Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Jak siedzę za kierownicą to klepie głośno, ale jak siedzę na fotelu pasażera to jest o wiele ciszej...
  2. Chodzi Ci o klucz do odkręcenia kierownicy na kolumnie czy o torxa do odkręcenia poduchy? Do poduchy jest torx T30, a do odkręcenia śruby na kolumnie klucz w rozmiarze 24
  3. Jadę zaraz na zbieżność, ciekawe jak ustawiłem końcówkę.
  4. Więc jak każe staropolski obyczaj chlebem i solą Was powitamy...... a popitka już Wasza...
  5. Takie żarty trochę... Wahacze i końcówka drążka zmieniona.
  6. Z tym grillem to dobrze mówisz..tylko żeby cieplej było i bez aut się spotkać w jakichś krzakach. A co do browaru to każdy "nowy" powinien postawić.... [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 15:57_________________________________________________Ps. Korzeń to chyba do Włoch na piechotę pogonił...fura pod domem, a na gg opis http://www.maratonadiroma.it/
  7. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  8. Dolne główne mam założone Mooga, bez luzów ponad 60 tys. km zrobiłem, w bananach zmienione tuleje gumowo - metalowe też 60 tys. km temu. Górne Master Sporty wytrzymały 40 tys.
  9. Osób w sumie było 7....
  10. Foty były dla żony... żeby nie mówiła, że na babach byłem.... [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 19:24_________________________________________________[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 19:32_________________________________________________[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 19:33_________________________________________________
  11. Było git, już dawno nie pamiętam żeby tyle osób było. Do następnego.
  12. Przyjeżdżaj na spoty, poprawią się statystyki. A co robimy? W sumie nic, stoimy przy autach jak te ciule pod sklepem z piwem....[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 10:33_________________________________________________O 16 spocik....przybywajcie...
  13. Neokamil spotkany dziś na Floriańskiej w Siedlcach około 09:30....
  14. Dzięki. Może jutro się za to wezmę jak znajdę wolną godzinkę...
  15. Ja już tez na letnich od środy, ale co się namęczyłem... Co do spota to zapewne byłaby taka możliwość... [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 15:58_________________________________________________Wahacze i końcówka drążka już czekają na montaż.... Harry nie została Ci przypadkiem stara śruba od górnych? Muszę kupić, a nie mam na wzór....
  16. Poszukaj, było na forum już o tym.... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175469.0;highlight=jak+otworzyc+klape+bagaznika http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183419.msg2242557#msg2242557
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Hidden Camera : Highway shooting (Mad boys)
  18. to daj jakieś przykłady tych małych browarów Ciechan, Raciborskie itp...
  19. Dzięki koledzy za dobre rady. Przednie felgi: zluzowałem śruby i "boczek", ładnie puściły. Z tylnymi już gorzej chociaż zluzowałem szpilki, ale parę razy ręczny i zeskoczyły. Wcześniej napieprzałem kołem w koło, ale za nic nie chciało puścić. Jeszcze raz :notworthy: :notworthy:
  20. Zawsze czyszczę piasty i felgi, ale nigdy nie zdażyło mi sie ich smarować (od teraz zacznę). Popsikałem odrdzewiaczem i wieczorkiem jak wrócę do domu będę latał bokiem po osiedlu.
  21. A ja chyba będę całe lato na zimówkach jeździł. Tak się zapiekły, że ni ujaaaa
  22. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    0,7 w 35 sekund. Kurczak w akcji!!
  23. Było tłuczone przez klocek drewna z obu stron. Kusi mnie ten "boczek", ale troszkę się boję o szpilki....
  24. 5kg młotem tłukłem dosyć długo. Spróbuję dziś jeszcze tego uderzenia oponą lub "boczka", a jak nie pomoże to chyba pojadę do gumiarzy, niech się męczą, choć wole zrobić to sam.
  25. Chciałem wczoraj zmienić koła na letnie i niestety felga nawet nie drgnie, bo przykleiła się do piasty. Tłukłem młotem w oponę od środka i z zewnątrz, ale niestety nic to nie dało. Na jesieni przy zmianie na zimowe czyściłem szczotką drucianą i przecierałem papierem ściernym piasty oraz rant felgi. Panowie może ktoś ma jakiś dobry i sprawdzony sposób żeby zdjąć te stalówki? Czym mogę zabezpieczyć piasty żeby na przyszłość nie mieć takich problemów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.