Treść opublikowana przez edekxp
-
Avant zamek na kluczyk tylnej klapy
Da się.Miałem podobnie.Trzeba zdemontować wkładkę wyczyścić i nasmarować i bedzie działać
-
Problemy po czyszczeniu silnika
Trzeba zrobić logi i sprawdzić szczelność dolotu
-
Objawy padającej pompy paliwa
W zeszłym roku.Od tego zacząłem ale nic to nie dało Na pewno to szarpanie jest winą braku paliwa, jak odpalę na lpg awaryjnie to auto bez problemu jedzie
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
Luz w dyfrze można zlikwidować zmianą podkładek. Mam też takie stukanie i dyfer nie ma luzu przeguby tylne wymienione i cała wina jest w torsenie. Póki co jeszcze się do niego nie dostałem, gorzej niż w B5 tu zużywają się podkładki jak również ślimaki. Podobno torseny są takie same B5,B6 czy nawet 80
-
Objawy padającej pompy paliwa
U mnie znowu problem bo się chłodniej zrobiło. Auto odpala od strzała ale jakby brakowało paliwa dusi się szarpie czasem zgaśnie. Jak już trochę pompa pochodzi to już jest dobrze.Oczywiście problem tylko po postoju auta conajmniej 6 godzin W lato tego nie ma. Czy to może być wina tych wężyków czy pompy Jak mam paliwa 1/2 baku to jest dużo lepiej. Przy logach trochę brakuje paliwa przy wyższych obrotach ale moc podniesiona wtryski z bexa. Ogólnie jeżdże na lpg, benzyna tylko do odpalania i wstępnego nagrzania
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Skraplacz jest przed chłodnicą z przodu auta
-
gaz do 1.8t quattro
60l na pustą butlę
-
gaz do 1.8t quattro
Nie ma znaczenia quattro czy fwd. U mnie w q butla 67l
-
[A4 B6] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
Można wstawić oporniki jak dobrze pamiętam 100ohm 2W i nie bedzie błedów. Mam już chyba ze 3 lata i działa. Żarówki ledowe z allegro
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Może warto zmienić soft i przy okazji mieć wyłączoną sondę i pompę sai.
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
U mnie nic nie brzęczy wywalony środek z kata Bez kata też będziesz miał błąd, trzeba wyłączyć drugą sondę w sofcie
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
32 to jest korekta średnia pierwsze okno krótko terminowa drugie długoterminowa. Kanał 33 pokazuje na bierząco. Moim zdaniem masz dobrze
-
Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
Warto. Kupiłem jakieś 2 lata temu 4xelektr. działa bez problemu
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Pewnie 65 cm mam tak u siebie po obniżeniu z 1BA, przód tyle samo
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Moim zdaniem szczotkowane amelinium odnowi środek
-
gaz do 1.8t quattro
Mógłbym Ci założyć tylko masz kawałek do mnie - lubelskie
-
gaz do 1.8t quattro
Chip, jeżeli bedziesz go robił niedługo. U mnie gaz działa po chipie bez zmiany części, hana zielona ac-r01, stag 300 isa2 trzeba było tylko go wystroić.
-
Przerywacz do kierunkowskazów LED-owych - korzysta ktoś z tego?
No to tak jak pisałem 20W 10 Ohm
-
Przerywacz do kierunkowskazów LED-owych - korzysta ktoś z tego?
Żarówka 21W pobiera około 1,75A, rezystancja około 6,8 Ohm Opornik pewnie z 20W i rezystancji 10 Ohm powinno działać, zależy ile diody pobierają prądu
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Sprawdź błędy Nie ma typowego silnika na szyby, któryś otwiera się np do połowy Poczytaj pierwszą stronę
-
1.8t Q stuka przy zmianie biegów - Luz na wale
No jasne, ale jak jest to rozwiązane np. w subaru Tak tylko napisałem, spawać na pewno nie będę. Czekam na olej i po 1 listopada zobaczę co się dzieje z torsenem na spokojnie
-
wtryski do avj od bexa
Nie robiłem korekty, ecu skrócił czasy wtrysków
-
wtryski do avj od bexa
Czas wtrysków zależy od czasu pb pomnożony o odpowiedni mnożnik Jeżeli wtryski są małe i zrobiony soft to czasy automatycznie się zwiększają, bo potrzeba więcej paliwa i czasem może dojść do zapętlania Prawidłowo powinno się zrobić korektę softu, ale i bez tego ecu zmniejszy czas wtrysku na podstawie sondy lambda U siebie też zmieniłem wtryski z bexa, auq i lpg lepiej chodzi
-
Przerywacz do kierunkowskazów LED-owych - korzysta ktoś z tego?
Może wystarczy wstawić równolegle opornik większej mocy
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
@bobasxx Kolego pomyliłeś łańcuch z paskiem Rozrząd to pasek zębaty i to się wymienia co x km. Łańcuch i napinacz tylko jak zużyty Nie trzeba nowego paska