Treść opublikowana przez kalik
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
Alior też ma bardzo dobre warunki, ale nie chciałbym się przenosić jeśli nie muszę.
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
Polbank jako jedyny w Polsce ma grecki fundusz gwarancyjny. http://www.polbank.pl/o-banku/gwarancje.html
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
Gdyby to był polski fundusz gwarancyjny bym się nie obawiał, ale że to jest grecki troszkę mi cierpnie skóra na plecach.
-
[ALL B5] Wymienione części podszybia a woda dalej sie leje.
Masz może szyberdach? Znam kolegę co długi czas się męczył z wodą w aucie przez zapchane kanały szyberdachu.
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
Mam konto ROR w Polbanku i ze względu na sytuację gospodarczą w Grecji coraz częściej zastanawiam się czy nie zmienić banku na jakiś inny z BFG z Polski, a nie jak to w przypadku Polbanku greckim. Na pewno wielu z użytkowników forum ma konto w tym właśnie banku i czy też wahacie się z zostaniem czy przeniesieniem konta gdzie indziej? Sprawdzałem oferty wielu banków, ale moim zdaniem mają najlepszą, nie płacę ani grosza za obsługę, ale z drugiej strony jak mam stracić, to wolę zapłacić w innym banku za prowadzenie rachunku. Z góry dziękuję za wszystkie komentarze i wskazówki.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
rafalekx Ty lepiej spytaj Korzenia kto nie ziomal jego w Siedlcach
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Nie, ale sama nie wskoczy, trzeba ja naciskać w dół i wpychać. Łatwiej ją włożyć nić wyjąć. Spokojnie poradzisz.- [ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Kolumnę to będzie ciężko wsadzić, bo dolne wahacze cały czas pchają ją do góry i zapiera się o błotnik. Trzeba ją naciskać w dół i wpychać do środka.- [ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Spokojnie nic Ci nie wystrzeli, a nawet będziesz się musiał troszkę posiłować żeby kolumna wyszła z mocowania. Przy składaniu wyczyść dobrze otwór w zwrotnicy i posmaruj śrubę co spina oba wahacze smarem, ale bez gwintu. Przy następnej wymianie będzie lżej.- [ALL B6] Drganie samochodu i drążka skrzyni biegów
Zacząłbym od sprawdzenia poduszek pod skrzynią, silnikiem i łącznika elastycznego wydechu. PS. AWX na gazie (LPG) jeszcze nie widziałem.....- [B5 1Z] Problem ze stacyjką
Nie odkręcisz inaczej plastików osłony kierownicy.- [ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Jestem właśnie po wymianie tyłu. Z wybiciem pierścieni nie ma problemu. U mnie jeden był pęknięty, niestety nie udało mi się go nigdzie kupić i nie mogłem sobie pozwolić żeby mi auto do środy stało na kołkach (na środę mi chcieli ściągnąć w serwisie VW, 70zł), więc zespawałem pierścień i wyszlifowałem. Pod Vagiem żadnych błędów nie pokazuje, prędkości z kół ładnie zczytuje.- [B5 AFN] Pękł pasek od alternatora w czasie jazdy
Jeżeli nie zacisnęło silnika od temperatury, gdy nie miał chłodzenia, to zmienić pasek, sprawdzić napinacz paska i pompę wody czy się kręci, a silnika też na razie bym nie ruszał.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak większość chyba, za pierwszym razem żabą kręciłem i gumy porozrywałem, potem się już nauczyłem czego trzeba używać.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tak.... od szlifierki- Strefa Śmiechu
Pewnie było...- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Paliłem 6 lat, potem prawie 2 przerwy i znowu 2 lata paliłem i już 3 nie...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeżeli chodzi o logi to gadaj z OstasMarcinkiem, parę stron wcześniej tutaj występował. Kasa za logi w klubie a4 to jakoś tak nie smacznie moim zdaniem.... czteropak browaru czy flaszka to co innego, takie moje zdanie. Ja mam dziś niby wolny wieczór gdyby był spot, a jeśli nie to biorę się za hamulce z tyłu.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie ma chętnych....- [ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Pierścienie można przełożyć, tylko trzeba delikatnie je wyciągać żeby nie popękały. Co do wyższości jednych nad drugimi się nie wypowiem. Mi się jakoś TRW dobrze kojarzy, więc kupiłem, a co się trafi to się okaże podczas użytkowania.- [ALL B5] Peknięcie mocowania skrzyni biegów
Warto by było pokusić się jeszcze o sprawdzenie i ewentualną wymianę poduch pod skrzynią.- [B5 AAH] Wymiana Wahaczy
Kolego przejrzyj wątki na temat wymiany wahaczy na forum, a będziesz mógł książki pisać. Ja wymieniam wahacze na sztuki, jedynie górne parami za jednym rozkręcaniem.- [ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Na hamulcach nie ma co dziadować, bo się można zawinąć wokół jakiegoś drzewka i potem sobie w brodę pluć. Na tył będę teraz zakładał tarcze TRW + klocki Ferodo + łożyska SKF, cena mojego zestawu jest większa niż tego z linka na 4 koła.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Jak chcesz rzucić to musisz odstawić całkiem i się przemęczyć. Ograniczanie nic nie daje, to takie oszukiwanie siebie, że mniej palę i powoli przestanę. Nie masz silnej woli na tyle żeby rzucić, wspomóż się farmakologicznie, załatw sobie receptę na Tabex, kup plasterki czy gumy. Będzie łatwiej. - [ALL B5] Wymiana wahaczy górnych