Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy
Mar_92 W B5 nie ma McPersona
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy
Najlepiej niech jedzie na inną stację. Wymiana zawieszenia u mnie w okolicy to 200 zł za całość więc połowa to 100 zł.
-
[B5 AJM] Jakie moge miec zawieszenie?
Najlepiej sprawdź ilość i kolor kropek na sprężynach.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy
Na przeglądzie nie sprawdzają zbieżności. Będzie sprawdzał wahacze na trzepakach czyli na tych kwadratach o których piszesz Górne wahacze z niższej półki: http://allegro.pl/wahacze-gorne-audi-a4-a6-passat-b5-sruby-i2080480263.html Górne wahacze z górnej półki: http://allegro.pl/lemforder-4-wahacze-gorne-audi-a4-b5-vw-passat-b5-i2081537024.html Biorąc pod uwagę Lemy 600 zł za robotę góra 100 zł to jest 700 zł a nie 1200.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy
Wymieniaj parami np. dwa górne prawe, dwa górne lewe. Koszt wahaczy zależy od marki. Zbieżności nie musisz robić po wymianie wahaczy.
-
[B5 AJM] Jakie moge miec zawieszenie?
Oznaczenie zawieszenia znajdziesz na wlepce w bagażniku obok koła zapasowego możesz mieć 1BE skoro masz czerwone amorki albo standardowe 1BA. Szukaj we wlepce oznaczeń tego typu 1BA itp. TRW powinno +/- 50 tys. przejechać.
-
[B5 ADP] Wymiana tylniego zawieszenia
Wiadomo, że jeśli chcesz włożyć amorek w sprężynę to musisz ją ścisnąć ale tutaj wystarczy pomoc w miarę silnego kolegi sama wymiana nie jest trudna i jeśli robiłeś sam wyżej wymienione rzeczy to napewno dasz radę Jeśli amorki przymarzły to już są na wykończeniu
-
[ALL B5] Grill RS4
Jak nie masz chromu wokół szyb to pomaluj ramkę w czarny mat
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jeżeli amorki są na wykończeniu to też mogą stukać, szczególnie przy tych mrozach.
-
Piłka nożna
Oby Borysiuk nie "przepadł" tak jak Sobiech
-
Piłka nożna
Jeszcze taka ciekawostka, Borysiuk przy drugiej żółtej kartce faulował Sławka Peszkę
-
[ALL B5] Pytanie odnośne rozpadnięcia sie zawieszenia
To za mały przebieg, żeby ocenić ich wytrzymałość.
-
[ALL] Zamarzła ropa w a4
Poczytaj ten wątek, kolega odpalił mimo zamarzniętej ropy ale nie polecam takiego męczenia silnika... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243034.0;topicseen
-
Piłka nożna
No tak oby, chyba za bardzo chciał
-
[ALL B5] Pytanie odnośne rozpadnięcia sie zawieszenia
Zależy też jakie wahacze kupiłeś, jak kupiłeś najtańsze to jak teraz założysz to wiosny mogą nie doczekać biorąc pod uwagę obecne warunki na drodze, z drugiej strony jazda na stukających wahaczach jest ryzykowna, bo jak Ci wahacz pęknie to dojdzie jeszcze blacharka itp.
-
Piłka nożna
No to Borysiuk zadebiutował w Bundeslidze w 40 minucie zobaczył czerwień :gwizdanie:
-
[B5 AJM] B. duży wyciek z chłodniczki oleju...
W jakim golfie? Pytam bo w golfie IV 1.9 SDI mojego ojca podejrzewam właśnie walniętą uszczelkę pod chłodniczką Napisz jakie były objawy u Twojego brata i jakie koszta naprawy. Mam nadzieję, że u ojca to tylko uszczelka a nie chłodniczka, cieknie olej jak silnik jest zimny, jak ciepły przestaje.
-
Piłka nożna
Gdzie jest piłka
-
[B5 AJM] B. duży wyciek z chłodniczki oleju...
Często pada właśnie uszczelka chłodniczki oleju, w tym temacie o tym koledzy piszą: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=52148.0 Może u Ciebie jest to samo?
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
Nie zauważyłem a jeżdżę już 3 zimę
-
Piłka nożna
Arsenal rozbił Blackburn 7-1
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
Pozazdrościć
-
[B5 AFN] Na mrozie zapalił zgasł i już nie działa
Zostaw auto na dłużej w ogrzewanym garażu i wymień filtr paliwa. Nie męcz go tak tym kręceniem
-
[B5 AFN] Wyciągać aku z auta na kilka dni?
Ile Cie kosztowała ta przyjemność?
-
[B5 AVG] Rodzaj śrubek do plastikowej pokrywy silnika
Nie panowie, mi chodzi o górną pokrywę silnika [tą nad pokrywą zaworów] i nie szukam na allegro tylko chodzi mi o rozmiar tych śrubek, bo chce tacie kazać znaleźć podobne w garażu. aha no to musisz sam sprawdzić, to chyba nie taki problem