Treść opublikowana przez rtocki
-
[B5 AHU] kupił ktos taki kompler rozrządu ? ?
Wg FAQ ze strony Contitecha CT 945, jest wzmocnionym paskiem przeznaczonym do cięższych aut (Sharan, Alhambra) i może być bezproblemowo stosowany zamiast 867, tylko w drugą stronę nie. No i jest trochę droższy.
-
[B5 AHU] Zgasł podczas jazdy i nie odpala.Czy to rozrząd?
To chyba jakiś "zrób to sam" dodatek a nie ori, a taką jak na dolnym zdjęciu to miał mój tato z 25 lat temu do odciągania paliwa z baku (starsi pamiętają, że zanim weszły kartki na benzynę to przez jakiś czas było tak że można było zatankować tylko do baku pod korek, więc żeby zrobić jakiś zapas np na wyjazd na wczasy, trzeba było odstać kilka razy w kolejce na CPN i odciągać w garażu do kanistrów :> )
-
[B5 AHU] kupił ktos taki kompler rozrządu ? ?
Ja bym jednak polecał Contitecha CT 945 - wzmocniona wersja paska 867, a szczególnie jeżeli w grę wchodzi lub będzie w planie jakiś czips :th:
-
[B5 AFN] Zdziera pasek rozrządu
A rozrząd zmieniał kompletny? (napinacz i pompa wody), czy tylko pasek?
-
[ALL] Światła do jazdy dziennej
A co sądzicie o tych ledach: http://www.allegro.pl/item310120021_swiatla_dzienne_diodowe_led_biale_plaskie_chrom.html są dość płaskie (ok 2,5 cm), może by się ładnie wkomponowały w kratki pod zderzakiem? Pisze, że mają homologacje no i cena 4 razy mniejsza niż taka Hella: http://www.allegro.pl/item309929099_swiatla_dzienne_led_plaskie_hella_gratis_.html tyle że Hella oczywiście ma w komplecie przekażniki itd, choć wizualnie to nie wiem czy jest ładniejsza
-
[B5 ADR] Tylne lampy AVANT (propozycje, swoje cuda...itd)
Może wrzucisz jakieś foty jak to wygląda na aucie (dniem i nocą), bo tak oceniając zdjęcia samej lampy, to mnie trochę razi ten okrągły odblask jak w starych rowerach
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Wg ETKI do RS2, pompka sprysk. reflekt. ok 150 zł, dysze po ok. 40; wężyków , trójników , itp to chyba nie ma sensu kupować w ASO
-
[B5 AHU] Oparcie tylnej kanapy Avant - czy są różnice pomiędzy liftami?
Ktoś może wie, czy będzie pasować do mojego Avanta ('98 I lift), oparcie dzielonej tylnej kanapy z modelu przed liftem lub po II lifcie? Chodzi o to, że chciałbym zamontować takie z workiem na narty w podłokietniku (skisack) i czasem się trafiają na allegro, ale z innych roczników lub ludzie mają z rozbiórki i wiedzą tylko że do b5. Kolor w sumie nieważny, bo przełożyłbym tylko stelaż oparcia, pokrowiec i ramę podłokietnika, ale czy będzie pasić z innych liftów?
-
Strefa Śmiechu
Nie wiedziałem czy tego nie dać do działu "Uwaga trefne ogłoszenie", bo przecież za miesiąc ten avant już będzie bezwypadkowy w komisie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No co ty S5 to byle prezesunio czy inny "Fryzjer", poważny prezes to R8 A zresztą mówisz i masz: http://www.matchbox.com/showcase/product.aspx?product_number=K7487&category_id=7538§ion= Myślę że członkowie klubu się złożą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak to mówi stare chińskie przysłowie: Najlepsza na kaca jest ciężka praca!
-
[B5 1Z] Problem ze spalaniem
Qrcze co auto to inaczej. Moje AHU cały czas się mieści 6-6.5, czy to w mieście czy w trasie, z tym że u mnie w trasie nie ma pierdzenia i poniżej 3 tys. obr. raczej nie schodzę a na autostradach 160-170.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bilard - niebezpieczna gra. Człowiek się nawala będąc święcie przekonanym, że uprawia sport!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak nie zdechnę do wieczora to czemu nie, narazie mam KurewskąAbrakadabręCzachy..... No to żeby Ci nie przyszło do głowy oddawać mocz lub krew, bo będą musieli przykleić do pojemnika banderolę z akcyzą
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Piękne autko gratuluję! Tylko tak z ciekawości , bo to już musztarda po obiedzie: jeśli nówka to dlaczego nie w salonie w DE? Kiedyś porónywałem ceny i różnice są spore. Wprawdzie nie wiem ile dałeś i jakie masz warunki w polskim salonie ale tu zrobiłem taką na oko konfigurację: http://www.wrzuta.pl/pliki/rqfbXGaHrB/ tyle że w DE są w serii 17`` i wrzuciłem jeszcze ksenony adaptive, diodowe do dziennej i parę pierdół, zresztą sobie porównasz i te 37500 Euro co wyszło na dzień dobry to myślę że do 36 jeszcze by zbił
-
[B5 AKN] niebiski dym na zimno
Przykro mi ale magnatec diesel 5w-40 to olej HC (hydrocrackowany) a nie full syntetyk, można sprawdzić na niemieckich stronach, na polskich zwykle tego nie rozróżniają i piszą "w pełni syntetyczny", także na opakowaniach
-
[B5 AKN] niebiski dym na zimno
z magnatec`iem niestety , który był zalewany wcześniej mój brał ok 0,3 litra na tysiąc, po zmianie na porządny full syntetyk jak ręką odjął-od zmiany do zmiany przez 10 tys zeszło z full do połowy bagnetu, a mam najechane ponad 300. Nie mam zamiaru "wróżyć" w ciemno jaka jest przyczyna u Ciebie, ale oleje były już wielokrotnie wałkowane : tylko full synt, auto się odwdzięczy
-
[B5 AEB] Jakie hamulce
Ja mam serię (280 wentyl.) Zimmermany, ok 20 tys. i nie narzekam, więc firma chyba przyzwoita
-
Jak dopasować śruby do felg...?
no i sprawdź czy w tych nie ori nie musisz zastosować pierścienia centrującego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu tylko zapytaj czy nie mają tam jakiś elementów, które można uszkodzić (wybić dziurę)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No faktycznie jak to śpiewał pewien miś "Pora na dobranoc.." Dzięki za przygodowego-piłkarskiego spota, jak to mówią: Jak się bawić to się bawić, ścianę rozbić potem wstawić. Nara
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli liże michę, to nie "za minutkę" lecz "za minetkę"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Cuber Ta.., szkoda że już nie u mnie w garażu, jednak trochę było żal się pozbywać ;( Mam tylko nadzieję, że jak będzie gotowa , to nie trafi w ręcę jakiegoś bogatego wieśniaka żeby poszpanować, takie auta mają duszę , tyle że niestety ludzie którzy mają serce dla fajnych fur zwykle są w niższym statusie materialnym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoza telefonu mam na dysku w RZ, za tydzień przywiozę, a no i żeby nie było że nie to forum to za tylnim kołem stoi moja A4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Hińcio Ja zmieniałem niedawno samo szkło, wprawdzie mam Boscha ale wg Etki do Valeo też jest. Mój kosztował 52 zł (nie ORI, tylko Magneti-Marelli) zmiana ok 30 min, bezproblemowo mimo pozostawienia starej uszczelki nie parują