Treść opublikowana przez komoornik
-
Kod błędu P0039 w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Trzeba by mimo wszystko przyjrzeć się turbo - do wymontowania katalizator. Istnieje szansa że jest pęknięty kolektor.
-
Mruganie do kierowcow swiatlami - Bixenon
Jak już tak o tym rozmawiamy, to z żalem stwierdzam że niektórzy wymieniają żarniki dopiero jak się całkowicie przepalą. A skuteczność żarników drastycznie spada po pewnym okresie użytkowania. Tak jak i pomysł z pojedynczą wymianą. Takie rzeczy można zrozumieć, przy żarówkach halogenowych.
-
Mruganie do kierowcow swiatlami - Bixenon
Przetwornice jak przetwornice. Każde zapalenie xenonu na pewno skraca żywotność samych żarników, a już szczególnie jak się to robi kilka razy pod rząd.
-
Mruganie do kierowcow swiatlami - Bixenon
Chyba będzie z tym problem, bo to powinno wymuszać włączenie się Xenonu.
-
Problem z otwieraniem tylnej klapy
Mój ostatecznie został zdemontowany w częściach. Obstawiam że się uszkodził.
-
B8 TrOOOOp
Si No bo właśnie szukam różnicy i patrze że mam poliftowe Nie poliftowe, tylko MY10+
-
Problem z otwieraniem tylnej klapy
ASO przekładało? Montowałem u siebie kamerę i miałem spory problem z demontażem przycisku.
-
Mruganie do kierowcow swiatlami - Bixenon
W nocy zawsze włączam długie jak mnie ktoś oślepia HIDami czy żarówkami 100W.
-
Problem z otwieraniem tylnej klapy
Na nową ori, nową zamiennik czy używaną? Przycisk był przekładany?
-
Lift in progress - zmiana modułu Xenon
Praktycznie zakończyłem proces przygotowywania się do zmiany modułu Xenon (z AFS na LWR). Mam piny, moduł z wtyczką, przewody. Podpowie ktoś jak zlokalizować przewody przy słupkach A (po 4 szt. na stronę), które trzeba doprowadzić do modułu przy takiej zmianie? Czy przy samych lampach jest to kwestia przerzucenia jednego pinu?
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
4.2 to nie jest jakiś super silnik, a z modów to tam można kompresor wrzucić - ale koszty na pewno spore. To RS5 jest na pewno sporo cięższe.
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Sprawdź jeszcze, czy jak chwilę postoisz na D (rozumiem, że z Auto Hold?) i przerzucisz na P czy nie zauważysz tego że przód auta się trochę opuści.
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Zarąbisty potencjał to ma 3.0, ale TFSI. Koło kompresora, korekta programu i robisz 450KM. Niutem samym auto wcale nie jedzie (było na forum małe porównanie 2.0 TFSI i 3.0 TDI - oba w okolicach 300KM).
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Seryjne RS co? RS4? Jakim kosztem "dobrze zrobiony"? Bo tak samo można dalej i RS4 robić.
-
B8 TrOOOOp
Ustalmy raz na zawsze, nie ma czegoś takiego jak lusterka polift. Są lusterka do i od MY10.
-
A4B8 2.0TFSI CDNB
Jak sprzęgło? Trakcja?
-
B8 TrOOOOp
To z czym jest powiązanie? QQ1? Chrom na listwach okien?
-
B8 TrOOOOp
Jak nie ma auto, to jest chyba bez chromu.
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Jeśli mowa o Warszawskim ruchu, to spalanie jak w B8 Ale spoko, zaraz ktoś wpadnie i napisze że w miejskich korkach pali mu max 12l (a mieszka w Pipidówku Dolnym).
-
numer pinów i kostki od climatronica (polift)
Nr kostki z ETKI? To czemu nie pomożesz?
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Ostatnio siedziałem w B8 z 3.0 TDI to tam sam silnik mocno drżał, może dlatego tego nie wyczuwasz. Objaw taki sam jak opisywany w temacie masz.
-
B8 TrOOOOp
no wlasnie gdzie ta blokada jest realizowana? w skrzni czy w wybieraku? VCDS nie pokazuje błędów? Np. właśnie samego mechanizmu zmiany biegów? Co z awaryjnym przełączaniem trybów (instrukcja)?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ile razy lepszy ten setup od tego w A4? Ze 4?
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
Nie masz S Tronica, tylko Tiptronic. A4 w USA nie miało S Tronica.
-
Błąd po wymianie rozrządu
Do zaworu niby jest potrzebny specjalny klucz. I ważne żeby go dokręcić z odpowiednim momentem.