Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Klapa USA
no ja tego plastiku nie mialem ale raczej i tak by sie nie zmiescila bo wystaje poza to wtloczenie na klapie i niestety musialem przygiac tablice
-
Dokładka Tylna
wydaje mi sie ze to jest to samo i raczej podejdzie
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
ja mam 8000k ale juz sie troche wyjaraly i bardziej na bialo swieca i jest git
-
Anodowanie klamek i elementow z amelinium
wez farbe opryskus taka jak tumnik od ciagnika wymajowany je
-
Anodowanie klamek i elementow z amelinium
a srodek masz jaki tez czarny ? na pewno jak pokryjesz bezbarwnym to efekt bedzie lepszy i farba bedzie sie lepiej trzymala
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
to jest prosta operacja tylko wyciag pacjenta na stół(lampe) i sie dobrze przyjzyj wetkniesz ja tak ze ani sladu nie bedzie
-
Klapa USA
nie wiem czemu u nas takich nie robia a powinni bo duzo samochodow jest z usa a czasy traktorow juz sie skonczyly :/
-
Światła do jazdy dziennej LED
po to zeby bylo ciekawiej i zeby mozna bylo rano dluzej pospac
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
ja mam skore u siebie i bym raczej nie zamienil na welurowe
-
Wymiar dolnej (środkowej) kratki w zderzak s-line
i jak ta kratka spasowala dobrze moze masz jakies foto jak to u ciebie wyglada?
-
Emblematy led Audi
uuooeee juz to gdzies widzialem :/
-
Lampy Led
No nie wiem nie wiem ja juz mialem ledowe tylnie w nocy fajnie swiecily nawet ale auto wygloadalo jak jakis lanos na nich wiec to kwestia gustu w kazdym razie ja swoje sciagnolem i zalozylem ori a w przednich to tez bym nie zmienial na ledy tylko jak cos to srodki pomalowal na czarno wybor nalezy do ciebie
-
Titan spoke 8K0 601 025 AR - 19"
ta fela rw`ie suty
-
Biały dym z Audi A4 B7 1.9TDI
Dokładnie tak Mój na przelocie to teraz kopci parą na zimnym,że ojacie a jak się zagrzeje to jest git tez tak mam nie ma sie czym przejmowac;)
-
Dziwnie dzialajacy szyberdach...?
z tego co tam widze to chodzi o przeczyszczenie stykow tak?
-
Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
szablony masz opisane w poczatku tematu jest napisane ze mam to od uzytkownika naszego forum ktorego polecam bo byly dobrze zrobione:) i przeslylka szybka ..jego nick to ..:--> ( piterdzg ) fajny modzik i fajne wykonanie a powiedz mi kolego duzo trzeba sie mordowac zeby wymontowac przyciski? ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- piterdzg a Ty po ile masz te szabloniki a i czy posiadasz moze szablonik na kubek i wizytowki?
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
chłopie:wink: ja tą lampe 2 dni na kaloryferze miałem wiec nie ma możliwości żeby nie doschła...no a powiem ci że jakby to były bixy to bym sie wzioł za te oringi a w normalnych lampach ich tam nie ma z tego co wiem mi po tym modzie tez jedna lekko parowala ale wyciagnolem podkleilem silikonem jeszcze w paru miejscach i jak na razie jest git
-
Zachowanie ręcznego hamulca
zaciagasz ma trzymac i amen ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- no chyba ze sobie sprawdz ten twoj abs zaparkuj na stromej gorce zaciag i wyjdz z auta jak pojedzie do reczny do doopy :D
-
Dziwnie dzialajacy szyberdach...?
Bry. male pytanko. Otoz jesli chce uchylic szyberdach : przyciskam -otwiera sie - i nagle sam sie zamyka-jeszcze raz przyciskam otwiera sie- zaraz sie sam zamyka...dopiero tak po kilku probach zostanie na swoim miejscu i pozniej jest ok mial ktos takie cos ?bo to wnerwiajace juz jest :/
-
Grill od S4 do zwykłej A4
ja bym ci calosc proponowal od s-line ale od czegos trzeba zaczac ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- daniels1980 ale Cie ponioslo z tymi lampami czarne jak d*pa szatana ale fajnie to wyglada
-
Klapa USA
o dobre pytanko sam bym skorzystal? wie ktos? Tablice amerykańskie USA | PPHU AGO -tylko może być przypał za brak naklejeczji sie naklejke druknie na oki iglowej
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
poczekaj az spadnie snieg to zaznasz radosci z Q
-
Klapa USA
o dobre pytanko sam bym skorzystal? wie ktos?
-
A4 B6 1.8T autobox -przygotowanie do zimy
Oj Grzes dlaczemu niby zlo? ja zawsze wozilem swoja deske i 3 pary nart w bagazniku po zlozonym siedzeniu , i do tego jeszcze 3 osoby z bagazami to bylo dopiero uciazliwe bo malo miejsca bylo , teraz wszystko pojdzie na dach a w srodku miejsce zostanie jak dla mnie mega wygoda ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- zalezy od oczekiwan jak dla mnie to jedna deska i 3 pary nart spokojnie sie miesci i to wystarczy wiec nie potrzebowalem jakiegos ekstra duzego ja od poczatku polowalem na uzywke ale jednak nie wiem czemu zdecydowalem sie na nowy
-
Klapa USA
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/a4-b6-1-8t-autobox-przygotowanie-zimy-248375/ ja swoja podgiolem