Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Pół roku temu założyłem Febi 5/8 wahaczy ok. 20 tys przejechałem i zero stuków, byłem na przeglądzie zero luzów a drogi nie są u nas najlepsze, więc stwierdziłem że w Lema nie będę inwestował bo i tak za jakiś czas trzeba będzie znowu wymieniać zawieche. Febi cena do jakości ok
  2. Ok wielkie dzięki kolego chciałbym żeby na tym forum było więcej osób które potrafią w konkretny sposób podpowiedzieć, pomóc bo to że mam podpiąć vaga, odczytać błędy to każdy wie Musze w końcu zainwestować w ten kabel do kompa Dzięki Sztomel Pozdrawiam
  3. No i tak jak przypuszczałem, po wykasowaniu błędów kontrolka póki co się nie zapala Nie wiem dokładnie jakie to były błędy bo nie zdążyłem ich spisać a mechanik je już skasował, dały się usunąć wiec podejrzewam że były związane z tymi nieszczęsnymi wtyczkami o których mowa wyżej. Sztomel czy po tej operacji z elektrozaworem muszę ustawiać kąt wtrysku, czy wogóle muszę coś ustawiać na nowo?
  4. Ok kolego bardzo mi pomogłeś wielkie dzięki [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:31_________________________________________________Oczywiście miałeś racje Sztomel po wyczyszczeniu elektrozaworu i ponownym zamontowaniu go wyżej wymienione problemy ustały :> także 200 zł zostaje u mnie w kieszeni :gwizdanie: Żeby nie było tak do końca pięknie to po odłączeniu klemy tak jak mi radziłeś i po ponownym jej podłączeniu zapala mi się kontrolka od świec żarowych, tzn. przed zapaleniem zapala się i gaśnie normalnie, pale furke i po 10 s miga kontrolka i nie gaśnie. Pewnie muszę wykasować błędy vagiem tak? To na pewno przez moje gapiostwo bo żeby odkręcić elektrozawór wypiąłem 2 wtyczki (jedna chyba od świec żarowych) i po zakręceniu go i podpięciu klemy na aku zapomniałem o tych wtyczkach i odpaliłem furke domyślam się że komputer złapał błąd i po wykasowaniu błędów kontrolka nie będzie się zapalać?
  5. elektrozawór N109 w przypadku usterki mechanicznej czyli jednymi słowy zabrudzenia wystarczy wykręcić, wyjąć z niego tłoczek ze sprężyną i całość dokładnie przemyć w benzynie ekstrakcyjnej, poskładać i ponownie zamontować w pompie wtryskowej i będzie pracował jak nowy. Po co kupować coś co po czyszczeniu będzie działało jak nowe ? Tak właśnie myślałem bo koleś w sklepie z częściami powiedział że nie pamięta kiedy już to sprzedawał Tylko jak się do tego zabrać? jestem kompletnie zielony wiec jakbyś mógł mi krok po kroku wyjaśnić jak wyczyścić ten zawór to będę wdzięczny nie chciałbym czegoś zepsuć
  6. No tak na najbliższego spota mam około 100 km a nie wiem czy mogę z tym jezdzić? [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:05_________________________________________________Diagnoza : Elektrostop ( zawór pionowy na pompie wtryskowej ) się prztyka i dlatego moja niunia wariuje. Tak pokazał komputer więc mam nadzieje że po wymianie moja niunia wyzdrowieje. Mam do wyboru: 1) Oryginał Bosch 185 zł 2) Zamiennik 50 zł Co radzicie oryginał czy zamiennik?
  7. No tak tylko ja nie posiadam vaga więc jutro jadę na komputer tylko nie wiem czy "eksperci" w mojej okolicy będą umieli zrobić logi Mogę coś wykluczyć żeby nie pchać się niepotrzebnie w koszty?
  8. Witam Mam problem tego typu, auto na ciepłym silniku przy odpaleniu puszcza czarną chmurę i obroty skaczą do 1400 i po 1s spadają i autko chodzi normalnie, na zimnym silniku tego problemu nie ma. Wydaje mi się że autko straciło moc. Co to może być? 1. Nieszczelność w dolocie ( już dziś tego nie sprawdzę ale mam nadzieje że to będzie to ). 2. Przepływomierz. 3. Turbo Jutro oczywiście jadę na vaga ale nie chciałbym wymienić połowy silnika zanim poznam przyczynę.
  9. Witam Mam problem tego typu, auto na ciepłym silniku przy odpaleniu puszcza czarną chmurę i obroty skaczą do 1400 i po 1s spadają i autko chodzi normalnie, na zimnym silniku tego problemu nie ma. Wydaje mi się że autko straciło moc. Co to może być? 1. Nieszczelność w dolocie ( już dziś tego nie sprawdzę ale mam nadzieje że to będzie to ). 2. Przepływomierz. 3. Turbo Jutro oczywiście jadę na vaga ale nie chciałbym wymienić połowy silnika zanim poznam przyczynę.
  10. Bardzo ładny avant, koła super
  11. Lech
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobre Fabre ma pierwszeństwo przed Torresem(nowy prezydent klubu go chcę) a mata to jest taka dodatkową alternatywą Oczywiście że Fabregas ma pierwszeństwo przed innymi bo jest wychowankiem Barcy no ale Arsenal nie chce go puścić a jemu chyba też się nie spieszy do Barcy dlatego myślą już o innych zawodnikach którzy dają radę na Mistrzostwach jak np. Ozil. Moim zdaniem świetnym zawodnikiem jest też Dos Santos z Meksyku
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barca rezygnuje z zakupu Fabregasa a chce Ozila który na mistrzostwach pokazuje klasę
  14. Bardzo ładna A4, widać że zadbana, bezawaryjności życzę
  15. :> taka fura za 2 dychy koleś pomylił się podając cenę no a Ty to skrzętnie wykorzystałeś pewnie nie będziesz właścicielem tego auta ale gratuluje zakupu Nie napisał w ogłoszeniu że zakup możliwy po obejrzeniu auta więc miałeś prawo zakupu i tu plus dla Ciebie no ale napisał w ogłoszeniu że cena to nie 19.50 tylko 19.500 Nowicjusz na allegro popełnił błąd i teraz pluje sobie w brodę no ale raczej nie odda Ci auta za 2 dyszki
  16. Dokładnie potwierdzam u mnie była uszczelka gumowa z metalową ramką i na taką też wymieniłem
  17. :polew: :polew: :polew: U mnie nie ma osłony i nie mam tego problemu tak się zastanawiałem czy nie założyć? Z czego są zrobione te osłony bo słyszałem że z plastiku jeśli tak to nie ma sensu bo zaraz się posypie
  18. Ładny avant podobny do mojego powodzenia w modach i bezawaryjności życzę
  19. Szklanka ciepłego mleka przed snem ponoć działa albo licz barany
  20. Fajna ta Twoja seria a felga genialna
  21. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No no bramka miód Bijatyka wisi w powietrzu będzie gorąco
  22. Jak możesz to napisz jak cena? może być na priv

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.