Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. aju w przednie drzwi jak sie postarasz i znajdziesz w miare plaski glosnik 165mm to upchasz go na dystansie zagra duzo lepiej to po 1. po 2. pamietaj o kablach ... dobre kable tez sie przydaja o czym wielu zapomina ale w sumie skoro chcesz sie zmiescic w 1tys pln ... to omin punkt 2
  2. mi kolega mamy 19" polerowal za 80zl a alutec-cult 17" za 150zl jakos za felgi z rs6 19" chcial ok 200zl [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:30_________________________________________________ceny za komplet
  3. przekozackie fotki juz widzialem je jakis czas temu .... no i fury tez
  4. dzis wyszlo na wadze 84.6 z rana [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________mam lekkie nogi i cienkie kosci [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:25_________________________________________________wzrost nadal 175-176 cm [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:25_________________________________________________ps. mysle czy isc za pare miechow ( po studiach ) na kurs instruktorski zeby miec oficjalny papierek na instruktora w silowni ...
  5. 1. napisz w jakie dni mozesz cwiczyc 2. napisz co chcesz osiagnac ? mase ? sile ? czy co ? 3. ile mozesz przeznaczyc pieniedzy na odzywki ? 4. jak u ciebie z jedzeniem ? co jesz teraz ? jak ze snem ? 5. pracujesz ? uczysz sie ? 6. ile wazysz ? [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:05_________________________________________________ja tez na poczatku nie bylem wielkim karkiem ( zreszta nadal nie jestem ... ale juz nabralem ciut masy ) wystarczy troche czasu, zapalu + pieniedzy i sluchania sie porad tych co maja jakies doswiadczenie i z kazdego ogryzka cos sie da zrobic ja przy wzroscie 175-176cm wazylem niecale 60kg ( 3-4 lata temu ) a teraz zgadnijcie ile waze ?
  6. no przerobic sie nie da... najpierw trzeba zbic sadlo a potem robic suchy miesien
  7. pasek musi byc widzialem jak to wyglada podczas jazdy i jestem zakochany
  8. nieoryginalne kupisz nawet ponizej 1000zl za 18" na internetowych aukcjach typu ebay lub allegro etc
  9. Iverson jak uzbieram pieniadze na jakies dlubanie przy silniku to sie pewnie odezwe skoro go tak wszyscy polecaja ps. dzis odbior po poprawce deski od tapicera... zobaczymy co z tego wyniknie... jesli bedzie ok to auto powinno juz sie kulac na weekend. ps2. na dniach tez pewnie kupie dystanse z 5x130 na 5x100 20mm ale kupie stalowe a nie aluminiowe ( po zapoznaniu sie z tematem jestem w stanie zaakceptowac ciut wieksza mase stali ... ale za to nie bedzie problemow z gwintami jak w aluminiowych ) ps3. felgi jeszcze nie pomalowane ( chodzi o srebrny pasek na rancie ) ;(
  10. 1 to et ktore nie podejdzie bo dystansem nic nie zrobisz ... mozesz co najwyzej je jeszcze zmniejszyc 2. to otwor centrujacy ktory nie pasuje do audi mozna to obejsc ale ... po co skoro et i tak nie podejdzie pozatym jaki jest sens kupowac 4 takie same opony z rantem ? nie wyglada to fajnie opona z rantem wyglada fajnie gdy jest duza gleba i .... z przodu wiekszy parapet a z tylu mniejszy czyli np 8.5j i 9.5j
  11. i tak tak naprawde malo sie rusza na pelnej piz*ie np ze strzalu ze sprzegla... przewaznie sie jedzie z kims z dwojki lub trojki wiec mysle ze te 250-260km bylo by w sam raz. pucek2509 to ile wg ciebie musze liczyc za kompletna modyfikacje na tych gratach co ty podales aby uzyskac te 250km ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:30_________________________________________________pozatym jezdzilem mocna oska pare razy i dawala rade http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/1182 bylo tam 260KM... chwilowo bylo 300KM ale bylo sporo problemow przy tej mocy
  12. boje sie stozka przy autach z turbina ... nie wiem czy dobrze czy sie pofilmowalem [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:43_________________________________________________powiedzcie mi jakie sa wg was koszty modyfikacji silnika tak na ok 250-260-270KM +/- turbina - wtryski - ic + orurowanie - wydech - program (ew korekta) - dolot - cos jeszcze ? jesli mozecie to uzupelnijcie mi tam ceny
  13. niech ktos mi tylko wyjasni czemu to jest zakazane ?
  14. a szukales na allegro ?
  15. taa... ja mialem 2 komplety 19" i zawieche -60mm i jakos nie mialem problemow z prostowaniem felg wystarczy kupic dobre mocne oryginalne lub firmowe felgi i problem prostowania mamy praktycznie z glowy
  16. zawsze mnie ktos umie wk***ic na noc
  17. nie wiem jak jest w pasku cerB moze i tak jest .... nie neguje ale w a4 nie ma przycisku jesli jest polfis
  18. masakra .... auto bez gleby i na feldze 18-19" wyglada jak traktor.... koniecznie ja opusc bo strasznie wysoka na seryjnym zawiasie ps. fajny wypas ... fis 6 zegarkow, radio 2din, xenon ja bym na twoim miejscu ruszyl tylko zawias i fotele zmienil na recaro lub eSowe [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 00:38_________________________________________________wiem ze w 99r byl jeszcze AFN ... a ty jestes pewien ze masz silnik AFN a nie AVG ( bo wiekszosc 99r ma juz AVG ) ?
  19. 1/2 fisa manetke ma .... od wycieraczek ale przycisku na menetce obslugujacego fisa nie ma
  20. zdrowie sobie niszczycie mowie wam
  21. ja nie wiem po co wy cwiczycie i wydajecie te "piniąąądze" na te paskudztwa typu kreatyna i bialko.... nie mowili wam rodzice ze to trujace. ja jem tylko kotlety i robie pompki i przysiady bo to zdrowe i naturalne
  22. ziom, najlepiej tylko tego sie trzymaj!! heh i tak ta tt nigdy nie bedzie takm pociskiem jaki bym chcial a ja raczej uznaje tylko kompletny tuning czyli musi ruszone byc wszystko jak dla mnie .... od body, przez zawieche, kola, audio!, silnik .... dlatego tak jak i w a4 tak i tutaj postaram sie ruszyc wszystko niestety silnik jest dosc drogi w tuningu... podobnie jak audio ( jesli cos sie chce zrobic dobrze to niestety trzeba sie wykoszstowac... zarowno na silnik jak i na car audio czy felgi + zawias ) ogolnie przez pol roku juz duzo zrobilem wiec mysle ze w miare szybko uda mi sie zaczac dlubac silnik najpierw pewnie pojdzie sam chip jesli bedzie czas i fundusze to chcialbym zrobic te 250-270KM ... co i tak przy tej masie i przod napedzie bedzie dawalo rade wg mnie do codziennej jazdy do szkoly ps. z drugiej strony tak se mysle ze niby zwiekszam moc ale zwiekszam tez wage poprzez car audio ( wygluszenie, zabudowa i panele z zywicy, glosniki, wzmacniacze itp... felgi 19" 10j i 8.5j tez swoje waza .... ) ale przeciez te auto nigdy nie bedzie jezdzic na 1/4 mili tylko ma byc w miare sprawnym ladnie zrobionym lanso-wozem i chyba zawsze mi o to chodzi w projektach
  23. ku*wa je*ana mac.... oczywiscie jeszczen ie odbiore auta bo tapicer spier*olil podobno obszywanie deski w skore i sie skora pofaldowala.... w poniedzialek lub wtorek to ogarne
  24. spalacze podwyzszaja cisnienie krwi.... jesli masz problem z cisnieniem to ... odpusc sobie mocniejsze spalacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.