Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. hmm to jeszcze ja.... furka za***ista.. mniami.. i to mi się podoba.. zero niepotrzebnych rzeczy... koła widze 17' a jakaś gleba Cuberku jest ? bo jak nie ma to szczerze..nie potrzebna jest.. autko wygląda sprężyście.. bez efektu poduszkowca czyli obniżenia zbytniego... mniami... MARZENIE jednym słowem..
  2. talib1990 odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B5
    to kontaktujcie się przez maila , PW a jak będziecie mieli gotowy schemat to dajcie znać i do Warsztatu dorzucimy. Temat zamykam.
  3. kupuj zderzak od S4 i będziesz zadowolony temat zamykam.
  4. ROB ma 18 w A4 to co chcesz być gorszy ? a parktronic jeśli chcesz to montuj.. to twoja wygoda wkońcu to troche już długie autko
  5. nie koniecznie ale felga wtedy będzie bardziej w nadkolach, nie będzie tak widoczna idealne jest ET 35 tak felga 17' jest szersza niż 15' temat był wielokrotnie przerabiany więc zamykam.
  6. kolego napisz w spotach z tamtego regionu. napewno ktos sie odezwie
  7. dlatego czekamy na wyjaśnienie
  8. no wlasnie..niemcy lubią wpisywać wszystkie przeróbki do briefu
  9. wychodziły o ile dobrze pamiętam ..
  10. wojtas-audi, giełda Gliwice albo Mysłowice się kłania.. na bank takie dekle znajdziesz.. ps. ZAMIENIAJ SIę
  11. samochód piekny.. jedyne co... dokładki -kolor, gleba, fela z 18 calamoże mala lotka z S4 i cud miód malina...wkoncu w stanach macie drogi dobre..to ładuj fele !.. pozdro.
  12. wacha, ludzie w Polsce jeżdża A4 na 18-19 cala i jest ok a w A6 masz większe wnęki na koła znając życie.. ładuj jakieś ładne 18 albo 19 .. nie musisz wszędzie deptać jak wariat:)
  13. tak, wszystko jest przystosowane do przeniesienia odpowiednich mocy i momentu ...ale jesli chodzi o Q ..nie bój się mają ogromny zapas mocy..
  14. świetnie wygląda.. ale te koła ...są bardzo ładne..ale do tej Audi nie pasują..wydają się strasznie małe..taki wzór to 20 cala.. albo zmień na felgi MAM 8 i będzie malina
  15. pisz kiedy chce to ujrzeć cudo
  16. i w podpisie tematu powinno być nie Z1 tylko 1Z tak ot
  17. przyjedx do Mnie ja Ci narysuje wykres przed i po .. i wezme za to tylko 500 zł hihihi ile koni sobie życzysz ? oczywiście że z hamownią..
  18. buhehehe a może wsadzimy w dojazdówke
  19. na allegro stoji pare b6 s-line b5 też widziałem ..mało co się różni .
  20. ja też jeden ...2 pomniejsza optycznie koło
  21. bo to konkurencja ... proste inni też coś potrafią....a może naawet więcej..
  22. są to logi kolegi Dawid835 ale z braku czasu ja je wrzucam. Ciekaw jestem czy moja praca została dobrze wykonana . ocencie czy wszystko ok [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 30-03-2007, 09:49 ] wywaliłem powtórzenia screenów
  23. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ojojoj kolego.. jak się cytuje fragmenty tekstów paru osób z jednego postu..to tak to wyglada ...oj dużo się musisz jeszcze nauczyc
  24. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no ok ...ale co Ci to da ze masz mniejszą kiere? co wydusisz z tych 101 km ? chłopie na forum są ludzie co mają fury 200-300 a nawet więcej koni i mają ori kiery .. czyżby mała kiera jest ci potrzebna do tego aby szybko kręcić kierownicą w jeździe miejskiej czy co.. nie czaje.. racjja co racja ..każdy ma swój gust.. ale zamontowałbyś ori kiere z s line i byś miał komfort zapewniony i fajne trzymanie.. takie kiery jak ty masz to fajne są w Civicach albo SC ..bo kabina jest tak wąska ze zwyklej kiery nie wsadzisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.