Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. Dzięki za wyjaśnienie
  2. Też się z chęcią podepne pod te pytanie
  3. 8D0 886 373 Dzisiaj dzwoniłem do Lellka w Gliwicach i powiedzieli mi że Audi już nie produkuje tej części co się bardzo zdziwiłem...
  4. To suma sumarum to BRD w quattro pakować 225/40 R18 czy 235/40 R18?
  5. Wtedy to już w klimacie mikołajkowym
  6. W sumie indeks nośności az tak bardzo sie nie rózni, na 225/40 przewaznie sa 92 a na 235/40 są 95 :-) Domyślam się że ze względu na quattro, gdzie auto jest cieższe od ośki, lepiej 235/40?
  7. Też wpadne jak będą chętni
  8. A jak jest z A4 B7 z silnikiem BRD w quattro? Na forum widzę że dużo osób jeździ na 225/40R18, natomiast patrząc na przelicznik to powinno być 235/40 R18, wtedy jest najmniejsza różnica średnic (%).
  9. który odcinek ? 11 Jak odtworzyć całość? Tam jest tylko filmik 1:10 OK mam za 5 dnina necie bedzie można dopiero zobaczyć...
  10. To żeś się szarpnął z opisem
  11. To zrób swapa, będzie taniej jak z salonu
  12. Czyli mając soczewki z B8 lift i adaptery nie muszę nic wycinać? Wystarczy wyjac stara soczewke z bixenona, wkrecic adapter i nowa soczewke, i tyle?
  13. Wkładaj soczewkę z b8 lift [emoji6] Mam takie w planie, pytanie czy ktoś na śląsku z forum ogarnia coś takiego? Spróbowałbym sam ale znajać życie coś spierdziele
  14. zna ktoś firme PVL Polska z Zabrza? Zajmują się regeneracja feflektorów. Zależy mi na regeneracji odblysników w Bixenonie.
  15. Dziekówa
  16. Pewnie że się da, http://www.instrukcja.pl/i/audi_a4_b6_20012004_pl/pdf/12637na stronie 21 masz dokładnie opisane co i jak. Przy okazji zapewne przyda się tobie cała instrukcja do poczytania. A czy bez pomocy VAGa idzie ustawic po ilu kilometrach ma byc nastepny serwis albo sprawdzić na ile jest ustawiony? Po wymianie oleju wyzerowalem recznie i teraz jak chce sprawdzic serwis to pokazuje mi same kreski.
  17. A w moim AVFie tylko ze mam quattro to w miescie pali 9-10l, na pelnym baku robie ok 650km, natomiast trasa 100-120km/h wychodzi jakies 6,5 l/100km
  18. Jednym słowem rewelka! Szacun za projekt! Dla mnie środek zmienił sięnie do poznania, całkiem inne auto. Kox

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.