Treść opublikowana przez Flyer
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ile kosztuje nowy Bilstein B14? Bo ja na szybko znalazłem nowy za 5k. KW też na pewno nie jest tańsze niż 4-4,5k. Pomijam oczywiście używki i allegrowe okazje (taką trafiłem sam na B16). W takim budżecie to łapie się ST - bardzo dobre zawieszenia.
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Było takie auto na sportaudi.pl - modyfikowane przez AW, strojone przez Witka z R-Performance.
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Moje auto to typowe daily, a nie wyścigówka na 1/4, więc jeżdżę na normalnym paliwie. Przy strojeniu były wykresy i na 497PS, ale jest bezpieczne 485PS.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Tarcza 345/32, zacisk Q7, touareg lub cayenne ogolnie kupa Złóż mi alternatywę, która lepiej hamuje, dobrze wygląda i tarcze nie kosztują kilku klocków krisssx, 2500PLN, ale to było 5 lat temu.
-
B6 DIVISION
Pany, ile pompujecie powietrza w 235/35/19 ? Nabiłem dziś 2,8b i nie wiem, czy to nie za dużo, bo opony zrobiły się głośniejsze, koła potrafią bić, szczególnie przy hamowaniu... hmm.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No w końcu Wandej masz ładne końcowki wydechu, bo tamte to była letka wioska!
-
B6 DIVISION
ST w zupelnosci bedzie ok do auta typu B6 1,8T. Na torze raczej nie bedziesz szalal. Bilstein B14 na pewno bedzie lepszy niz srednia polka typu AP/ST. Wazne, ze bedzie nowy Ja mam Bilsteina B16 i jest genialny, ale kupilem nowke za 40% ceny Normalnie nie wydalbym 8k na zawias
-
B6 DIVISION
ST Suspension (dawny Weitec), BC Racing... Szczerze mająć 4k dołożyłbym trochę i kupił H&R/KW/Bilsteina, a jeśli nie to, to raczej coś na poziomie ST - kosztuje chyba koło 3k.
-
A4 B6 1.8T BEX 271km/365nm K03RS2
nie do końca sie zgodze bo zależy też jaki masz napęd żeby do 100 nie palić kapora cały czas. Podam przykład na swoim aucie tzn. moje audi a6 c5 2.7 bit ma 326hp i 465 Nm i jak ganiam sie z np. seatem ibiza 296hp i ponad 500Nm to jest tak: z rolki od 50 prawie odrazu mi ucieka i do 200 jest dużo przedemną ale jak z miejsca sie łapiemy to On ma duże problemy ze startem i jak uzyskam na początku duzą przewage to \pożniej mnie goni i mija mnie dopiero przy około 190 km/h licznikowych wiec te czasy ze 100-200 są ważne ale jak łapiemy sie z rolki ale jak z miejsca to liczy sie wg mniej najbardziej naped Ja miałem na myśli oczywiście rolkę, a nie sprint od 0, bo tutaj jeszce dużo zależy od samego kierowcy. Poza tym kto non stop startuje ogniem do 0... ja nie. Wolę 100-200, bo to pokazuje elastyczność na trasie/autostradzie.
-
B6 DIVISION
Nie polecam chińczyków, nigdy nie miałem na swoim aucie, ale kiedyś w brata dizlu miałem okazję jeździź nie raz. Hamowanie w deszczu jak na śniegu... i tym podobne dziwoty. Poza tym Nankangi i inne wynalazki żyją bardzo krótko, nie zdziwcie się jak po 1 sezonie wyząbkują się, albo stwardnieją... Lepiej kupić coś budżetowego, ale produkowanego poza Chinami i Tajwanem
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Po prostu ciekawi mnie jak wygląda taki wykres, na ile mocna jest góra, jak szybko wstaje... Wynik to jedno, a droga to drugie.
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Hm... nie pamiętam czasów kiedy się nie dało 400+ na K04 RS4 zrobić Możesz podrzucić wykresy aut lub linki do projektów z takimi hybrydami K03? Poza tym umówmy się - takie wynalazki to już ciężko nazwać K03. Wolałbym kupić nowego Garreta niż kombinowaną K03, ale powodzenia
-
A4 B6 1.8T BEX 271km/365nm K03RS2
Jestem ciekaw jak to jeździ w przedziale 100-250, bo do 100 to każde auto po lekkich modach może być szybkie. Później dopiero jest różnica.
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
To jak wyglądają te turbiny? Z czego bebchy? Jakie różnice względem K04? Ciekaw jestem co one będą wstanie wypluć... bo to małe pipki.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Sportec'i na aucie? Zadowolony? Bo po avatarze widzę, żę dobrze siedzą
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tyle ich jest, różne ceny, nie specjalnie potrzebuję BT, ale już nie wiem co modzić
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pany. Chciałbym dołożyć BT. Mam fabryczny zestaw glosnomowiacy + RNS-E. Jaki modulik najlepiej dokupic? I czym one sie roznia?
-
B6 DIVISION
To jest świetna guma w stosunku cena/jakość http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-p-zero-nero-gt-235-35-r19-91-y-xl#90349058 Poza sezonem można kupić po 560-580.
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Wolnossak zawsze będzie głośniejszy od uturbionego auta Jestem ciekaw jak to u Ciebie gada na 2 tłumikach.
-
B6 DIVISION
Panowie, nie ma ktoś wtyczki lub kawałka wiązki do tylniej wycieraczki B6/B7 ? Potrzebuje ASAP, bo moja się spaliła Bez przesady... kupujesz po prostu dłuższe śruby.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czekam na Promkę
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
K04 RS4? Jaki setup?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
-50/-60mm na gwincie to żaden problem. Jak ktoś robi dużo więcej to nawet dyszlem nie poszaleje.
-
B6 DIVISION
Napisz do Bieńka. Swoją drogą co za turbo? Coś seryjnego? Najlepiej jest wymienić cały CORE na nowy, a nie bawić się w regenerację. Poza tym pytanie, czy turbo padło samo z siebie, czy problem jest gdzie indziej - w zasilaniu olejem etc.