Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Czy te wahacze są oryginalne?
Pół roku temu założyłem Febi 5/8 wahaczy ok. 20 tys przejechałem i zero stuków, byłem na przeglądzie zero luzów a drogi nie są u nas najlepsze, więc stwierdziłem że w Lema nie będę inwestował bo i tak za jakiś czas trzeba będzie znowu wymieniać zawieche. Febi cena do jakości ok
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po odpaleniu na ciepłym silniku
Ok wielkie dzięki kolego chciałbym żeby na tym forum było więcej osób które potrafią w konkretny sposób podpowiedzieć, pomóc bo to że mam podpiąć vaga, odczytać błędy to każdy wie Musze w końcu zainwestować w ten kabel do kompa Dzięki Sztomel Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po odpaleniu na ciepłym silniku
No i tak jak przypuszczałem, po wykasowaniu błędów kontrolka póki co się nie zapala Nie wiem dokładnie jakie to były błędy bo nie zdążyłem ich spisać a mechanik je już skasował, dały się usunąć wiec podejrzewam że były związane z tymi nieszczęsnymi wtyczkami o których mowa wyżej. Sztomel czy po tej operacji z elektrozaworem muszę ustawiać kąt wtrysku, czy wogóle muszę coś ustawiać na nowo?
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po odpaleniu na ciepłym silniku
Ok kolego bardzo mi pomogłeś wielkie dzięki [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:31_________________________________________________Oczywiście miałeś racje Sztomel po wyczyszczeniu elektrozaworu i ponownym zamontowaniu go wyżej wymienione problemy ustały :> także 200 zł zostaje u mnie w kieszeni :gwizdanie: Żeby nie było tak do końca pięknie to po odłączeniu klemy tak jak mi radziłeś i po ponownym jej podłączeniu zapala mi się kontrolka od świec żarowych, tzn. przed zapaleniem zapala się i gaśnie normalnie, pale furke i po 10 s miga kontrolka i nie gaśnie. Pewnie muszę wykasować błędy vagiem tak? To na pewno przez moje gapiostwo bo żeby odkręcić elektrozawór wypiąłem 2 wtyczki (jedna chyba od świec żarowych) i po zakręceniu go i podpięciu klemy na aku zapomniałem o tych wtyczkach i odpaliłem furke domyślam się że komputer złapał błąd i po wykasowaniu błędów kontrolka nie będzie się zapalać?
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po odpaleniu na ciepłym silniku
elektrozawór N109 w przypadku usterki mechanicznej czyli jednymi słowy zabrudzenia wystarczy wykręcić, wyjąć z niego tłoczek ze sprężyną i całość dokładnie przemyć w benzynie ekstrakcyjnej, poskładać i ponownie zamontować w pompie wtryskowej i będzie pracował jak nowy. Po co kupować coś co po czyszczeniu będzie działało jak nowe ? Tak właśnie myślałem bo koleś w sklepie z częściami powiedział że nie pamięta kiedy już to sprzedawał Tylko jak się do tego zabrać? jestem kompletnie zielony wiec jakbyś mógł mi krok po kroku wyjaśnić jak wyczyścić ten zawór to będę wdzięczny nie chciałbym czegoś zepsuć
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po odpaleniu na ciepłym silniku
No tak na najbliższego spota mam około 100 km a nie wiem czy mogę z tym jezdzić? [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:05_________________________________________________Diagnoza : Elektrostop ( zawór pionowy na pompie wtryskowej ) się prztyka i dlatego moja niunia wariuje. Tak pokazał komputer więc mam nadzieje że po wymianie moja niunia wyzdrowieje. Mam do wyboru: 1) Oryginał Bosch 185 zł 2) Zamiennik 50 zł Co radzicie oryginał czy zamiennik?
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po odpaleniu na ciepłym silniku
No tak tylko ja nie posiadam vaga więc jutro jadę na komputer tylko nie wiem czy "eksperci" w mojej okolicy będą umieli zrobić logi Mogę coś wykluczyć żeby nie pchać się niepotrzebnie w koszty?
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po odpaleniu na ciepłym silniku
Witam Mam problem tego typu, auto na ciepłym silniku przy odpaleniu puszcza czarną chmurę i obroty skaczą do 1400 i po 1s spadają i autko chodzi normalnie, na zimnym silniku tego problemu nie ma. Wydaje mi się że autko straciło moc. Co to może być? 1. Nieszczelność w dolocie ( już dziś tego nie sprawdzę ale mam nadzieje że to będzie to ). 2. Przepływomierz. 3. Turbo Jutro oczywiście jadę na vaga ale nie chciałbym wymienić połowy silnika zanim poznam przyczynę.
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
Witam Mam problem tego typu, auto na ciepłym silniku przy odpaleniu puszcza czarną chmurę i obroty skaczą do 1400 i po 1s spadają i autko chodzi normalnie, na zimnym silniku tego problemu nie ma. Wydaje mi się że autko straciło moc. Co to może być? 1. Nieszczelność w dolocie ( już dziś tego nie sprawdzę ale mam nadzieje że to będzie to ). 2. Przepływomierz. 3. Turbo Jutro oczywiście jadę na vaga ale nie chciałbym wymienić połowy silnika zanim poznam przyczynę.
-
[ALL B5] czarne A4 avant...
Bardzo ładny avant, koła super
- Ulubione piwo!
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Cudo
-
Piłka nożna
Dobre Fabre ma pierwszeństwo przed Torresem(nowy prezydent klubu go chcę) a mata to jest taka dodatkową alternatywą Oczywiście że Fabregas ma pierwszeństwo przed innymi bo jest wychowankiem Barcy no ale Arsenal nie chce go puścić a jemu chyba też się nie spieszy do Barcy dlatego myślą już o innych zawodnikach którzy dają radę na Mistrzostwach jak np. Ozil. Moim zdaniem świetnym zawodnikiem jest też Dos Santos z Meksyku
-
Piłka nożna
Barca rezygnuje z zakupu Fabregasa a chce Ozila który na mistrzostwach pokazuje klasę
-
[B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta
Bardzo ładna A4, widać że zadbana, bezawaryjności życzę
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
:> taka fura za 2 dychy koleś pomylił się podając cenę no a Ty to skrzętnie wykorzystałeś pewnie nie będziesz właścicielem tego auta ale gratuluje zakupu Nie napisał w ogłoszeniu że zakup możliwy po obejrzeniu auta więc miałeś prawo zakupu i tu plus dla Ciebie no ale napisał w ogłoszeniu że cena to nie 19.50 tylko 19.500 Nowicjusz na allegro popełnił błąd i teraz pluje sobie w brodę no ale raczej nie odda Ci auta za 2 dyszki
-
[B5 AFN] Jaka uszczelka pod miskę olejową???
Dokładnie potwierdzam u mnie była uszczelka gumowa z metalową ramką i na taką też wymieniłem
-
Masakryczny wypadek na torze wyscigowym.
- [ALL] Wykonanie otworu w osłonie pod silnikiem
:polew: :polew: :polew: U mnie nie ma osłony i nie mam tego problemu tak się zastanawiałem czy nie założyć? Z czego są zrobione te osłony bo słyszałem że z plastiku jeśli tak to nie ma sensu bo zaraz się posypie- [B5 AFN] granatowy avant nowy grill
Ładny avant podobny do mojego powodzenia w modach i bezawaryjności życzę- Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
Głos oddany- Bezsenność - pomocy
Szklanka ciepłego mleka przed snem ponoć działa albo licz barany- [B5 AVG] niewyróżniająca się by iro
Fajna ta Twoja seria a felga genialna- Liga Mistrzów 2009-2010
No no bramka miód Bijatyka wisi w powietrzu będzie gorąco- [B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
Jak możesz to napisz jak cena? może być na priv - [ALL] Wykonanie otworu w osłonie pod silnikiem