Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
mozna zrobic hydrografika tez ladnie wyglada:wink:
-
malowanie dekorow (drewno)
malowalem tylko ze nie drewno tylko rybia luska, najpierw zmatowilem pozniej podklad znowu przytrzec , pozniej kolor i bezbarwny , lekko przytrzec jak sa nierownosci i polerka
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
ile komplet bo podobaja mi sie moze byc pw
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Przyciski elegancko wygladaja;-)
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
To akurat cały wydech kwasiak
-
Kierownica z B6 do B5
jak w temacie do polifta p&p
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
fajny efekt wlasnie ze dobrze na zdj widac podswietlenie ori bys nie uchwycil aparatem tak jara:grin:
-
Kierownica z B6 do B5
http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/kiera-b6-b5-311763/
-
Przednie Lampy Yellow
efekt fajny:kox: szafa nie miales problemow z miskami? mi juz za zolte halo dowod chcieli wziasc:facepalm:
-
Malowanie lamp H7 Na Back Edition
ale przynajmniej te dziwne chromy znikly fajnie teraz lampy wygladaja , szkoda ze w b6 nie mozna tak latwo rozkleic lamp:facepalm:
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
sowmiarka w lape i klekaj przy zderzaku tak na serio to poszukaj gdzies to bylo opisywane parenascie razy na forum ale najlepiej sobie zmierzyc bedziesz pewny
-
kiera z b6 do b5
nie bylo wspomniane wczesniej ale mowa jest oczywiscie o komplecie z poduszka
-
kiera z b6 do b5
na to wyglada
-
Lewy spryskiwacz xenonu do B6
a one nie sa takie same ? chyba mozna je przekladac prawo lewo? chyba ze sie mysle:decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja odpadam, w sobote szykuje mi sie ostre wiec w niedziele nawet nie patrze w strone garazu
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
te czorne nie sa glupie ciekawe jak by wygladaly na aucie
-
[B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)
do 1.8t ani sie nie zastanawiaj tylko pakuj gaz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba dla blacharza....
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
bo mowisz ze z zewnatrz malowac jak to jest szklany klosz po nie potrzeba malowac tylko klosz wypolerowac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w koncu Q ma co robic:decayed:
-
Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK
ringi do audi?
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
szklo malowac? jak juz to raczej polerke zrobic
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jezdzij na nich ile chcesz mi na razie nie sa potrzebne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jarku jak na moj gust to te pierwsze plus odblysnik usa:wink:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no bylo krutko ale tresciwie:decayed: