Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    mi sie te kierunki podobaja mi ostatnio w niedziele policja chciala dowod zabrac za zolte halo
  2. wklad wydechowy musi miec oplywowe ksztalty a nie rury do kanta ciente:facepalm:
  3. wieczorem wrzuce fote puchy to zobaczysz czy to nie jakis feler lub podruba
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    moze do tych kierunkow by pasowaly halogeny oklejone na zolto:wink:
  5. to samo mialem co kolega plasti zamiast malowac plul pewnie jakas pucha felerna musze jeszcze zmienic koncowke moze ona jest do d.... jednak proby nie zrobilem na samochodzie bo jest za zimno tylko na czyms innym
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    ta tablica z przodu to ale furmanka kox . czemu sprzedajesz te kola ladnie sie prezentuja na twojej furmance:wink:
  7. Ja mam wydech seria tylko końcowe zmienione Na wiosnę wkładam DP w owijce zamiast kata Tomek mówił że przy całym wydechu z kwasa z jednym przelotowym na środku jest dość głośno. Moim zdaniem najlepiej pod spodem zrobić rozejście i dać 2 przeloty obok siebie tak jak jest w zestawie Magnaflow 16601 dokladnie jeden przelotowy to za malo przydaly by sie jeszcze dwa na rozgalezieniu:kwasny: ale jest to jeszcze do zrobienia
  8. ja mam caly wydech z kwasowki nie tylko kominy:wink:
  9. dokladnie mialem 235 i na nierownej drodze musisz porzadnie kierownice trzymac bo mozna zeby powybijac:wink:
  10. Kolego Tomaszu ale ja szukałem końcówek dwa lata temu. Już dawno je mam . Ale dzięki za pomoc o qrde nie spojzalem na date sorki
  11. z tego co widze to tlumnik robiony przez rm-motors nie zgnije nie oni mi robili kominy i jestem bardzo zadowolony latam juz 3 rok i rdzy nie widac zreszta robia z kwasowki bardziej bym ci polecal cos w tym stylu Tłumik sportowy RM Motors RM8 apexi mugen (2952563628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- zreszta kolega w temacie szuka koncowek tu masz fajne paru forumowiczow ma takie końcówki ozdobne N1-101RS ulter Audi S4 S6 S8 R32 (2894304976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ps. Virus Twoje foty sa pozyczone do aukcji
  12. 196 tys ...uj wie czy prawdziwy w kazdym razie problemow nie stwaza a w b5 1.6 bedzie prawie 290 ...
  13. sedan:slina:
  14. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-amb-1-8-t-usa-mala-alicja-ze-stanow-sprzedam-kola-18-dobrej-cenie-211011/index4.html tu kolega ma zalozona jesli o to ci chodzi:wink:
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    jeszcze sie zastanawiam nad takim mixem czarnego i czerwonego
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    seledyn juz mialem dosc ciekawie to wyglada do czarnej felgi ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- dzisiaj zostaly z grubsza oczyszczone wszystkie gwinty gumkami pozaslepiane i przygotowane sa do piaskowania
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    odpada ten kolor mi sie nie podoba
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    mozna poprawic nie zaszkodzi
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    wiadomo nie chce puzniej gwintow na nowo obrabiac ... mam stare sruby to wkrece i z nimi dam
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    jakby to bylo blizej to czemu nie u nas w rzeszowie tez takie rzeczy robia wiec nie ma sensu wydawac na przesylki ale dzieki
  21. akurat mam na zbyciu
  22. te gumowe nakladki z czasem pekaja tak ooo same z siebie kup naklejke bezbarwna i po problenie
  23. kup plastidipa i eksperymentuj na pewno ktoras opcja przypadnie ci do gustu:wink:
  24. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    tez tak mysle na ori zaciskach mi nie zalezalo moglem sobie ciapac a to juz pasuje zrobic profi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.