Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Ładnie się prezentuje, te brewki Ci się podobają?
  2. Wesołych Świąt
  3. AFN pokaż foty
  4. Oglądałem, ta babka co się wypowiadała w komisie to jakaś idiotka, "powinien sie cieszyć że kupił 4 auta w cenie jednego" heheh najlepsze jest to że ona nawet pewnie nie wie, że to było nagrywane. Koleś sam jest sobie winny bo nie sprawdził auta przed zakupem, z drugiej strony gruby i bezczelny przekręt komisu, który znalazł "frajera" na tego składaka. To żalenie się na to jak ciężko pracowali w NL było żałosne nie jeden Polak chciałby mieć taką robote, oni chyba jeszcze ciężkiej pracy nie widzieli.
  5. kolego co ty mowisz... pompe to ja wyjmuje max 30 minut Brawo Ty
  6. Gratki zakupu, auto bardzo ładne, przebieg marzenie, cena bardzo dobra nic tylko pozazdrościć
  7. pepik odpowiedział(a) na KubaM97 temat w 1.9TDI
    Pomysł z wymianą filtra i zalaniem do pełna jak najbardziej trafiony warto spróbować przed oddaniem do warsztatu.
  8. jak sam wyciągasz pompe to do 200 zł sie zmiescisz
  9. Może znajdziesz taniej ale generalnie jest dużo roboty, trzeba zdemontowac cały przód, rozrząd itp. żeby wyjąć pompe.
  10. U mnie kosztowało to 500 zł uszczelki i robota, kompleksowo cała pompa.
  11. Ładna sztuka. Pokaż środek.
  12. Przez 6 lat nigdy nie odwadniałem filtra i nic złego się nie działo. Dlatego z ciekawości zajrzałem w ten wątek
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Moim zdaniem najciekawsza będzie grupa A
  14. Ok tylko jak to zrobić? Póki co próbuje otworzyć klapkę wlewu paliwa, odchyliłem od góry boczek bagażnika i nie widzę żadnego siłownika sterującego otwieraniem klapki. Gdzie on sie znajduje dokładnie? Pompka już do mnie jedzie. Powiedzcie panowie w jaki sposób zakodować piloty do nowej pompki?
  15. Jeśli pompka długo "buczy" to znaczy, że wirnik się posypał?
  16. Siema Podłączam się do tematu żeby nie zakładać nowego. Domyślam, że padła mi pompka centralnego. Oto moje pytania: 1) Jak otworzyć bagażnik, nie mam możliwości z kluczyka. 2) Jak otworzyć klapkę wlewu paliwa? 3) Czy za działanie pomki odpowiada jakiś bezpiecznik lub przekaźnik? 4) Rozumie, że musze kupić pomkę o takich samych numerach jak mam obecnie? Będę wdzięczny za pomoc Pomoże ktoś?
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    13/15 Błąd przy Rasiaku i Bońku Oglądaliście wczorajszy mecz Legia-Jaga? Dlaczego sędzia doliczył aż 9 minut? Było aż tyle przerw w grze żeby o tyle przedłużyć? Hmm moim zdaniem jeśli sędzia Gil nie podyktował karnego dla Jagi (chwile wcześniej) to dla Legii też nie powinien dyktować. Dawno się tu nie udzielałem więc
  18. Może ten "ktoś" oczekiwał innej odpowiedzi Daj spokój i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma
  19. pepik odpowiedział(a) na tomiqu temat w 1.9TDI
    Widzę, że jesteś z lubelskiego. Jakieś pół roku temu uszczelniałem pompę u "magika" z Majdanu Sieniawskiego (jeśli masz w miarę blisko) podjedź niech zobaczy, kompleksowe uszczelnienie 500 zł .
  20. Pepik a tez masz et45 ? Ladnie felga siedzi ? Bardzo jest schowana w nadkolach czy też jest na rowni z blotnikami ? Pewnie tak bo to są ori felgi, jak nie zapomnę to cykne Ci fotę i podeślę to sobie zobaczysz.
  21. Mam takie same felgi i opony 205/55 i jest ok więc śmiało takie zakładaj.
  22. Ciężarki jak najbardziej odpowiednio umieszczone. Ładne koło
  23. pepik odpowiedział(a) na tab temat w Audi A4 B5
    51 cm i 49 cm o ile się nie mylę...
  24. pepik odpowiedział(a) na jams231 temat w Audi A4 B5
    ponad 100 km/h

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.