Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. 900 i 100 roznia sie tylko koncowka wydechu srednica jest wieksza i tyle na dzwiek to nie wplynie raczej a do zwyklego zderzaka raczej bedzie pasowac 90 mm
  2. no wlasnie widze ze dosc ubogo:whistling: ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 22:07 ---------- morda ulepiona wszystko poskladane teraz a4 czeka na usuniecie kata i wstawienie dp bo kat sie tak grzeje ze masakra
  3. Dev -przydałby się na forum A3. [8L] Tarcze hamulcowe + klocki - ale jakie? Jakie tarcze? ATE:polew: Jakie klocki? Kup ATE:polew: zalogowałem sie na tym forum, bieda straszna musisz im tam Dev troszke uporzadkowac w dziale hamulcow:grin:
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    oj tam chciałbym taka choćby w środku była meblościanka Bieszczady , to jest szczegół który w każdej chwili można zmienić
  5. swietnie sie ta kiera prezentuje:naughty:
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    a mysle ze w granicach 6-7
  7. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/
  8. Te tłumiki strasznie rdzewieją. Znam z doświadczenia. Polecam z tej firmy ale nierdzewne na pewno nie ten srodkowy , sam na takim jezdze pare lat i zero rdzy ....no chyba ze miales posawany migomatem:whistling:
  9. tez bym chcial takie rodzinne kombi miec w garazu
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    Esa świetne auto , a czy ona nie stała jakiś czas temu na allegro? pogratulować rurki
  11. black piano wymiata:naughty: jak dla mnie duzo ladniejsze niz te carbony:whistling:
  12. co tam masz pewnie 1ba allroad
  13. mozna wyrezac z dwoch:whistling:
  14. Rzeczywiście masz rację jest bixenon we wlepce mam kod 8ED "bi-functional headlight with gas discharge lamp, for driving on the right" wyszło jesczcze, że mam serwotronic no to niezle wypasik
  15. tak licznik kolor, homelink jest systemem otwierajacym bramy drzwi garazowe itp bez dodatkowych pilotow , te guziczki nad glowa w oslonie przeciwslonecznej , mozna go zakodowac , bix masz na stowe , hmm ciekawe czy we wlepce jest mowa o rodzaju oswietlenia:eusathink:
  16. ...ale tam LPG już nie założysz e no niech winczako kupuje bo odkupilbym jego s4 b6
  17. fajne wozidlo i fajny silnik:wink: niezly wypas ci sie trafil , masz jeszcze kolor fis , homelink i bixenon:wink: bezawaryjnosci:wink:
  18. bobre , wiec tak klocki leza tam gdzie maja lezec a centralny IC daje mi najbardziej w kosc skurczybyk:facepalm: ale wszystko juz praktycznie dopasowane bylo dzisiaj jedyny wniosek jest taki ze musze pare cm opuscic chlodnice klimy i bedzie wszystko jak nalezy , ale to juz po swietach
  19. ale taborety dorwales:slina:
  20. nie no spoko nic nie bedzie sapal, nic nie bede mowil hehe,
  21. tak tylko ze juz z kasa bylo cienko a w sumie to sie zastanawialem czy przetaczac tarcze czy nie i czy zmieniac klocki , ale jednak zrezygnowalem z przetaczania mam od ciebie elegancki zestaw na tyl wiec i przod musi byc ideal, no ale nic sie nie stalo dobrze ze mnie ostzegliscie wczesniej dokupie klocki i bedzie git
  22. Dzięki za info jutro bede u Sida to oddam te klocki dobrze ze ten fimc mnie przytrzymal bo bym pewnie założył
  23. Hmm o widzisz dobrze wiedzieć , Sid mi dal takie klocki i mówił ze nigdy nie miał z nimi problemu wiec teraz juz zgłupiałem , ale jak mówisz ze g.... to przynajmniej mogę podjechać i oddać
  24. yyyyy no nie a co ciulowe są ? Gadaj tu pieronem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.