Treść opublikowana przez talib1990
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
hmm to jeszcze ja.... furka za***ista.. mniami.. i to mi się podoba.. zero niepotrzebnych rzeczy... koła widze 17' a jakaś gleba Cuberku jest ? bo jak nie ma to szczerze..nie potrzebna jest.. autko wygląda sprężyście.. bez efektu poduszkowca czyli obniżenia zbytniego... mniami... MARZENIE jednym słowem..
-
lampy angel eyes chrome
to kontaktujcie się przez maila , PW a jak będziecie mieli gotowy schemat to dajcie znać i do Warsztatu dorzucimy. Temat zamykam.
-
dokladka do tylnego zderzaka
kupuj zderzak od S4 i będziesz zadowolony temat zamykam.
-
Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)
ROB ma 18 w A4 to co chcesz być gorszy ? a parktronic jeśli chcesz to montuj.. to twoja wygoda wkońcu to troche już długie autko
-
JAki rozmiar ET ? ;o
nie koniecznie ale felga wtedy będzie bardziej w nadkolach, nie będzie tak widoczna idealne jest ET 35 tak felga 17' jest szersza niż 15' temat był wielokrotnie przerabiany więc zamykam.
-
gdzie można się podpiąć w Poznaniu
kolego napisz w spotach z tamtego regionu. napewno ktos sie odezwie
-
[B5 1.9TDI AVANT '00r] audi a4 to jest to
dlatego czekamy na wyjaśnienie
-
czy 1.8 turbo moze miec 180 KM
no wlasnie..niemcy lubią wpisywać wszystkie przeróbki do briefu
-
czy 1.8 turbo moze miec 180 KM
wychodziły o ile dobrze pamiętam ..
-
Okazja zamiany
wojtas-audi, giełda Gliwice albo Mysłowice się kłania.. na bank takie dekle znajdziesz.. ps. ZAMIENIAJ SIę
-
[ '02 B6 3.0 V6 Quattro] - zdjęcia
samochód piekny.. jedyne co... dokładki -kolor, gleba, fela z 18 calamoże mala lotka z S4 i cud miód malina...wkoncu w stanach macie drogi dobre..to ładuj fele !.. pozdro.
-
[C5 2.8Q] by wacha ...
wacha, ludzie w Polsce jeżdża A4 na 18-19 cala i jest ok a w A6 masz większe wnęki na koła znając życie.. ładuj jakieś ładne 18 albo 19 .. nie musisz wszędzie deptać jak wariat:)
-
Chiptuning a quattro
tak, wszystko jest przystosowane do przeniesienia odpowiednich mocy i momentu ...ale jesli chodzi o Q ..nie bój się mają ogromny zapas mocy..
-
[C5 2.8Q] by wacha ...
świetnie wygląda.. ale te koła ...są bardzo ładne..ale do tej Audi nie pasują..wydają się strasznie małe..taki wzór to 20 cala.. albo zmień na felgi MAM 8 i będzie malina
-
Nudziło mi się w pracy dzisiaj
pisz kiedy chce to ujrzeć cudo
-
[B5 AHU] 2000r to samo co 1Z?
i w podpisie tematu powinno być nie Z1 tylko 1Z tak ot
-
Chiptuning z hamownią czy bez?
przyjedx do Mnie ja Ci narysuje wykres przed i po .. i wezme za to tylko 500 zł hihihi ile koni sobie życzysz ? oczywiście że z hamownią..
-
Strefa Śmiechu
buhehehe a może wsadzimy w dojazdówke
-
Zdjecia A4 S-LINE z roku 95-00r??
na allegro stoji pare b6 s-line b5 też widziałem ..mało co się różni .
-
Malowanie alu s-line
ja też jeden ...2 pomniejsza optycznie koło
-
[A4 B6 1,9Tdi] Gdzie chiptunning w Łodzi?
bo to konkurencja ... proste inni też coś potrafią....a może naawet więcej..
-
(A4 B5 AFN 98r.) proźba o analize logów
tia v tech
-
(A4 B5 AFN 98r.) proźba o analize logów
są to logi kolegi Dawid835 ale z braku czasu ja je wrzucam. Ciekaw jestem czy moja praca została dobrze wykonana . ocencie czy wszystko ok [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 30-03-2007, 09:49 ] wywaliłem powtórzenia screenów
-
[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP
ojojoj kolego.. jak się cytuje fragmenty tekstów paru osób z jednego postu..to tak to wyglada ...oj dużo się musisz jeszcze nauczyc
-
[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP
no ok ...ale co Ci to da ze masz mniejszą kiere? co wydusisz z tych 101 km ? chłopie na forum są ludzie co mają fury 200-300 a nawet więcej koni i mają ori kiery .. czyżby mała kiera jest ci potrzebna do tego aby szybko kręcić kierownicą w jeździe miejskiej czy co.. nie czaje.. racjja co racja ..każdy ma swój gust.. ale zamontowałbyś ori kiere z s line i byś miał komfort zapewniony i fajne trzymanie.. takie kiery jak ty masz to fajne są w Civicach albo SC ..bo kabina jest tak wąska ze zwyklej kiery nie wsadzisz