Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
6,5v to dobrze a co do szczelności to na włączonym silniku nic nie usłyszysz i na jałowym niema takiego ciśnienia , sprawdź tak jak ci mówiłem wtedy będziesz miał pewność ze nie ucieka ,a jak obroty lekko ci nie skaczą może ?
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
a jak to sprawdziłeś ? jak nie nieszczelność to zawór n75 zobacz czy sprawny ,no i gruszkę (WG) czy nie puszcza
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
sprawdź szczelność dolotu z filtra -turbina i turbina przepustnica ,najlepiej wepnij ciśnienie tylko nie duże w wężyk od podciśnienia i zatkaj wlot dolotu wtedy sprawdzisz całość .Jak będzie gdzieś upuszczać to już będziesz wiedział ;D mam to samo co ty ,ja tak zrobiłem i wyszło ze IC mi puszcza ;/
-
[B5 AEB] Przeładowanie
pracuje i ładnie trzyma .... troche poszusowałem po necie i nie którzy mówią ze ECU bierze dane z sondy i prze pływki kiedy ma pójść napięcie do n75 czy to prawda ?
-
[B5 AEB] Przeładowanie
mi własnie pompuje gdzieś ok 1.3 bara ale wężyk jest na miejscu ładnie zaciśnięty . Kolega mówisz ze gdzieś nieszczelność miedzy turbo a przepustnica i tu chyba moze być przyczyna bo jak wziąłem pompkę i dmuchnąłem w muszle turbiny a wlot zamknąłem ręką to gdzieś ulatywało powietrze w okolicach ICJak myślicie ? a i jak jest max to moc faluje jakby ?
-
[ALL B5] co to za uszczelka? (foto)
mi tez ostanio pękła wziąłem kupiłem silikon czarny i ładnie to za łatałałem
-
[B5 AEB] Przeładowanie
Witam mam problem z przeładowaniem pompuje powyżej 0.6 bara ,sprawdzałem szczelność przewodów wychodzących z N75 ok a sam zawór też ok WG nie puszcza co jeszcze może być przyczyna przeładowania ?
-
[INNE] Zmiana silnika 1.8 adr na silnik 1.8 turbo 180km
W sumie to polecał by ci kupno auta z takim silnikiem bo zmian to raczej sie nie opłaca chyba ze masz czas kasę chęć narzędzia itp
-
[B5 AEB] Pasek wieloklinowy
ok najpierw zobaczę bez odkręcania przodu [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 14:16_________________________________________________własnie jestem po wymianie paska i wymieniłem bez ściągania przodu oczywiście niebyło miodu nie miałem jak odkręcić napinacza klimy wrrr ale jak każdy polak dało rady podważyć pasek i jakoś zszedł
-
[B5 AEB] Przeboje z AEB - turbawka
dałem fotkę jak powinno być podłączone.... do muszli powinien być połączony dolny króciec zaworka
-
[B5 AEB] Pasek wieloklinowy
nie no będzie trzeba odchylić trochę pas przedni bo znać życie jak człowiek pójdzie na łatwiznę to więcej stresu się naje
-
[B5 AEB] Przeboje z AEB - turbawka
kolego cos masz namieszane z zaworkiem n75 !!!(lub wogóle nie podłączony sprawdź wtyczkę ) n75 powinien być tak podłączony albo WG jest otwarte zawieszone i nie pompuje
-
[B5 AEB] Pasek wieloklinowy
a zderzaka nie trzeba zdejmować
-
[B5 AEB] Pasek wieloklinowy
Witam mam problem z paskiem gdyż zaczął pękać ;/ i odrywać się .Moje pytanie to czy przy wymianie paska trzeba ściągać przód ? i jaki pasek wybrać ?
-
[B5 AWT] zawór regulacji ciśnienia dolotu.pytanie
raczej mu chyba chodzi o odmę ?
-
[B5 AEB] Smarowanie Turbiny
oczywiscie idz do hurtowni z przewodami teflonowymi w oplocie stalowym ,weź końcówki i ci do robia
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
oczywiscie !!! ostatnio wymieniałem i jest nawet 3mm nad stan
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
nie no zawieszenie to raczej nie to cos pojawia sie jak dam lekko gazu lub spuszczę gaz i dokładnie przy 1100-1200 RPM [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 12:38_________________________________________________Może teraz ktoś wie (( Dźwięk jest przerażający .... a moze to kolektor wydechowy ?
-
[B5 AEB] N75 co go może zepsuć?
12v zobacz wszystkie bezpieczniki od sterowania silnikiem może jakiś przepalony
-
[B5 AEB] N75 co go może zepsuć?
jedynie to wysokie napięcie nic innego albo wadliwe kupujesz sprawdź dokładnie z nimi trzeba sie bawić
-
[B5 ANB] Zapach spalonego oleju z wydechu
kolego tak mi się zdaje ze kat zapchany będzie po takim wyczynie ,a jak moc
-
[B5 ADR] Czy aby napewno dobre obroty w stosunku do prędkości?
ja przy 2000obrotów mam 50 km/h
-
[B5 ANB] Jaka średnica wydechu
Chyba 50mm
-
[B5 AEB] Przeboje z AEB - turbawka
a mi sie zdaje ze puszcza miedzy goraca czescia turbiny a środkiem ,a co do połączenia kompa to zajrzyj w konfiguracje laptopa bo może zle wszystko ustawiłeś
-
[B5 AEB] Przeboje z AEB - turbawka
Najlepiej odkręca się na ciepłym ale nie gorącym Dużo wd-40 i pójdzie jak pęknie śruba to niestety i tak trzeba dać ta uszczelkę a co do mechanika to jakaś d*pa nie obrażając