Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki A możesz polecić jakąś kombinację czy tarcze i klocki Ferodo bedą ok?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kupiłem w końcu zestaw na swapa 320/288 bodajże z B7 2.0 T Pytanie takie: czy w takim razie kupować tarcze i klocki z B7 2.0T lub 3.0TDI ? Wiem że są różne grubości tarcz ale nie wiem co i jak
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Orientuje się ktoś jaki to może być kolor zacisków?
-
Parowanie lamp Xenon
Czy lampę wysuszyles na maxa? Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz
-
...
Możesz zdradzić ile taka zabawa kosztuje z tymi ledami i gdzie kupowałeś?
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Malować zaciski w mat czy połysk? Które bardziej praktyczniejsze?
-
Parowanie lamp Xenon
Z tego co się orientuję to przeważnie jest problem z uszczelkami od regulacji świateł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kwestia gustu, jak rzadko się pakuje do auta to można brać sedana, aczkolwiek spalanie te same co w avancie a czasami pakowny kufer się przydaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko bo mi zabrzmiało to jakby quattro było zależne od ilości bobasów w rodzinie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario a co ma quattro do drugiego dziecka?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Wodę trzeba pić przez cały rok
-
A4 AVANT 1.9 TDI AVF + Quattro 2 x S line
W CTRze hamowali Ci furacza na drodze?
-
Audi a4 b6 1.9 tdi Q
Wg mnie lepiej kupić nowe amorki i zostawić stare sprężyny. Na zimnym silniku i krótkich trasach tak pali. Na trasie mozna zejsc do 6,5l/100km
-
Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
I zostawiłeś do wyschnięcia? Nie zostały żadne ślady?
-
Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
Jak czysciłeś lampy od środka? Rozklejałeś czy poprzez wyciągnięcie soczewki?
-
Słaby zasięg kluczyka
Dzięi bardzo mily
-
Słaby zasięg kluczyka
Hmm o tym to nie słyszałem. Znajomy w swojej B6-stce z 2002r. chyba nawet z 20m potrafi otworzyć samochód. Sprawdzę jak z drugim kluczykiem sprawa wygląda, tzn z tym klikaniem czy to może być faktycznie wina wyrobienia przycisków.
-
Słaby zasięg kluczyka
Mam problem z zasięgiem kluczyka z pilota. Mianowicie czasami jak stoję ledwo dwa metry od auta to się otworzy, dzisiaj natomiast stałem z tyłu auta żeby otworzyć bagażnik to dosłownie za trzecim naciśnięciem przycisku otworzyło się auto. Najszybciej łapie kluczyk jak stoję od strony kierowcy. Zastanawia mnie co jest nie tak, z tego co wiem otwieranie auta z pilota kluczyka można zrobić z kilkunastu metrów a ja mam problem z dwóch trzech metrów a nawet i jednego Co najlepsze to baterię wymieniłem na nową i nic się nie polepszyło... Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak?
-
Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi
Zawsze można obszyć fotele z s czy rs w Twój kolor toffi
-
Audi a4 b6 1.9 tdi Q
A żeś doyebał z tymi kartonami na rejestracji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
- Polecane opony letnie
Sprawdz jak wypadły w testach i wtedy zdecyduj- Bixenon Xenon od A do Z
roba4b6 a palniki zostały z soczewek B6? - A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288