Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. angela Jakby to powiedzial moj serdeczny kolega, te felgi sa za bardzo "elo"
  2. haah, polo, poszukam w szafie...
  3. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ladny, "zakamuflowany" pocisk... i o to chodzi
  4. Praca siedzaca?
  5. No tak.. goldenline, hyh. Witamy i czekamy na zdjecia.
  6. Temat rzeka, ale go odkopie zeby nie zakladac kolejnego. Jutro musze ubezpieczyc samochod, kilka szczegolow: * 2 wlascicieli (ja + moj ojciec jako, ze ma wieksze znizki z racji wieku i bezszkodowosci). Mam prawo jazdy od 2,5 roku, 10% na AC i pewnie 10% na OC, ale ojciec ma 60% na OC. O zwyzkach z uwagi na moj wiek wiem... * Wartosc na jaka chcialbymu ubezpieczyc 55-65 tys * Samochod: A4 Avant 2.5 V6 TDI (180km), 2003 r., bezwypadkowy, sprowadzony i juz zarejestrowany Gdzie moge znalezc najsensowniejsza oferte, czyli stosunek ceny do jakosci oferowanych uslug (wyplata ew. odszkodowan - odpukac), ktos ma rozeznanie w tym temacie? ps. Compensa, w ktorej ubezpieczalem MK4 rok temu zaproponowala mia jakies 4200 za caly pakiet, wartosc 60000. Licze na Was, bo nie mam niestety czasu zeby biegac po kilku ubezpieczycielach
  7. Panowie, te Wasze randki sa zawsze co tydzien? Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie
  8. pre_pl: W AutoHusie tez stala masa A4, ale nie bylo tego, czego szukalem. Musial byc s-line, 2.5+Q, dobre wysposazenie, rocznik 2003-4. Tam staly raczej standardowe modele, a jesli bylo cos ciekawego, to cena wysoka... Nie mniej jednak rewelacyjne miejsce na kupno samochodu, pelna kultura, potezny wybor (1800 aut na placu). Tutaj kilka fotek z Husa: http://duszczyk.com/niemcy/
  9. Ja mam cale 3 dni, wiec tez za wiele nie wylistuje, ale po dlugiej trasie niemcy/polska i kilku trasach w polsce stwierdzam, ze: 1) Noga po dluzszej trasie lekko boli - opiera sie o konsole srodkowa (o tym akurat wiedzialem doskonale wczesniej) 2) Troche za niski (obnizony fabrycznie) jesli ktos parkuje na parkingu z przejazdem przez kolczatke (uderzam zawsze o nia podwoziem) - na szczescie tylko u rodzicow raz na jakis czas stawiam... 3) Lubiace plamy po deszczu tworzywa (jak kolega wyzej) Generalnie i tak jest swietnie, wiec te pare wad nie wplywa na banana na gembie
  10. pre_pl: nie tyle skrzetnie ukrywalem, co mialem fajne auto upatrzone i nie chcialem by ktos mi je podkupil ... Jednak na dzien przed wyjazdem zmienilismy cel. Samochod kupiony w Bockel (komis nazywa sie Euro Trade - akurat rozwijaja ten punkt i zapelniaja samochodami) vis-a-vis AutoHusa. Pomiedzy Hamburgiem, a Bremą przy samej autostradzie...
  11. Tez mam chwilowe i srednie, ale nie bawilem sie komputerem nawet i pewnie 95% mozliwosci nie znam poki co.
  12. Ja go nazywam czołgiem... 1720kg w papierach
  13. hornet: ..a jestes sklonny jechac do niemiec? jesli tak, to daj znac na PW
  14. Bardzo fajny, naped i silnik smakowe
  15. Dobrze chorujesz... Jazda z Q to zupelnie inna bajka.
  16. T-żółw: W-wa jak widac po profilu... Wpadne jak tylko bede na miejscu, w tym tygodniu mnie nie ma, w nastepnym urlopik.
  17. kaj: Zdjecia wnetrza pojawia sie, moze w weekend jakos... Co koloru listw i dokladek nie wiedzialem nawet, ze tak wyglada seria. Slowo "seria" kojarzylo mi sie raczej ze zwyklym czarnym plastykiem. Coz, czas zglebiania tematu nadszedl. AC to oczywizm, ale wolalbym zeby nikt nie ruszyl sie moim 'a fir awant' z jakiegokolwiek parkingu
  18. alv: Zgadza sie, z zewnetrznego sline'a nie ma tu praktycznie nic oprocz felg. Pewnie za kilka tygodni, gdy "oswoje sie" z tym samochodem i mi sie lekko opatrzy, to pomysly na graty od S4 wroca niczym boomerang.
  19. Nie, nie rozczarowala, milo zaskoczyla, ale sens zdania jest ten sam . Do tej pory slyszalem ten silnik tylko "z zewnatrz", nigdy nie siedzialem wewnatrz auta, a tam dzieje sie zupelnie co innego...
  20. Dokładki i listwy sa w grafitowym metaliku czego na zdjeciach zbytnio nie widac, wiec na razie mi sie nie chce tego ruszac
  21. 2.7 V6 Biturbo quattro S-line 04/2003 r. Silnik: AGB 265PS z 06/1999 r. Wcześniej: AKE 2.5TDI 180PS W moich rekach od lipca 2007 r. Body - Kolorek AVUS z pakietu Audi Exclusive - pełen zewnętrzny pakiet S-line - kierunkowskazy dymione DEPO - listwy progowe S4 piano black - schwarz pakiet - relingi piano black - lusterka piano black - grill, kratki boczne i środkowa piano black - końcówki wydechu 100mm Setup - 2.7 V6 biturbo AGB - turbo K04 RS6 - głowice 2,8 V6 - pompa paliwa Bosch 044 - wtryski Siemens 630cc - nowe pierścienie - nowe panewki - custom FMIC na rdzeniu Nissens - custom wydech, DP 2,75" > catback 2,5" - chłodnica oleju Mocal - dolot K&N - sprzęgło RS4 z okładziną kevlarową - dwumas RS4 - kolektor ssący i dekle zaworowe w czerwieni - osłony silnika carbon RS4 Układ hamulcowy - przód Porsche 345mm, 6-tłoczków - tył S4 B6 300mm - przewody w oplocie Goodridge przód + tył Zawieszenie - gwint Bilstein B16 PSS9 - stabilizator przód RS4 B7 - stabilizator tył RS4 B7 Wyposażenie - Pełny pakiet S-line - Czarna podsufitka S-line - Sportowe skórzane fotele /elektryczna regulacja wsparcia odcinka ledzwiowego/ S-line - Skórzana 3-ramienna kierownica multifunkcyjna od A4 B8 S-line + gałka S-line - Bi-Xenon na soczewkach B8 + biale kierunkowskazy, pomalowane środki na czarno - osłony Carbon RS4 pod maską - RNS-E - BOSE - Szyberdach - Pakiet oświetlenie - Pakiet zima /podgrzewane fotele, lusterka boczne, spryskiwacze/ - Pełna elektryka - Fotochromatyczne lusterka boczne + elektrycznie składane - Fotochromatyczne lusterko wsteczne - Coming / leaving home - Spryskiwacze mgiełkowe - Wycieraczki aero Moc Soft #2 - 486PS 590NM Soft #1 - 427PS 515NM Felgi RS6 C5 SPORTEC Serducho:
  22. To taki zarcik... skoro BI-X wygladaly na zwykle Niewazne... nuda doskwiera, zaraz lece do DE
  23. Przeplaciles
  24. Moge polecic dobrego i niedrogiego fachowca (blacharz/lakiernik), ktory bierze 100-150 pln za elementu. 70km od Warszawy w stronę Gdańska (k/Płońska), blisko E7.
  25. Flyer odpowiedział(a) na BJK temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja 2 razy wyprzedzilem moim ex-MKIV ferrari w stolicy raz skrecalo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.