Treść opublikowana przez edekxp
-
Podłączenie Peiying PY9905
Z kluczykiem też nie działa?.Musisz sprawdzić zasilanie,czasem trzeba przełożyć któryś pin.Czerwony przewód + po kluczyku, żółty pamięć + cały czas
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
05-15 06-24 07-36 08-72
-
Taki myk ze światłami postojowymi przód. ktoś ma jakiś pomysł?
Skoro tylko przednie postojówki to przekaźnik w jednej i drugiej lampie.
-
Wymiana obudowy w kluczyku.
Tak tylko płytkę trochę trzeba przyciąć,baterię umocować.Obudowę kupiłem tańszą za 6,90 http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-q3-q5-q7-tt-obudowa-pilot-kluczyk-i4262012544.html
-
Taki myk ze światłami postojowymi przód. ktoś ma jakiś pomysł?
Przecież ci opisałem jak to zrobić tylko masz automat załączania dodatkowo. Swoją drogą po co ci taka przeróbka. Tak samo montaż tych chińskich ledów bo niby auto mniej spali ble ble Potem nie widać go wogóle z daleka.
-
Dziwyny wyciek płynu
Możesz spróbować zalać innego płynu. Jeżeli wyciek jest mały a nazbierało się przez jakiś czas to wygląda tak właśnie W swoim drugim aucie A3 miałem podobnie. Wyciągnąłem strzykawką płyn ze zbiorniczka ile się dało. Potem zalałem takim płynem. Na razie testuje, ale zrobiłem już 300km i nie ma wycieków
-
Przegub zewnętrzny - wymiana (krok po kroku)
Z osłoną jest lepiej, bo przegub jest jakby luźniejszy. Z nowym przegubem nie jest tak łatwo. Trzeba się sporo namęczyć i wku..., a wystarczy odkręcić jedną nakrętkę z wahacza. Wiadomo każdy robi jak uważa i jak mu lepiej
-
Reduktor w Audi A4 B6 1.8T puszcza gaz przy przełączeniu na LPG
I co z tej gwarancji jak źle działają. Mam u siebie hany ponad 30tys i działają idealnie. Listwa AC przecież podobna do najtańszych walteków, czyli zwykłe elektrozaworki. Może trochę lepiej spasowane nic po za tym. Zobacz budowę hany i porownaj do AC Może ten gazownik nie umie ustawić dobrze lpg. Listwa może jest dobra tylko powyżej 5000obr masz zapętlanie. Za mała dysza lub za małe ciśnienie
-
Przegub zewnętrzny - wymiana (krok po kroku)
Pewnie wyjdzie na skręconych kołach, ale weź go potem załóż Robiłeś tak?
-
Reduktor w Audi A4 B6 1.8T puszcza gaz przy przełączeniu na LPG
Zmień na hany lub barakudy
-
Przegub zewnętrzny - wymiana (krok po kroku)
Ja odkręcałem wahacz prosty a banan nie odkręcany. Mogłeś porobić zdjęcia byłoby czytelniej, ale opis pewnie się przyda
-
Stuk podczas zmiany biegu - proszę o pomoc
Może luz na przegubach lub w mechanizmie różnicowym. Podnieś auto i poruszaj kołem zobaczysz czy jest luz
-
Pali się cały czas wsteczny
Trzeba sprawdzić włącznik w skrzyni. Odpiąć wtyczkę czy zgasną światła
-
Taki myk ze światłami postojowymi przód. ktoś ma jakiś pomysł?
Jeżeli chcesz w dzień jeździć tylko na mijania, to trzeba to zrobić inaczej. Obwód postojowych jest oddzielony od obwodu mijania. Trzeba zrobić moduł (lub kupić) który włącza światła po odpaleniu auta. Podłączyć to tylko do świateł mijania i sprawa załatwiona. Oczywiście włącznik świateł na zero
-
Problem z zamykaniem przednich drzwi a4 b6 ( prawe oraz lewe)
Pewnie podczas wymiany otwierałeś do końca drzwi, przy wsiadaniu z reguły się tak nie otwiera. Popękane przewody przy słupku. Zobacz jak wyglądają kable pod osłoną gumową (drzwi-słupek)
-
Wymiana obudowy w kluczyku.
Nie da rady szczypcami - próbowałem Lutownicą nagrzałem te bolce i wyszło. Miałem też trochę zużytą obudowę ale kupiłem zamiennik z B7 i teraz mam taki kluczyk
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja użyłem takiego środka Póki co nie śmierdzi. Zrobiłem dodatkowy otwór w kanale przed parownikiem i pryskałem tu i od strony org. korka
-
Wiazka elektryczna silnika 2.0 ALT PROBLEM!
Może być wina czujnika temperatury, czteropinowy przy bloku lub na dolnym wężu od chłodnicy. Uszkodzony termostat nie włącza wentylatora. Napraw najpierw te kable, bo błędów bedziesz miał całą listę, może nawet kabel do czujnika temp.też jest uszkodzony. Podaj jaką masz instalację gazową. Trzeba mieć schemat przewodów lpg, pewnie są lutowane tak jak u mnie było, więc trzeba wiedzieć który kolor do jakiego wtrysku. Potrzebne Ci pewnie takie wtyczki WTYK 2 PINOWY OPEL RENAULT FIAT VW ORYGINALNE JPT (4288240351) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Od tego samego sprzedającego przyda się również to Przewody też posiada
-
Reduktor w Audi A4 B6 1.8T puszcza gaz przy przełączeniu na LPG
Ja filtr gazy ciekłej wymieniłem po 30tys.Był brudny ale nie było tragedii
-
Wiazka elektryczna silnika 2.0 ALT PROBLEM!
Chodzi ci o kostki do wtryskiwaczy? Jest też gość na allegro co ma różne kostki i piny Poszukaj sprzedającego Gelson_Mandela
-
Przycisk podnoszenia szyby kierowcy warjuje
Po czasie znowu bedzie przerywać. Przerabiałem to u siebie, trzy razy czyściłem dodatkowo naprawiałem ten od blokady tylnych szyb. Po czasie znowu nie działał Kupiłem zamiennik za 49zł, farba się nie ściera i działa idealnie, tylko ja mam na 4 szyby WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK SZYB AUDI A4 (00-08) 8E B6 B7 (4311904849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wybite zamki, jak wejść do auta?
Mikrowyłącznik daje sygnał do pompki aby zamykała pozostałe drzwi, w czasie przekręcenia kluczyka. W niektórych autach był również alarm, dlatego etka tak podaje Wkładkę szukaj na allegro, tylko wiadomo bedzie inny klucz stacyjka, zamek drzwi Można kupić komplet np: Stacyjka kluczyk wkładka zamek Audi A4 B5 (4291846843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wiazka elektryczna silnika 2.0 ALT PROBLEM!
Jeżeli kostki są w dobrym stanie to proponuję polutować kable. Kupić na metry albo pojedyńcze żyły lub wielożyłowe przewody/ Osobiście polutowałbym i zaizolował bawełnianą taśmą na pewno nic by się nie stało po czasie. U mnie jak zakupiłem auto była zamontowana instalacja lpg. W uwagi że nie byłem z niej zadowolony zmieniłem na staga 300 ISA2. Stag ma gniazda i wtyczki pod wtryskiwacze pb, a stara instalacja była lutowana. Musiałem właśnie tą część instalacji czyli do wtryskiwaczy pb polutować tak jak była oryginalnie. Działa już 3 lata i nic się nie dzieje. Chyba trafiłeś na jakiś kiepskich elektryków samochodowych, żeby nie potrafili dobrze polutować kabli Może jakbyś dał jakieś zdjęcia Tu masz schemat:
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Może tak być z tymi połączeniami ale nie w tylu autach - sterownikach Musiała by być usterka fabryczna tych sterowników. Dodatkowo jakby coś nie łączyło to pewnie była by choinka na zegarach lub auto by zgasło. Przecież 1.8T też ma podobny sterownik i tu się nic nie odłącza Moim zdaniem to nie to - zły trop
-
Cieknący most tylny w Quattro.
Na torsenie to raczej nie naprawię, ale w moście może się udać. Muszę wymienić simmeringi bo trochę upaciany most i podłoga więc zobaczę z tym luzem. Sprawdzałem olej niby jest ale poniżej korka kontrolnego, wprawdzie był podniesiony tył auta Śruby odkręcają się bez problemu(próbowałem).Najwięcej bedzie skrętu z śrubą środkową most - podpora. Nie da się jej odkręcić do końca bo przeszkadzają sanki. Myślę, że jak odkręci się wał i przeguby półosiek to most da się przesunąć w stronę silnika Wał powinien się trochę "skrócić" na przegubach Jak dokupię simeringi oraz podkładki będę działał. Czy jak jest wszystko powiedzmy nowe to nie byłoby luzu nawet najmniejszego torsen-most?