Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. jak dla mnie szału nie ma, ale wiochy też więc jak ci sie podoba to montuj.
  2. niechciało by mi sie nic demontować zatankować do pełna i już, przecież za 3 dni kompresorek przyjdzie, chyba że shelby z fury nie wychodzi i przepala niesamowite ilości on
  3. z przodu pod gumą z tyłu pod kanapą w samochodzie
  4. walnij naklejke nad wydechem kopci = jedzie i po problemie
  5. zależy jak to zrobił ale nie licz w afn na bezdymny program bąk i tak zostaje za tobą więc sie niemartw
  6. troche nie kumam sprawdziłeś luzy na wirniku i czy wirnik sie kręci bo łopatek nie masz od zmiennej geometrii i nie masz zabardzo co czyścić
  7. już myślałem że wszyscy pomarli a tu miłe zaskoczenie coś sie dzieje,kiedy jakiś spot czy coś
  8. http://allegro.pl/kompresorek-do-audi-a3-a4-pompka-centralnego-zamka-i1942606439.html przełożysz i powinno być git chciałem brać do siebie ale mam pompke starszego typu 4do czy jakoś tak i troche inna
  9. to pisz tutaj albo jak masz fotki to do warsztatu będzie dla potomnych
  10. ja robiłem te felgi na zime, lakierowałem sam lakierem samochodowym natryskowo, jeździłem już na tak malowanych felgach i tragedi z lakierem nie ma. Nawet jak po dwóch sezonach coś sie stanie to psikne je inaczej, lakierowanie wyniosło mnie 40zł zdjęcie z telefonu zrobiłem więc szału nie ma
  11. jak jest luz na zawiasie można podłożyć blaszke między blache drzwi a zawias i dokręcić wtedy drzwi idą wyżej i wracają na swoje miejsce
  12. tu zdjęcie takich felg z malowania ala kołpak z czerwonym rantem jak zrobie foty na aucie to wrzuce jak dlamnie ok
  13. wyłącz radio i jak naciskasz klakson i cyka przekażnik to jest ok i szukaj przerwy instalacji między przekaźnikiem a klaksonami a jeżeli klakson działa jak kręcisz kierą max prawo lewo to wina taśmy
  14. jak masz kanał i narzędzia bez problemu, w dziale warsztat opisane krok po kroku
  15. burus2 odpowiedział(a) na Fazii temat w Audi A4 B5
    wszystko zawarte w wypowiedzi wyżej dodam tylko że świece polecają beru ja rok temu wsadziłem 4 nowe lucasa i w tym roku już 2 nie grzały wcale więc , zakupiłem komplet boscha bo w hurtowni beru nie było
  16. Witam. Jestem żoną posiadacza Audi A4 i chciałabym prosić wszystkich klubowiczów o oddanie głosu na Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze ul. Kruszwicka 3, na pracę plastyczną wykonaną przez dzieci niepełnosprawne. Aby oddać głos należy wejść na stronę internetową www.meblikkonkursy.pl w galerię i zagłosować na w/w placówkę.Żeby głos był ważny trzeba kliknąć w link przysłany na poczte Każdy głos się liczy. To nic nie kosztuje, a dzięku Waszym głosom dzieci mogą mieć sale wyposażoną w nowe meble. Dziękuję.
  17. ja w zime bije 2.4 przód tył 2.4 2.3 a latem więcej
  18. chyba którym oponom mniej bieżnika zostało
  19. z allegro niby orginał zf za 240zł, pociągła 25tyś te shity tak mają teraz jeżdze na ori używce
  20. napisz do kolegi dogasso on już chyba rok po polerce jeżdzi a ściągał całą warstwe ochronną i polerował, to powie co i jak ale raczej nie narzeka
  21. niestety to normalne po przeziadce z 225/45/17 na zimowe balony ze 3 dni mam wrażenie że coś sie zepsuło, tak pływa
  22. :polew: widze że to uniwersalna cena bo jak zmieniłem moje na polifty też za 2 browarki oddałem
  23. kabelek może być od radia,alarmu,cb,.......... niewiadomo co ktoś kombinował szukaj co niedziała
  24. za pare groszy kupisz całą regulację z silniczkami ,silniczki do przedlifta dużo łatwiej dostać i za dużo mniejszą kase w dziale sprzedam napewno coś znajdziesz
  25. mam 191 i nie musze do końca opuszczać siedzenia żeby mieć luz nad głową, ale pasażerowie z tyłu niestety miejsca za wiele nie mają przy moim ustawieniu fotela za mną dziecko jeszcze sie zmieści ale z dorosłymi ciężko bardzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.