Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Spot dziś o 20, stawiać się bo kurna dawno nie możemy się zebrać .
  2. Może koło na wale powoduje te drgania???ja u siebie wymieniałem bo się tłukło strasznie
  3. Nie rozkopane nic ,w Szewnie jak jedziesz od Kielc daj w lewo i polecisz sobie prosto przez miasto później dasz w lewo na 5 światłach i lecisz za główna na Bałtów .
  4. Temat umiera :thumbdown:
  5. Różnica BEX jest taka że ma inne: turbo,wtryski,oprogramowanie, 2 ic,reszta jest taka sama jaką ma 1.8t
  6. Te listwy to ze złota powinny być za taką kasę :decayed::decayed:
  7. Jak się wyrobię to się zjawię
  8. i podwieczorek jeszcze jem za jednym zamachem :polew::polew:
  9. Jak miałem czas to nie było spota a teraz jak nie mam to jest :decayed:
  10. Zakładaj platynę parę zł więcej ale świeca jest dobra i dłużej żywotna
  11. Łukasz 23 odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    To nie masz wypadania zapłonów ,obstawiam że coś lpg nie jest tak .Napisz co masz za instalacje . Jakie masz świece (ile elektrod) .
  12. Łukasz 23 odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Test z zamianą cewek działa jeżeli cewka całkiem padnie i auto nie pali na jeden cylinder (bądź więcej) ,zrób test podczas jazdy tzn prędkość tak 40-50km/h wsadzasz 5 bądź 6 bieg i gaz do dechy jak zacznie szarpać to masz wypadanie zapłonu a jeszcze lepiej żeby droga na której będziesz jechał była pod górkę żeby było większe obciążenie .
  13. Zawiało wszystkich czy co bo taka cisza zapadła :decayed:
  14. Może opona coś nie teges i się druty urwały i 8 się zrobiła
  15. Zalej Motula 8100 5w40
  16. poszło
  17. hehe auto dla żony czyli mamy wspólny temat
  18. Masz prostą odp bo jest połowa tarcz już i prawie połowa klocków ,na 2 sezony powinno starczyć
  19. Nie ma takiej opcji żeby zasypało :decayed: O jakie tarcze pytasz 320 maja 30mm nowe
  20. Nie marudź :decayed:
  21. Ciekawe co jeszcze wymyślą żeby ludzi ścigać i swoją kasę napełniać a my musimy płacić i nie mówić nic,bo to Państwo Prawa. Strażnik pokazał klasę że chłopaka rozpoznał i awans już gotowy,ale że sprawa apsurdalna to co kogo obchodzi :facepalm:
  22. Jaka cisza tu się zrobiła:thumbdown:
  23. 3 poszły
  24. Dobra firma ,moje tarcze się już układają od dziś :decayed: Dzięks Pikuś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.