Treść opublikowana przez komoornik
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
A2DP nie działa?
-
Szarpanie S-Tronic przy 100% mocy
Naprawa skrzyni to jak Ci będzie robił kangurki, szczególnie przy zrzucaniu 2 -> 1 czy sypał błędami. Ostatnio nawet w praktycznie nowym egzemplarzu testówki Q5 S-Tronic sobie potrafił szarpnąć, taki urok. Ale i tak na co dzień w manualu nikt nie jest w stanie płynniej jechać
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
W B8 nie ma kolana. Za 4ke można niby dostać od lifta: http://allegro.pl/deska-konsola-airbag-pasy-audi-a4-b8-8k-lift-i6469427029.html#thumb/1
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Wydech dłubany, na 98 możliwe.
-
Szarpanie S-Tronic przy 100% mocy
Skrzynia lubi sobie czasem poszarpać, szczególnie przy LC. Tak samo w dwóch egzemplarzach które mam na co dzień pod ręką. Olej kiedy zmieniany? Ewentualnie zawsze warto chociaż zweryfikować jego poziom (w ASO ostatnio mi policzyli tylko 120 PLN za to ).
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
To nie wiem w końcu jak to liczysz. Nawet jak nie polift to przód z 5.5k, do środka ze 4k. Robota i malowanie to tak lekko 5k chyba, że to w stodole będzie robione. Auto bez quattro, relatywnie stare. Swego czasu to widziałem w miarę podobnie uszkodzony egzemplarz 2.0 TFSI Quattro S-Tronic, młodszy i z lepszym wypasem za jakieś 24k.
-
Huczy na zimnym silniku
Co do pierwszego - sprawdź czy nie masz wibracji od wentylatorów chłodnicy wł/wył klimę. Ale tak czy siak nie szukaj dziury w całym, bo zaraz się okaże że powymieniasz elementów za kilka tysięcy a efektu specjalnie nie będzie.
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Daruj sobie, 28 tysięcy to na pewno za dużo jak za taki egzemplarz. Do wjazdu cały przód - jak już to lifta robić, a to minimum 7k. Deska i poduszki co najmniej 4k. Nie licząc pierdół i robocizny.
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Skrzynia będzie ograniczała w takim sensie, że po takim Stage 3 na biegach 1,2,3 będziesz krótko jeździł i co chwilę wachlował.
-
Huczy na zimnym silniku
Nie wiem jak można cokolwiek oceniać po nagraniu, skoro mikrofon wyłapuje sporo więcej niż ludzkie ucho na żywo. Ja tam słyszę że się załącza ssanie.
-
Huczy na zimnym silniku
Coś się dzieje w trakcie jazdy? Jakieś błędy w sterownikach? Nie szukałbym dziury w całym.
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Nic dodać, nic ująć. Jeszcze jak Stage 3 zrobisz to już w ogóle ten manual będzie ograniczał.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tam nie ma żarówek, tylko moduły. Nie tak prosto to wymienić.
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Czy rodzaj świateł powinien być rzeczywiście zakodowany jako LED?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
http://www.audienthusiasts.com/Project_ADS2.html
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Zdejmujesz rączkę od maski (do wyciągnięcia blokada), potem jedna śrubka koło rączki i spinki. Podstopnica po zdjęciu tej osłony na wcisk, ten klips na górze to do trzymania osłony pod kierownicą (można ją delikatnie odgiąć).
-
2.0 TFSI 225KM tuning
Opinie są różne, jak o każdym tunerze.
-
LED nie świeci / prawy przód
Zakładasz temat który wskazywałby, że chcesz coś zdiagnozować a tu takie kwiatki. Było założyć temat w dziale "szukam serwisu"
-
2.0 TFSI 225KM tuning
Możesz się nie doczekać na odpowiedź. Jak się umawiać w R-performance, to chyba najlepiej osobiście.
-
LED nie świeci / prawy przód
Wyjmij lampy i podepnij je na odwrót, jak bez efektu to przepnij między nimi moduł od ledów.
-
2.0 TFSI 225KM tuning
Dobrą, czyli ile? Ja się ceną nie sugerowałem w sumie, ale w R-Performance i tak było swego czasu taniej (1200).
-
Jakie róznice w lusterkach przed i po lifcie
Nie ma znaczenia czy jest składane elektrycznie czy nie - manualnie składają się tak samo, więc jest to zależne od typu lusterka (starsze/nowsze).
-
2.0 TFSI 225KM tuning
R-performance
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ja miałem ori wiązkę między sterownikiem drzwi a słupkiem, a nie miałem dalej między słupkiem a lusterkiem wewnętrznym.
-
Osłona skrzyni biegów
Chore ceny mają te osłony, biorąc pod uwagę że są z tworzywa sztucznego. Ja też miałem naderwaną pod skrzynią, kupiłem zamiennik p+t za stówkę i daje radę (chociaż dwa otwory musiałem zrobić na nowo).