Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cobradd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cobradd

  1. a łożysko stkuka? chyba tylko jak doszczętnie pogruchotane
  2. tak jak ci pisałem na początku, jeśli to AL-700 to ona może kilka dni bez zasilania stać i nie traci ustawień więc mozna by ja było podłączyc tak jak piszesz
  3. ale kurs reedukacyjny po przekroczeniu 24 punktów to nie jest złe, nie żebym zamierzał korzystać
  4. Ale te ileś setek to w przypadku AUDI może być np 400 albo nigdy, mój przy ponad 260 śmiga na półsyntetyku i nic nie bierze Ogólnie nie należy mieszać olejów różnych gatunków, ale gdzieś tam kiedyś czytałem, że dopuszcza sie w ostateczności mieszanie syntetyka z półsyntetykiem (z mineralnym absolutnie nie) ale napewno nie jest to nic dobrego dla silnika. Po zakupie zalałeś syntetykiem pewnie nie wiedząć co było wcześniej zalane a zastosowanie oleju wyższej klasy jakościowej, zwłaszcza w wyeksploatowanych silnikach może doprowadzić do wypłukania istniejących osadów a w rezultacie do rozszczelnienia silnika co mogło sie zrobić u Ciebie. Jak się chcesz dokształcić o olejach to polecam: http://www.oleje.ovh.org/index.html
  5. nie zapomnij się pochwalic co wyszło
  6. Dolewasz półsyntetyk do syntetyka, no brawo. Wymień olej na półsyntetyk i nie rób mieszanki wybuchowej. Nie wiem czy przejście z syntetycznego na mineralny to nie jest zbyt drastyczna zmiana a jeszcze pewnie nie wiadomo na jakim było przed syntetycznym jeżdzone. Preparatów do uszczelniania silnika jest mnóstwo, znajdziesz je na każdej stacji benzynowej, ale jeśli zamierzasz samochodem jeszcze pojeździć to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie.
  7. jednym interfejs łączy sie na standardowych ustawieniach, inni muszą kombinować, nie wiem od czego to zależy ale popróbuj z tą linią komend tak jak pisałem
  8. tez jestem ciekawy, czekamy na rezultat....
  9. niby prawo nie działa wstecz ale każdy przepis ma kilka interpretacji. Na stronie Urzedu Komunikacji Elektronicznej, do której linka podałem, odnośnie UNIDENA pisze: "W odniesieniu do użytkowników, podczas kontroli, CB radio może zostać zabrane do depozytu celem przeprowadzenia badań i dalszego postępowania (wydanie decyzji o zakazie użytkowania w przypadku niespełnienia wymagań)." Podaje jeszcze raz linki, żeby nie trzebabyło szukać: http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=69&news_id=1215&layout=0&page=text http://www.policja.pl/portal/pol/169/3001/CB_radio.html
  10. pewnie masz coś ze sterownikami, spróbuj wszystko odinstalować i zainstalowac jeszcze raz używając komendy mode comx możesz sobie podejzec czy zmiana predkosci w menadzerze urzadzen rzeczywiscie odniosla skutek, ale najlepeij zmieniac prędkość z lini polecen MODE COM1:4800,N,7,1,P zmienia predkosć COM1 na 4800, skuteczność 100%, ale zauważyłem że powraca do standardowych po każdym odłączeniu interfejsu
  11. tak naprawde to taki kwit sprzed dwóch lat też jest niewiele wart, bo chwili obecnej to radio jest powiedzmy "nielegalne" i policja ma prawo zatrzymać takie radio do badań niezależnie od tego kiedy było kupione - ale to tylko teoria z rzeczywistością niewiele mająca wspólnego podczas prawdziwych "nalotów" na CB kolesie dokładnie wiedzą czego szukają i nie wołają żadnych papierów
  12. sprzedawca nie wystawi kwitku bo sprzedawanie UNIDENA w Polsce jest nielegalne, grozi za to kara grzywny, wystawiając kwitek sprzedawca sam sobie pętle na szyji wiąże
  13. a czy oprócz prędkości próbowałeś tez zmniejszyc latencje, uzyj w lini poleceń komendy mode comx (x nr portu) wyświetli ci parametry portu, czasami zmienianie predkości z menadzera urządzen nie przynosi skutku, trzeba z lini polecen
  14. Problemy zawsze wyskakuja z nienacka To tez niedawno miałem, właśnie po kilkudniowym postuju, cos się działo z czujnikiem położenia przepustnicy i nie trzymał obrotów, tak jak by cos zamarzło. Gwarantuje ci, że jak podepniesz teraz VAG-a to napewno jaieś błedy sie zapisały w pamięci.
  15. standardowo wypadałoby podpiąć VAG-a napewno cos pokaże, może być jakiś problem z przepustnicą
  16. cobradd odpowiedział(a) na dinev temat w Audi A4 B6/B7
    dokładnie jak pisali koledzy wyżej DRL - daytime running lamp
  17. bosse to inna bajka, ja mam u siebie zestaw NOKII i tak samo jak u kolegi na naklejce jest 8 a w samochodzie doliczyc się mozna 6
  18. w więc wygląda na zwykły niedogrzany silnik
  19. ciekawe ale szkoda, że do TT a nie do A4
  20. takie które ci się podoba i na które cię stać
  21. jak się gdzies tu na forum doczytałem to tylne są podwójne i dlatego w sumie masz 8
  22. mozna wymieniac pojedynczo, nie trzeba ani kompletami ani parami, chyba, że ktos ma za dużo kasy. A wymiane można przeprowadzać we własnym zakresie bo jest to banalnie proste.
  23. uszczelka nie koniecznie, biala maź w zimie to nic nowego, pojawia się kiedy autem jeździmy na krotkich odcinkach i silnik nie ma kiedy się porzadnie nagrzać no a jak jeszcze termostat jest walnięty to silnik juz wogóle nie ma możliwości nagrzania się. Nie piszesz nic czy ubywa płynu chłodniczego, więc pewnie nie ubywa i ta biała maź to tylko taki zimowy skutek uboczny.
  24. a sprawdź sobie czy dolne wahacze na tym samych otworach są pomocowane
  25. koła skręcic na maxa i ostro ruszyć jak będzie "tyrkotać" to przegub, tylko nie przesadź z tym ostro bo go jeszcze urwiesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.