Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Trzeba by mimo wszystko przyjrzeć się turbo - do wymontowania katalizator. Istnieje szansa że jest pęknięty kolektor.
  2. Jak już tak o tym rozmawiamy, to z żalem stwierdzam że niektórzy wymieniają żarniki dopiero jak się całkowicie przepalą. A skuteczność żarników drastycznie spada po pewnym okresie użytkowania. Tak jak i pomysł z pojedynczą wymianą. Takie rzeczy można zrozumieć, przy żarówkach halogenowych.
  3. Przetwornice jak przetwornice. Każde zapalenie xenonu na pewno skraca żywotność samych żarników, a już szczególnie jak się to robi kilka razy pod rząd.
  4. Chyba będzie z tym problem, bo to powinno wymuszać włączenie się Xenonu.
  5. Mój ostatecznie został zdemontowany w częściach. Obstawiam że się uszkodził.
  6. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Si No bo właśnie szukam różnicy i patrze że mam poliftowe Nie poliftowe, tylko MY10+
  7. ASO przekładało? Montowałem u siebie kamerę i miałem spory problem z demontażem przycisku.
  8. W nocy zawsze włączam długie jak mnie ktoś oślepia HIDami czy żarówkami 100W.
  9. Na nową ori, nową zamiennik czy używaną? Przycisk był przekładany?
  10. Praktycznie zakończyłem proces przygotowywania się do zmiany modułu Xenon (z AFS na LWR). Mam piny, moduł z wtyczką, przewody. Podpowie ktoś jak zlokalizować przewody przy słupkach A (po 4 szt. na stronę), które trzeba doprowadzić do modułu przy takiej zmianie? Czy przy samych lampach jest to kwestia przerzucenia jednego pinu?
  11. 4.2 to nie jest jakiś super silnik, a z modów to tam można kompresor wrzucić - ale koszty na pewno spore. To RS5 jest na pewno sporo cięższe.
  12. Sprawdź jeszcze, czy jak chwilę postoisz na D (rozumiem, że z Auto Hold?) i przerzucisz na P czy nie zauważysz tego że przód auta się trochę opuści.
  13. Zarąbisty potencjał to ma 3.0, ale TFSI. Koło kompresora, korekta programu i robisz 450KM. Niutem samym auto wcale nie jedzie (było na forum małe porównanie 2.0 TFSI i 3.0 TDI - oba w okolicach 300KM).
  14. Seryjne RS co? RS4? Jakim kosztem "dobrze zrobiony"? Bo tak samo można dalej i RS4 robić.
  15. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ustalmy raz na zawsze, nie ma czegoś takiego jak lusterka polift. Są lusterka do i od MY10.
  16. Jak sprzęgło? Trakcja?
  17. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To z czym jest powiązanie? QQ1? Chrom na listwach okien?
  18. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak nie ma auto, to jest chyba bez chromu.
  19. Jeśli mowa o Warszawskim ruchu, to spalanie jak w B8 Ale spoko, zaraz ktoś wpadnie i napisze że w miejskich korkach pali mu max 12l (a mieszka w Pipidówku Dolnym).
  20. Nr kostki z ETKI? To czemu nie pomożesz?
  21. Ostatnio siedziałem w B8 z 3.0 TDI to tam sam silnik mocno drżał, może dlatego tego nie wyczuwasz. Objaw taki sam jak opisywany w temacie masz.
  22. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no wlasnie gdzie ta blokada jest realizowana? w skrzni czy w wybieraku? VCDS nie pokazuje błędów? Np. właśnie samego mechanizmu zmiany biegów? Co z awaryjnym przełączaniem trybów (instrukcja)?
  23. Nie masz S Tronica, tylko Tiptronic. A4 w USA nie miało S Tronica.
  24. Do zaworu niby jest potrzebny specjalny klucz. I ważne żeby go dokręcić z odpowiednim momentem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.