Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na miki temat w Nadwozie i Wnętrze
    no ja tego plastiku nie mialem ale raczej i tak by sie nie zmiescila bo wystaje poza to wtloczenie na klapie i niestety musialem przygiac tablice
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B6
    wydaje mi sie ze to jest to samo i raczej podejdzie
  3. ja mam 8000k ale juz sie troche wyjaraly i bardziej na bialo swieca i jest git
  4. wez farbe opryskus taka jak tumnik od ciagnika wymajowany je
  5. a srodek masz jaki tez czarny ? na pewno jak pokryjesz bezbarwnym to efekt bedzie lepszy i farba bedzie sie lepiej trzymala
  6. to jest prosta operacja tylko wyciag pacjenta na stół(lampe) i sie dobrze przyjzyj wetkniesz ja tak ze ani sladu nie bedzie
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na miki temat w Nadwozie i Wnętrze
    nie wiem czemu u nas takich nie robia a powinni bo duzo samochodow jest z usa a czasy traktorow juz sie skonczyly :/
  8. po to zeby bylo ciekawiej i zeby mozna bylo rano dluzej pospac
  9. ja mam skore u siebie i bym raczej nie zamienil na welurowe
  10. i jak ta kratka spasowala dobrze moze masz jakies foto jak to u ciebie wyglada?
  11. uuooeee juz to gdzies widzialem :/
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na alexio21 temat w Audi A4 B6
    No nie wiem nie wiem ja juz mialem ledowe tylnie w nocy fajnie swiecily nawet ale auto wygloadalo jak jakis lanos na nich wiec to kwestia gustu w kazdym razie ja swoje sciagnolem i zalozylem ori a w przednich to tez bym nie zmienial na ledy tylko jak cos to srodki pomalowal na czarno wybor nalezy do ciebie
  13. Dokładnie tak Mój na przelocie to teraz kopci parą na zimnym,że ojacie a jak się zagrzeje to jest git tez tak mam nie ma sie czym przejmowac;)
  14. z tego co tam widze to chodzi o przeczyszczenie stykow tak?
  15. szablony masz opisane w poczatku tematu jest napisane ze mam to od uzytkownika naszego forum ktorego polecam bo byly dobrze zrobione:) i przeslylka szybka ..jego nick to ..:--> ( piterdzg ) fajny modzik i fajne wykonanie a powiedz mi kolego duzo trzeba sie mordowac zeby wymontowac przyciski? ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- piterdzg a Ty po ile masz te szabloniki a i czy posiadasz moze szablonik na kubek i wizytowki?
  16. chłopie:wink: ja tą lampe 2 dni na kaloryferze miałem wiec nie ma możliwości żeby nie doschła...no a powiem ci że jakby to były bixy to bym sie wzioł za te oringi a w normalnych lampach ich tam nie ma z tego co wiem mi po tym modzie tez jedna lekko parowala ale wyciagnolem podkleilem silikonem jeszcze w paru miejscach i jak na razie jest git
  17. zaciagasz ma trzymac i amen ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- no chyba ze sobie sprawdz ten twoj abs zaparkuj na stromej gorce zaciag i wyjdz z auta jak pojedzie do reczny do doopy :D
  18. Bry. male pytanko. Otoz jesli chce uchylic szyberdach : przyciskam -otwiera sie - i nagle sam sie zamyka-jeszcze raz przyciskam otwiera sie- zaraz sie sam zamyka...dopiero tak po kilku probach zostanie na swoim miejscu i pozniej jest ok mial ktos takie cos ?bo to wnerwiajace juz jest :/
  19. ja bym ci calosc proponowal od s-line ale od czegos trzeba zaczac ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- daniels1980 ale Cie ponioslo z tymi lampami czarne jak d*pa szatana ale fajnie to wyglada
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na miki temat w Nadwozie i Wnętrze
    o dobre pytanko sam bym skorzystal? wie ktos? Tablice amerykańskie USA | PPHU AGO -tylko może być przypał za brak naklejeczji sie naklejke druknie na oki iglowej
  21. poczekaj az spadnie snieg to zaznasz radosci z Q
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na miki temat w Nadwozie i Wnętrze
    o dobre pytanko sam bym skorzystal? wie ktos?
  23. Oj Grzes dlaczemu niby zlo? ja zawsze wozilem swoja deske i 3 pary nart w bagazniku po zlozonym siedzeniu , i do tego jeszcze 3 osoby z bagazami to bylo dopiero uciazliwe bo malo miejsca bylo , teraz wszystko pojdzie na dach a w srodku miejsce zostanie jak dla mnie mega wygoda ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- zalezy od oczekiwan jak dla mnie to jedna deska i 3 pary nart spokojnie sie miesci i to wystarczy wiec nie potrzebowalem jakiegos ekstra duzego ja od poczatku polowalem na uzywke ale jednak nie wiem czemu zdecydowalem sie na nowy
  24. tomekhxc odpowiedział(a) na miki temat w Nadwozie i Wnętrze
    http://a4-klub.pl/nadwozie-14/a4-b6-1-8t-autobox-przygotowanie-zimy-248375/ ja swoja podgiolem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.