Treść opublikowana przez tymonA4
-
[B5 ATJ] Analiza kodu błędu (świeci się airbag)
dobrze sprawdź te kable może któryś jest uksyty i nie łączy
-
[B5 ACK] Falujące, zbyt niskie obroty;przepływka...
a jeździ na lpg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
leman zmień tego avatera bo moja myśli że my to na kobrę jeździmy a nie do kobry
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Part2 mi pasi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pozycz se klubowej omegi
-
[B5 ADR] Wymiana katalizatora
ja myślę o strumienicy a z przeglądem to rożnie bywa inni w ogóle na to nie zwracają uwagi :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zawieszeniu gwintowanym ?
jak coś to dajcie znać ja tez sie pisze na wspólny zakup jak cos
-
[B5 1Z] Dziwny metaliczny dzwięk na wolnych obrotach
jeszcze jest ta obejma za katem ale jak piszesz o plecionce to na pewno ona
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_16_vs_a3_18_20v-t94804.0.html czytał to ktoś :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
TURBO to nie taka prosta sprawa bo tak przepływki dolot podobno trzeba wymienić miskę olejową a tak szczerze mówiąc to na forum nikt tego nie robił został tylko mały jak coś wszystkie tematy na forum praktycznie są zamknięcie zaczyna sie tak mam adr-a i chce czipa z 60 koni więcej :polew: :polew: pomóżcie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie chce klekota nie chce sprzedawać mojej a4 teraz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
macie chłopcy racje trzeba to sobie przemyśleć i trzeba się dowiedzieć jak to miało by wyglądać nie chce sprzedawać jej i kupić z turo bo po co kupować takie samo auto tylko z literką T a mody też mnie kręcą i wiesz sysiu jak już dołożę do niej to będę się nią bujał dłużej b6 1.8T poczeka jak wrócę to bedziem gadać piotrek napisałm juz w dziale na ten temat dzodzo kasę da sie zorganizować ale trzeba wiedzieć ile a mojej powiem że lpg zakładam :polew: :polew:
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
panowie czy mój adr odbiega bardzo konstrukcyjnie od tego z turbo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok dzodzo tera tak jakiem mam turbo kupić i icka bo chce taki duży jak ty masz
-
[B5 AFN] Po wymianie górnych wahaczy ostro ściagą w prawo
:good:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodzo zostawić auto to nie problem trzeba z małym pogadać jak wrócę z kraka to pogadamy na spocie bo mnie wzięło na takie mody i to strasznie 180km chce [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 15:17_________________________________________________czemu jeden dziad nie przyjął mojego zaproszenia na nk tylko bezczelnie wszedł i tyle
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
1000/500 dwa 900 :polew: a co ze zderzakiem przecie jest zrobiony
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To jak pomorzecie mi z tym turbo bo ja nie wiem od czego zacząć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przyznać się dziady jak to jest z tym turbo u mnie bo spać w nocy nie mogłem
-
[ALL] Regenerowane turbiny
tzn że turbin sie nie powinno regenerować
-
[B5 AVV] Słabo pali jak się rozgrzeje
ja bym coś takiego zrobił
-
[B5 AFN] Po wymianie górnych wahaczy ostro ściagą w prawo
a ustawiałeś zbierznosć
-
[B5 AFN] 1,9 TDI 110 KM - Dziwne zaniki mocy :/
a robiłeś logi
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo dzo ma pasje widać to po nim i jego dzo-dzo wozie ale i tak ich wciągnę jak sprzedam adr-a :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dziękuje wam chłopaki :polew: :polew: dzo-dzo i piotrek wzięli od menie klucze pewnie już tam silnik jest na wierzchu