Treść opublikowana przez edekxp
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Mechanik nawet go wyjal ale oglada oglada i nic A to dobrze wiedzieć że da się wyciągnąć. Trzeba by było jakiś drugi podstawić Tapatalk
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
O widzisz Błedu nie było bo połączenie było. Mówiłem że to jakaś pierdoła i abyś sprawdził czujnik vagiem-silnik i licznik. Pewnie to było przyczyną ale daj znać czy pomogło Tapatalk
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Ciekawe czy da się go wymienić bez wyciągania silnika,bo miejsca to tam nie ma Tapatalk
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
A czy ten króciec nie jest plastikowy? 4 razy wyjmowałem czujnik,sprawdzanie , wymiana i nigdy nie kapało. 2 razy na starych iringach. Może króciec pęknięty Tapatalk
-
FIS Bardzo jasne podswietlenie ZDJECIA
wg.mnie to nie jasno świeci tylko brak kontrastu i dlatego blady. Tapatalk
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
Sprawdzałeś czujnik temperatury? Skoro kabel jest dobry do pinu 116 to mało prawdopodobne aby uszkodził się ECU. Wątpie aby ktoś sprawdzał napięcia o te co pytasz, a nawet jakby Ci podał to co zrobisz jak u ciebie bedzie inaczej. Sprawdź czujnik G62 może on robi całą awarię wg. schematu 12v jest po przekręceniu kluczyka. Tak samo zasilanie wtryskiwaczy. Odpalenie silnika nic nie zmienia cały czas 12v. Wiesz jakby dostęp do tej wtyczki był lepszy to sam bym sprawdził u siebie i bym ci podał. Tapatalk
-
komputer
A jeździłeś czy auto stało. Komputer pokazuje ilość km pozostałą,po przeliczeniu średniego spalania na 100km. Bak ma chyba 60 l wiec spalanie pewnie jest 12l/100km Tapatalk
-
komputer
A skąd wiesz że źle pokazuje. Ile właściwie napisz dokładnie pełny bak czy jak Tapatalk
-
komputer
Pewnie i poziom paliwa też źle pokazuje.
-
Urwana śruba zwrotnicy - czy podejdzie z Passata?
U mnie też ta śruba się urwała. W B5 wychodziła bez problemu nawet na aucie, prawdopodobnie zwrotnica w B6 jest z duraluminium, a w B5 metalowa. śrubę ciężko wybić, ale wyciągnąłem wszystko z auta i młot 5kg i poszła. Robi się taki osad z aluminium wokół tej śruby, odrdzewiacze nie działają
-
Stracił moc i falują obroty - prośba o analizę logów.
Tak przepływka powinna pokazywać u ciebie 120g Jaką masz instalację lpg? sterownik DV pewnie walnięty bo puszczeniu gazu masz jeszcze ciśnienie w dolocie
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
Takie coś znalazłem http://i3.photobucket.com/albums/y51/edekxp/Audi%20A4%20B6/Schematnr9_zps27872f15.jpg Tylko nie ma wszystkich pinów Chyba trochę znalazłem F265 to jest grzałka termostatu, zasilana napięciem 12v po bezpieczniku, masa idzie z ecu Czyli po zagrzaniu silnika ma być 12V i ta żaróweczka twoja powinna się zaświecić Sprawdź bezpiecznik, czasem śniedzieją styki, miałem tak od abs
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
250 km zrobione błedów brak check oczywiście nie świeci. Czyżby taki emulator "kolanko" tyle pomaga.testuję dalej Tapatalk
-
Czy takie graty do lpg będą ok? 1.8 t
Ja mam czarny i auto 180km i daje rade Tapatalk
-
Prosze o sprawdzenie logów
Tak same zera Może świece trzeba wymienić Tapatalk
-
Stracił moc i falują obroty - prośba o analizę logów.
Auto ma 90 KM Przepływka za mało mierzy Turbina za mało dmucha, sprawdź zawór DV bo wygląda na dziurawy 16684 Cylinder / cylindry - wykrycie wypadania zapłonów 16685 Cylinder 1 - wypadanie zapłonów 16687 Cylinder 3 - wypadanie zapłonów 16891 Silnik krokowy ISC - wysokie obroty 17536 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga (weak mixture) 17544 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - b.jałowy 17633 Wtryskiwacz, cylinder 1 - zwarcie do masy 17635 Wtryskiwacz, cylinder 3 - zwarcie do masy 17636 Wtryskiwacz, cylinder 4 - zwarcie do masy 17634 Wtryskiwacz, cylinder 2 - zwarcie do masy Sprawdź kable do wtrysków Masz gniazda od sterownika LPG do wtrysków benzynowych, jeżeli tak to spróbuj podłaczyć oryginalne wtyczki od PB do wtryskiwaczy. Oczywiście nie bedzie chodził na lpg. Wtedy skazuj błędy i się przejedź
-
Prosze o sprawdzenie logów
Wyglada na prawie ok Turbina, przepływka OK cofa zapłony - może wina świec lub cewek
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
Sprawdziłem swój w gotującej wodzie po 2 i pół minucie otworzył się.Twój pewnie też jest dobry. Czy tą rurę co jest odpowietrzenie masz gorącą? Tapatalk
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
ale nie wiedziałem czy ten emulator będzie działał. Jak bedzie ok to zawsze można jeszcze rurkę wstawić Oczywiście też nie wiem czy po 100 czy 200km nie bedzie błedu, na razie testuję
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
prawie 240 tys. e tam nie rozpadnie się to jest takie twarde jak cegła, wierciłem wiertarką z udarem i wiertło do muru, trochę z oporem szło. dodam że cały wkład trochę był luźny w obudowie, przesuwał się jakieś 5mm
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
U mnie też czasem wyskakiwał bład 16804 to od czasu do czasu go kasowałem vagiem. Ostatnio zapala się check po około 100km. Wyciągnąłem katalizator aby sprawdzić jego stan, nie jest zapchany - tak mi się wydaje nic nie widać Aby wyeliminować zapchanie wywierciłem wiertłem 16mm otwór w środku katalizatora na wylot Wstawiłem kolanko przed drugą sondą (otwór w nim chyba 4mm) Po przejechaniu 20km mam Cat ok, a było "test OFF" Przeprowadzałem test katalizatora wcześniej i wyszło "Cat not OK" Auto chyba lepiej ciągnie, wcześniej turbo wstaje Oby tak dalej, bo miałem już kupować używany po niskim przebiegu - 30tys km za 500zł
-
nie-działa-podświetlenie-rejestracji
zawias klapy lewa strona Kolego zacznij coś szukać bo nikt Ci nie nie da zdjęcia w którym miejscu masz usterkę Zacznij od listwy, jak tu nie ma napięcia to pewnie przełamany kabel
-
nie-działa-podświetlenie-rejestracji
Nie denerwuj się tylko wystarczy poszukać. Nie rób lipy z kabelkami tylko zdemontuj listwę od podświetlenia i posprawdzaj napięcia. Czesto w sedanie przełamuja się kable przy zawiasie
-
Kolejność podłączenia wtrysków gazowych
Może listwa dobrze podłączona, wcześniej miałeś inną? Trzeba zrobić autokalibrację
-
Problemy z odpaleniem +kontrolki od ABS/ESP/EPC
No właśnie, a ma na 100%