Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Dlaczego tą trase nie ciśniesz przez Niemcy? Gwarantuje że dojedziesz kilka godzin szybciej i w nieporównywalnie lepszych warunkach drogowych
  2. Czy za lampki oświetlające przestrzeń nóg odpowiada jakiś bezpiecznik? Nagle z dnia na dzień przestały świecić. Te w drzwiach świecą normalnie, zarówno białe jak te czerwone.
  3. Fotki akurat wygrzebałem z jakiegoś francuskiego forum A4 Nie mam teraz linkow, bo się urlopuje i nie mam ze sobą prywatnego laptopa. Numerów z głowy nie podam, trzeba ETKE przeczesać. Ja zamówiłem telefonicznie w ASO w piątek, zobaczę co przyjdzie mi do domu to się podziele wiedzą
  4. ?? Plytka w lampce nie jest przypadkiem tak wykrojona ze pasi tylko w jedna strone ??? W rzeczy samej, ale to nie problem żeby ją obrócić. W jednym miejscu trzeba dosłownie o 1mm ściąć/zeszlifować plastikowy cycek i płytka idealnie dociska
  5. Tak są wpisy, 2004 rok przy przebiegu 26901km 8E0261136 Tape Ilość 1.00 Domyślam się, że chodzi o to uszczelnienie Następnie jest wpis reklamacyjny dot. Webasto przy 51tys km. Czyli mniemam, że poprzedniemu właścicielowi dymiło, ASO zastosowało zestaw uszczelniający i gów.o to dało Przy tej reklamacji nie widnieje żaden wykaz użytych części czyli domyślam się, że ją odrzucono i tak to zostawili
  6. Panowie warto kupić i zamienić piecyk w B6 tym który był stosowany w B7 (podobno poprawiony)? webasto Audi A4 piec 8E0265081A (2525782647) - motoAllegro Mój piecyk nieco dymi, mimo zastosowanego ori zestawu naprawczego (tak wynika z historii serwisowej).
  7. W samej lampce przekręcasz płytkę i gotowe. Roboty u mnie na 3 minuty
  8. Mam w swoim B6 1.9TDI Q AVF ori aku 000 915 450A o parametrach: 12V 95Ah 760A dzisiaj podczas dłubania w aucie przez kilka godzin słuchałem cd na postoju i aku wyładował się. Podpiąłem na kable do auta żony i odpalił. Pojeździłem trochę i pali od strzała, ale mam dylemat czy kupować nowy czy też dać mu trochę czasu do podładowania. Jutro wybywam na urlop i wolę dmuchać na zimne. Czy w ogóle taki aku się nada: PRODUCT FINDER (Result) - VARTA Automotive
  9. turzol odpowiedział(a) na marekg temat w Audi A4 B6
    Tunel dla pojazdów z podłokietnikiem (2DIN) 8E0 863 241 F 6PS -czarny (soul) 26Z - ciemnoszary
  10. Jak dla mnie to będzie 8E9 827 229 E Niech jeszcze ktoś potwierdzi, bo rys w ETCE jest z d..y
  11. Tak, o te chodzi. W klekotach się da zamontować, nie wiem jak w 1.8T
  12. Spoko , ale zapodaj komplet osłon i pod maską będziesz miał ordnung
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie ori szyba i nie fotochrom Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja u siebie przy okazji serwisu zapodałem komplet oryginalnych filtrów i napiszę tylko ,żeby się nie zrażać że są Made in China. Kiedyś zawsze jak kupowałem w serwisie były klepane w DE. Globalizacja postępuje
  15. Nie przewiduje wymiany, bo niby co znajdę lepszego do B6? Dzięki za dobre słowo Przede mną jeszcze daleka droga, żeby auto było pięknością . Przede wszystkim razi mnie stan lakieru i nim mam zamiar się jeszcze zająć w tym sezonie. Będzie full korekta i zabezpieczenie powłoką kwarcową na zimę (C-quartz Pro), na lato mam cały arsenał wosków więc czymś się pomaże dla wetlooku. W garażu czeka już pełne body S4 i tylko kwestia czasu kiedy zawioze graty do lakiernika i zawitają na aucie. Najpierw muszę pozbierać graty typu sterowniki do homelink, pdc przod/tył bo nie chce mi się później zrzucać zderzaków żeby je upychać. A tak zrobie to za jednym zamachem
  16. w książce serwisowej masz wpis z trzyliterowym oznaczeniem silnika
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ba, ja bym nie wsiadł do tego. Wyszlo na tyle dobrze, ze pewnie za kilka lat pojawi sie na alledrogo jako B8
  18. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sie kurna wysilacie jak nasi piłkarze:) Osobiście nie jestem fane tego typu rezania, ale ulepił go całkiem zgrabnie
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znalazłem na A4-freunde. Niby coś tam pomodzone A4 B6, patrząc z boku i z tyłu. Kto zgadnie co jest z przodu?
  21. Kolor, silnik, wyposażenie, napęd ehh bajka. Gratki zakupu i rezaj powoli ale z głową
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kilka postów wyżej pisałem o tym...ogranijcie sie
  23. 14 miesięcy i jeszcze ma smoka I nie chodzi sama, ale czy to coś zmienia? Ważne, że zdrowa i radosna
  24. Moja 14-miesięczna córa już nie chce słyszeć o jeżdżeniu w swoim wózku. Teraz kręcą ją inne wózki ;]
  25. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupilem schowek z lodowka , przełożyłem ją do swojego schowka i pogoniłem dalej schowek za tyle samo Wyszedłem na 0:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.