Treść opublikowana przez pepik
-
"Baranek" by Sobon3R
Ładnie się prezentuje, te brewki Ci się podobają?
-
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Wesołych Świąt
-
"Baranek" by Sobon3R
AFN pokaż foty
-
Kradzione audi a4-panstwo w panstwie.
Oglądałem, ta babka co się wypowiadała w komisie to jakaś idiotka, "powinien sie cieszyć że kupił 4 auta w cenie jednego" heheh najlepsze jest to że ona nawet pewnie nie wie, że to było nagrywane. Koleś sam jest sobie winny bo nie sprawdził auta przed zakupem, z drugiej strony gruby i bezczelny przekręt komisu, który znalazł "frajera" na tego składaka. To żalenie się na to jak ciężko pracowali w NL było żałosne nie jeden Polak chciałby mieć taką robote, oni chyba jeszcze ciężkiej pracy nie widzieli.
-
Cieknie paliwo z pompy wtryskowej 1.9 TDI z1
kolego co ty mowisz... pompe to ja wyjmuje max 30 minut Brawo Ty
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Gratki zakupu, auto bardzo ładne, przebieg marzenie, cena bardzo dobra nic tylko pozazdrościć
-
Które felgi wybrać [ANKIETA]
2
-
Benzyna w dieslu...
Pomysł z wymianą filtra i zalaniem do pełna jak najbardziej trafiony warto spróbować przed oddaniem do warsztatu.
-
Cieknie paliwo z pompy wtryskowej 1.9 TDI z1
jak sam wyciągasz pompe to do 200 zł sie zmiescisz
-
Cieknie paliwo z pompy wtryskowej 1.9 TDI z1
Może znajdziesz taniej ale generalnie jest dużo roboty, trzeba zdemontowac cały przód, rozrząd itp. żeby wyjąć pompe.
-
Cieknie paliwo z pompy wtryskowej 1.9 TDI z1
U mnie kosztowało to 500 zł uszczelki i robota, kompleksowo cała pompa.
-
[B5 AFN] Granatowy szarak in progress
Ładna sztuka. Pokaż środek.
-
[AFN] Odwadnianie filtra paliwa .
Przez 6 lat nigdy nie odwadniałem filtra i nic złego się nie działo. Dlatego z ciekawości zajrzałem w ten wątek
-
Piłka nożna
Moim zdaniem najciekawsza będzie grupa A
-
padnięta pompka centralnego
Ok tylko jak to zrobić? Póki co próbuje otworzyć klapkę wlewu paliwa, odchyliłem od góry boczek bagażnika i nie widzę żadnego siłownika sterującego otwieraniem klapki. Gdzie on sie znajduje dokładnie? Pompka już do mnie jedzie. Powiedzcie panowie w jaki sposób zakodować piloty do nowej pompki?
-
padnięta pompka centralnego
Jeśli pompka długo "buczy" to znaczy, że wirnik się posypał?
-
padnięta pompka centralnego
Siema Podłączam się do tematu żeby nie zakładać nowego. Domyślam, że padła mi pompka centralnego. Oto moje pytania: 1) Jak otworzyć bagażnik, nie mam możliwości z kluczyka. 2) Jak otworzyć klapkę wlewu paliwa? 3) Czy za działanie pomki odpowiada jakiś bezpiecznik lub przekaźnik? 4) Rozumie, że musze kupić pomkę o takich samych numerach jak mam obecnie? Będę wdzięczny za pomoc Pomoże ktoś?
-
Piłka nożna
13/15 Błąd przy Rasiaku i Bońku Oglądaliście wczorajszy mecz Legia-Jaga? Dlaczego sędzia doliczył aż 9 minut? Było aż tyle przerw w grze żeby o tyle przedłużyć? Hmm moim zdaniem jeśli sędzia Gil nie podyktował karnego dla Jagi (chwile wcześniej) to dla Legii też nie powinien dyktować. Dawno się tu nie udzielałem więc
-
Savoir vivre na forum.
Może ten "ktoś" oczekiwał innej odpowiedzi Daj spokój i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma
-
Uszczelnienie pompy wtryskowej
Widzę, że jesteś z lubelskiego. Jakieś pół roku temu uszczelniałem pompę u "magika" z Majdanu Sieniawskiego (jeśli masz w miarę blisko) podjedź niech zobaczy, kompleksowe uszczelnienie 500 zł .
-
Jakie opony do felg audi oem 16"x7" a4 b5?
Pepik a tez masz et45 ? Ladnie felga siedzi ? Bardzo jest schowana w nadkolach czy też jest na rowni z blotnikami ? Pewnie tak bo to są ori felgi, jak nie zapomnę to cykne Ci fotę i podeślę to sobie zobaczysz.
-
Jakie opony do felg audi oem 16"x7" a4 b5?
Mam takie same felgi i opony 205/55 i jest ok więc śmiało takie zakładaj.
-
Czy te alufelgi pasują do A4 B6?
Ciężarki jak najbardziej odpowiednio umieszczone. Ładne koło
-
wycieraczki
51 cm i 49 cm o ile się nie mylę...
-
spory szum w trakcie jazdy
ponad 100 km/h