Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeździ się różnie, czasami tylko wychodzi nie tak jak się chce. Szkoda chłopaka. Uderz się w pierś i powiedz, że zawsze przepisowo jeździsz, bo ja w to nie uwierze, a sam nie raz gazu dokładam...
-
Strefa Śmiechu
Wybaczcie jeśli było, ale gdyby nawet to miło popatrzeć. http://www.milanos.pl/vid-15282-Nieoficjalny-teledysk-do-hymnu-Mistrzostw.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzen moze tez wpadnie, bo ma jakąś robote i nie wie czy sie wyrobi.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W środe może być, ale ja wcześniej niż koło 19:45 nie dam rady...
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
Powiedz jak można źle wycentrować tarczę sprzęgłową? Przecież ona wchodzi frezem na wyfrezowanie wałka.
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-14422-Jak-zrobic-wrazenie-na-kumplach.html
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-14267-Tak-sie-jezdzi-w-Kazachstanie.html
-
[ALL B5] Demontaż haka holowniczego.
Zamek jest w pokrętle. Pewnie jest na nim zaślepka, którą trzeba otworzyć.
-
Strefa Śmiechu
W sumie nie wiem czy to śmieszne czy przerażające..... http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7948112,Przylozyli_do_szyi_nozyczki_i_zazadali____oddania.html
-
[ALL B5] Demontaż haka holowniczego.
Jeżeli to hak Westfalia to potrzebny będzie kluczyk. Poszukaj, troszkę było na ten temat. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59084.0.html;highlight=hak
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/item1052564176_koszulka_fila_rozm_xl.html
-
[B5 AFN] Drgania po wymianie dwumasu
Tarcza i docisk nowy? Może trzeba poczekać aż się ułoży tarcza. Ktoś pisał na forum, że telepanie może się pojawić przez zasyfiony nastawnik pompy.
-
[B5 ABC] Jak spasować skrzynie z silnikiem??
Tak, tam są dwie różne średnice. Kluczem nasadowym da sie w miarę dobrze wycentrować (sam tak robiłem 2 razy). Co do odpowietrzenia siłownika sprzęgła to nie wiem, wykręcałem cały siłownik i podwieszałem. Jak dobrze pamiętam na siłowniku jest odpowietrznik, zasada odpowietrzenia będzie podobna jak przy hamulcach.
-
[B5 ABC] Jak spasować skrzynie z silnikiem??
Dobierz klucz nasadowy, który wejdzie na styk w środek tarczy, wtedy będziesz mogł ja wycentrować. Nie wiem jakie masz możliwości poruszenia silnikiem na boki, bo ja kręciłem delikatnie skrzynią żeby frezy z wałka, który wychodzi ze skrzyni weszły na swoje miejsce. Skrzynie masz wyjętą ?
-
[ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
Tak, koleżka jest z Siedlec.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu dokuczałem Tobie gdy motorkiem jeździłeś, że deszcz będzie padał.....ja teraz rowerkiem do pracy jeżdże i jak patrzę na pogoe za oknem to mnie wzdryguje jak pomyslę, że za 10 minut kończę pracę.....
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7867639,Kaczka_wysiaduje_jaja__Nie_mozna_budowac_autostrady.html
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Paliłem 6 lat, potem 1,5 roku przerwy i wielki banan na pysku, a potem znowu powrót do nałogu. Kolejne 3 lata jarania, a teraz już prawie 2 wolny od nałogu. Muszę się przyznąć, żę czasami jeszcze mocno ciągnie....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pewnie tak, gdybym mogł wczesniej to napisze smsa
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja nie wczesniej niz o 20 chyba nie dam rady....
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
W moim przypadku musiałem użyć troszkę siły żeby ją wypchnąć. Włożyć na miejsce jest już o wiele łatwiej.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Piekna S5 widziałęm w niedziela przed poludniem pod mackiem w iganiach
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ok, wiec jutro sie zdzwaniamy
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pewnie klasycznie Topaz choć może być i Mostostal
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spoko spoko, dla mnie może być i 20:15 nie widzę problemu