki (gdzieś na forum przeczytałem ,że od b6 pasuje teraz wiem już że jednak nie podejdzie)
-
[ALL B6/B7] Maglownica - używana czy regenerowana?
witam czy maglownica z b6/b7 pasuje do b5? dzięki
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
mój zetor pali w mrozy (z grzaniem na postoju) 8,5l/100km a przed a przy temp. dodatniej przy takim samym jeżdżeniu 6-6,5 więc zima robi swoje
-
[B5 AJM] Niebieski dym przy odpaleniu i nie równa praca
u mnie po zmianie rozrządu był zły kąt wtrysku i też po odpaleniu kopcił na niebiesko przez chwilę nierówno pracował (silnik 1Z) oliwy nie bierze wcale po ustawieniu kąta wtrysku zero dymku i odrazu równo pracuje
-
[B5 AEB] czy to dobra wycena??
ja miałem z tyłu zderzak zarysowany i dostałem 2200pln (a4 95r)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
dziś tankowałem kolejny raz pod sam korek,po 840km weszło do baku 50L ON (5,9l/100km) dojazdy do pracy 8km w jedną stronę i ze dwa dalsze kursy( 30km w jedną stronę)
-
[B5 1Z] Nie łapie temperatury Audi 80 B4 1Z
jak dobrze pamiętam to czujniki są na plastikowym krućcu wychodzącym z głowicy ten koloru niebieskiego jest do sterownika a drugi na wskaźniki (koloru nie pamiętam) i jest on chyba z tyłu głowicy przy grodzi
-
[B5 AFN] Zmiana z automatu na manual - brak reakcji na gaz. Proszę o pomoc.
a czy sterownik silnika został przekodowany na manuala?
-
[INNE] Nastawnik
wyczyść nastawnik pompy i po kłopocie (chyba, że masz stary typ nastawnika to się nie da)
-
[B5 AFN] Jak zdemontować intercooler
a ja wyciągałem lampę i dołem wyszedł
-
[B5 1Z] Wyciek oleju z pod oringu chłodniczki oleju
przerabiałem to miesiąc temu i jeśli dobrze pamiętam to ta płaska nakrętka jest na klucz 27mm.
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
jeśli chodzi o paliwo zimowe to jakoś nie mam zaufania do stacji paliw i zawsze od pierwszych przymrozków stosuje dodatek diesel skyyd i nigdy nie miałem problemów z zamarzającym paliwem. polecam
-
[ALL B5] Funkcja regulowanych czasowych wycieraczek
ja kupiłem taki przekaźnik w sklepie za 17zł a ori kosztuje 26zł więc po co kupować używki
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
a ja bym zrobił ze trzy razy wymianę oliwy co 2kkm i za każdym razem zalać płukankę. powinno pomóc
-
[B5 1Z] Kolizja
a jaki koszt takiej wyceny w ASO ok już wiem 200zł dzwoniłem do ASO w Gdańsku i tu jeszcze jedno pytanie jak będę miał wycenę naprawy z aso to czy muszę wtedy naprawiać auto w aso bezgotówkowo
-
[B5 1Z] Kolizja
Witam Dziś rano babka wjechała mi w tył mojej A4, zderzak jest przerysowany i po lewej stronie pod lampą przesunięty w stronę przodu auta ok 2cm (nie zgrywa się z listwą pod lampą) w trakcie kolizji otworzyła mi się klapa bagażnika ale dobrze się zamyka, innych uszkodzeń nie widzę i nie wiem czy coś pod zderzakiem się nie uszkodziło. proszę Was o poradę czy robić to bezgotówkowo w jakimś warsztacie czy wziąć kasę(ale jak wycenią na 300zł to nie wystarczy na lakierowanie)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1z wczoraj wskoczyło 310kkm ale pewnie ma ze 600kkm