Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na spota kompa i kabelek zabiore to sie zobaczy a w miedzy czasie poczytam na forum co to moze byc i czy wystarczy usunac sam blad i bedzie ok czy jak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie scana potrafie juz zrobic wiec spoko :gwizdanie: ale siucek ma jakis tam blad...to dobrze byloby jakby powiedzial jaki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wywal zegary,diode i po kłopocie [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________ Kierownik jest fura do kupienia :gwizdanie: Kieras nie chciał diesla i avanta z tego co pamiętam chcial czy nie jest pewna sztuka :gwizdanie: a z tym kompem to spokojnie...ucze sie dopiero ....siucek a co masz za kontrolke to obczaje temet na forum i sie zrobi i bedzie
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
piekna sztuka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik jest fura do kupienia :gwizdanie:
-
[ALL] Paint fix pro
hmmmm ciekawa oferta kolega z czego podobnego korzystal ale nie wiem jak sie firma nazywala ale chwalil sobie
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
piekne auto nic dodac nic ujac !!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to wezme kabelek i kompa na kolejny spot i sie zobaczy scanem czy cos wyrzuci :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grzechu jak cos potzrebujesz mozesz podjechac tez do mnie kabelek z programem juz dziala nawe u siebie CAN`a niem uruchomilem
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
piekna sztuka i sluszny kolorek
-
[B6 AWX] Work in progress...
bedzie chyba 18" PS. Pablo My lakiernicy znamy sie na kolorach podaj link do swojej
-
[ALL B6] Felgi 17 cali. Czy warto kupić, komfort, cena, wygląd.
a jezdzi ktos aktualnie na 225/40/R18 ?? Bo zastanawiam sie nad takimi i do felg RS8 czy jakos tak...
-
[ALL] Ślady po polerce lakieru
Jesli masz maszyne do polerowania to kup mleczko i jazda...zawsze mozna calego "zaswiecic"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu a Ty gdzie Bialymi Blotami smigales??
-
[B6 AWX] Work in progress...
w planach sa wieksze minimum 17" ale musze sie ogarnac z finansami po jej zakupie i ubezpieczeniu
-
[B6 BKE] Wymiana oryginalnych głośników i wstawienie czegoś mocniejszego-co polecacie?
hehe w B6 masz chyba ori miejsce na tweetery :gwizdanie:
-
[ALL] Ładowarka telefonu a zakłócenia w CB radiu
kup ori ladowarke i powinno byc git - gadalm z kumplem tak mial i zadzialalo
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
widze ze chyba ta dziurak jest na laczeniu wiec jedz do tapicera obszyje dziurke w kolo (wokol dziury pusci scieg) i dziurka nie bedzie sie powiekszac
-
[ALL] Ślady po polerce lakieru
nie musi byc koniecznie to co Pawel napisal :gwizdanie: ale Pawel zna sie na rzeczy i to mleczko jest dobre a nawet bardzo dobre. Inne mleczko tez da rade
-
[B6 AWX] Work in progress...
wydaje Ci sie
-
[A4 B6] Czarny sedan AVF
piekny sedanik
-
[ALL] Ładowarka telefonu a zakłócenia w CB radiu
zakłócenia CB spowodowane są właśnie przez navi, jej sygnał strasznie zakłuca, przerabiałem ten sam problem, już nawet myślałem że mój Uniden padł, okazło się że to sygnał z Navi jest winny, tomtom, garmin, nokia, wszystkie tak samo sieją :gwizdanie: tego bym nie powiedzial ale jest to mozliwe
-
[ALL] Ślady po polerce lakieru
ten odprys maluj a reszte niech samych mleczkiem ci przepoleruje bez matowania papierem, moze da rade jeszcze troche wyciagnac ryski po pierwszej polerce... a teraz z innej beczki moze te drzwi byl malowane i swiezy lakier byl polerowany stad te slady?? nic nie wiesz an ten temat ?? :gwizdanie:
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
czytalem teraz teamt od pocztaku do konca i jedyny wniosek ktory wyciagnalem to taki: "Ciekwe ile z aut na forum bylo tak delikatne uderzonych, odpowiedz wiekszosc byla pewnie we wiele gorszym stane" Gratuluje zakupu i udanej "rekonstrukcji"
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
jesli nie masz narazie kasy to mozesz msigac na tej oponce (ale 250km/h nie osiagaj) ale najlepiej (patrz:najbezpieczniej) byloby to wymienic