Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. Ja robiłem tzn zmieniałem Concerta II na RNS-a. Radio 1 dinowe. Kupujesz kosz 2 din w ASO ok 170 zeta. Radia poszukaj na alegro
  2. jocker01 Ale to jest załatwienie sprawy po najmniejszej linii oporu i myślę, że nie o to chodziło Bunkowi Ja osobiście nie lubię druciarstwa - czytaj odwalania chałtury. Czy Ty jak pojedziesz gdzieś do serwisu też byś chciał, żeby zrobiono niunię tak że klient wyjeżdża i myśli, że autko ma super a tu np. walnęła poduszka to pan mechanik wyjmie żarówkę i po kłopocie, wszystko :th:) Myślę, że tu trzeba zdiagnozować przyczynę i już.
  3. Witamy i zapraszamy na wtorkowe spoty. Tam się dużo dowiesz o swojej niuni :th:
  4. Nie będę się powtarzał, ale żonę masz bardzo mądrą (wie co jest dobre :>) i dlatego noś ją na rękach. Witamy :>
  5. Grippen trochę sie napracowałeś, ale myślę, że Alvaro opisał to bardzo dobrze w temacie "RNS-e od A do Z" Oczywiście, że wymiary są bardzo ważne, ale kształt panela też jest bardzo ważny. Inny psauje do B5, inny do B6. Generalnie radia mają wymiary takie same, albo są 1 DIN, albo 2 DIN. Dlatego uważam, że tu nie ma żadnego problemu (zmieniamy kosz i po problemie). Natomiast najistotniejsze jest to w jakim kształcie jest konsola środkowa niuni. Bo tak jak pisałem wcześniej jest różnica między B5 i B6.
  6. Potwierdzam, co mówi Alvaro. Ja byłem zielony jak kapusta ( tylko proszę nie mówić o jej środku, bo sie będę gniewał) i Alvaro poprowadził mnie za rączkę. Podał wszystko co potrzebuje, gdzie mogę kupić i jasne załatwił mi w super stanie RNS-a za dobrą kasę. Teraz mam w stosunku do niego dług wdzięczności ( już zacier przyszykowałem ), ale sprzęcik hula jak nie wiem co i na FIS-ie też mam info. Zaznaczam, że nie jest to reklama kolegi Alvaro, jego nie trzeba reklamować lecz wystarczy poczytać inne posty.
  7. No koledzy, nie wątpiłem, że moje pytanie zostanie bez odpowiedzi i wiem, że zawsze ktoś mi doradzi. Wielkie dzięki
  8. Uff od półtora roku masz i nie wiedziałeś o istnieniu takich miłośników, fanatyków takiego auta? Żałuj, ale witamy i zapraszamy na wtorkowe spoty - warto być.
  9. Można i co 200tys, ale tak postąpi szaleniec. Wymieniaj co 90 tys. razem z pompą wody i będziesz spokojnie jeździł.
  10. Czy ktoś może wymieniał taką osłonę. Oparłem się o nią łokciem i wpadła do środka . Teraz jak zaciągam hamulec to osłona jest luźna.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 19:47:00_________________________________________________Chyba mam pecha i nikt tego jeszcze nie ćwiczył
  11. A tak w zasadzie to koszt zakupu jest nie wielki, a korzyści ogromne. Dlatego warto zainwestować parę groszy, bo w konsekwencji zaoszczędzisz wiele groszy :th:. Rzucisz logi na forum i koledzy podpowiedzą Ci co sie dzieje.
  12. Witaj! Serdecznie zapraszamy na co tygodniowe spoty więcej info http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ A naprawdę warto poznać miłośników
  13. Więc jak widzisz, nie tylko ja mam takie zdanie. A już jak coś zakładać to nie badziewie.
  14. Ja taka sprawę załatwiałem z Alvaro. Poprowadził mnie za rączkę, podpowiedział co i gdzie załatwić i teraz cieszę się z RNS-a, bo hula jak nie wiem co. Dlatego najlepiej będzie jak pogadasz z Alvaro, a on Ci najlepiej doradzi.
  15. Witaj! A na spotach warto bywać.
  16. Bez VAG-a sie nie da
  17. To pewnie Poź od lasek nie mógł sie opędzić :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  18. Uff! I widzę, że nie masz smyczy klubowej
  19. lexpar odpowiedział(a) na tomektmds temat w 1.9TDI
    Rozrząd się wymienia po to aby nie rozkraczyć się gdzieś po drodze i nie wymieniać silnika.
  20. Jak wymieniać to wszystko. Na tym nie wolno oszczędzać, bo sie nie opłaca. Nawet gdy wydaje się, że niektóre elementy rozrządu są :th:.
  21. Z tego co mówił mi Rogalotti to diesel zawsze musi dymić. A Witek zna sie na tym dobrze. Jest tylko kwestia jak dymi i ile dymi.
  22. lexpar odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli się nie mylę to przy VAG-owaniu wyjdzie czy zawór EGR jest :th: Tak było w moim przypadku.
  23. Tam nic nie ma. Ja tam schowałem syrenkę od alarmu. :th: Ale na to jest faktycznie osłona.
  24. Muszę kupić kałacha. Inaczej się nie da. Klubowicz bez argumentu jest jak "0". Tyle straciłem dobrego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.