Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Jeździ się różnie, czasami tylko wychodzi nie tak jak się chce. Szkoda chłopaka. Uderz się w pierś i powiedz, że zawsze przepisowo jeździsz, bo ja w to nie uwierze, a sam nie raz gazu dokładam...
  2. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wybaczcie jeśli było, ale gdyby nawet to miło popatrzeć. http://www.milanos.pl/vid-15282-Nieoficjalny-teledysk-do-hymnu-Mistrzostw.html
  3. Korzen moze tez wpadnie, bo ma jakąś robote i nie wie czy sie wyrobi.
  4. W środe może być, ale ja wcześniej niż koło 19:45 nie dam rady...
  5. Powiedz jak można źle wycentrować tarczę sprzęgłową? Przecież ona wchodzi frezem na wyfrezowanie wałka.
  6. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/vid-14422-Jak-zrobic-wrazenie-na-kumplach.html
  7. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/vid-14267-Tak-sie-jezdzi-w-Kazachstanie.html
  8. Zamek jest w pokrętle. Pewnie jest na nim zaślepka, którą trzeba otworzyć.
  9. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    W sumie nie wiem czy to śmieszne czy przerażające..... http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7948112,Przylozyli_do_szyi_nozyczki_i_zazadali____oddania.html
  10. Jeżeli to hak Westfalia to potrzebny będzie kluczyk. Poszukaj, troszkę było na ten temat. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59084.0.html;highlight=hak
  11. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://allegro.pl/item1052564176_koszulka_fila_rozm_xl.html
  12. Tarcza i docisk nowy? Może trzeba poczekać aż się ułoży tarcza. Ktoś pisał na forum, że telepanie może się pojawić przez zasyfiony nastawnik pompy.
  13. Tak, tam są dwie różne średnice. Kluczem nasadowym da sie w miarę dobrze wycentrować (sam tak robiłem 2 razy). Co do odpowietrzenia siłownika sprzęgła to nie wiem, wykręcałem cały siłownik i podwieszałem. Jak dobrze pamiętam na siłowniku jest odpowietrznik, zasada odpowietrzenia będzie podobna jak przy hamulcach.
  14. Dobierz klucz nasadowy, który wejdzie na styk w środek tarczy, wtedy będziesz mogł ja wycentrować. Nie wiem jakie masz możliwości poruszenia silnikiem na boki, bo ja kręciłem delikatnie skrzynią żeby frezy z wałka, który wychodzi ze skrzyni weszły na swoje miejsce. Skrzynie masz wyjętą ?
  15. Tak, koleżka jest z Siedlec.
  16. Korzeniu dokuczałem Tobie gdy motorkiem jeździłeś, że deszcz będzie padał.....ja teraz rowerkiem do pracy jeżdże i jak patrzę na pogoe za oknem to mnie wzdryguje jak pomyslę, że za 10 minut kończę pracę.....
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7867639,Kaczka_wysiaduje_jaja__Nie_mozna_budowac_autostrady.html
  18. Paliłem 6 lat, potem 1,5 roku przerwy i wielki banan na pysku, a potem znowu powrót do nałogu. Kolejne 3 lata jarania, a teraz już prawie 2 wolny od nałogu. Muszę się przyznąć, żę czasami jeszcze mocno ciągnie....
  19. Pewnie tak, gdybym mogł wczesniej to napisze smsa
  20. ja nie wczesniej niz o 20 chyba nie dam rady....
  21. W moim przypadku musiałem użyć troszkę siły żeby ją wypchnąć. Włożyć na miejsce jest już o wiele łatwiej.
  22. Piekna S5 widziałęm w niedziela przed poludniem pod mackiem w iganiach
  23. ok, wiec jutro sie zdzwaniamy
  24. Pewnie klasycznie Topaz choć może być i Mostostal
  25. Spoko spoko, dla mnie może być i 20:15 nie widzę problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.