Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Witam. poniewaz zbliza sie zima zaprezentuje moj nawy nabytek , trumna narciarska na dach jest to sprzet ze sredniej polki firmy Inter Pack- dlugosc 198 cm ladownosc 75kg , belki do mocowania trumny takze z tej firmy , dosc wygodne rozwiazanie jesli ktos duzo podrozuje Piszcie jesli macie inne propozycje przewozu sprzetu lub wstawiajcie foto jak to wyglada u was A tak to wyglada u mnie Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  2. sie nie zdziwie jak za niedlugo bedziesz mial kostke pod garazem ogrzewana
  3. te fele sa kozackie widzialem juz w b6 sedan normalnie rwą suty
  4. ja mysle ze w polowie listopada no chyba ze wczesniej snieg spadnie
  5. w benzyniaku masz mniejsza oslone niz w td przynajmniej tak jest w b6 :Pjutro lukne pod swoja b5 to sprawdze
  6. Masz nielegalne radyjko heh:P ale b.dobre
  7. dokladnie wepnij sie tak mowi Pablo pare min roboty tez mam tak u siebie wpiete , wypnij kable od wyjscia pod zapalniczke od radia , i wepnij sie pod bezpiecznik juz nie pamietam ktory , mozesz dla pewnosci sprawdzic miernikiem czy nie podaje nap po wyciagnieciu kluczyka, drugi przewod do masy i operacja zakonczona
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na mr.mark1 temat w Audi A4 B6/B7
    hmm no to ja innych pomyslow juz nie mam
  9. heh no fajny mod a ja musialem przerobic troche tylko w odwrotnym kierunku bo policja mnie zatrzymala jak wyjezdzalem ze swojego mostka i chcieli mi dowod zaje... za obrysowki :/ a takie mialem ladne ori lampki usa :/ no i trzeba bylo wrezac postojowki , a opcja z tym przelacznikiem jest ciekawa i kto wie moze wroce do tego
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na mr.mark1 temat w Audi A4 B6/B7
    moze wydmuchac po jakims czasie juz to mialem u siebie , ale sprobowac zawsze mozna
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na mr.mark1 temat w Audi A4 B6/B7
    A sprawdz sobie polaczenie rur ono jest wlasnie dokladnie gdzies jak sa przednie siedzenia , (nie wiem jak w 1.9 tdi ale u mnie tak jest) to laczenie jest na takiej obejmie i scisniete jest dwoma opaskami metalowymi na sruby , u mnie bylo tak ze tez mialem podobne buczenie w tym miejscu to choc zakladalem nowa obejme i nowe opaski to i tak za jakis czas sie to obrobilo , metal sie tam nagrzewa i rozszerza i odwrotnie i moze dlatego masz takie buczenie pod spodem, sprawdz sobie to dokladnie albo najlepiej to zaspawaj bo te obejmy sie szybko sypia , mozliwe ze problem zniknie , powodzenia
  12. wiem ze nie ma elektryki , po prostu zdziwilo mnie to ze jezdze juz autem tyle a teraz po zmianie tarcz (wiem ze to nie ma nic wspolnego z tym) po jakims czasie ni z tego ni z owego wyskoczyl mi ten komunikat i piszczy jak oszalaly ... A o koszt modu sie pytam bo w przyszlosci pewnie zrobie cos takiego a wiem ze WRC ma to juz zrobione w b6 ale dzieki za info
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na mr.mark1 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie obija, sprawdzony jest na całej długości. moze filtr przepuszcza jak mowisz ze z tamtad sie wydobywa buczenie hmm no trudno stwierdzic ...
  14. spoko mod w b6 jaki jest koszt takiej operacji bo widzialem ze tam tez masz heble od s4 tak z innej beczki zmienialem ostatnio tarcze w swojej b6 z tylu wszystko bylo dobrze ok sprawnie wszystko dziala a teraz po dwoch dniach jazdy zaswiecil mi sie na fisie BREAKE i mi miga caly czas :/
  15. BRY. pokaze male porownanie jak to wygladalo i wyglada u mnie PRZED: Uploaded with ImageShack.us PO: Uploaded with ImageShack.us Troche roboty bylo , moze za bardzo mnie ponioslo z tym czarnym bo kierunki tez zamalowalem ale efekt zadowalajacy powodzenia w rezaniu
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na mr.mark1 temat w Audi A4 B6/B7
    hmm moze Ci o cos ten wydech obija i z tego ten rezonans
  17. Takze ja jeszcze poczekam daj znac jak sie uporasz z tym pozdrowionka
  18. mi juz sie caly rok swieci (O) tez na poczatku myslalem ze klocki , okazalo sie ze hmm jednak nie , pozniej vag ....no tez ok , wiec mozliwe ze przyczyna siedzi w przewodach moze sie ktorys przerwal , moze to kiedys sprawdze bo juz sie przyzwyczailem d tej kontrolki
  19. ja powiem tak ;P jezeli chcesz miec w srodku ten sam dzwiek cicho itd to zmien same koncowe wydechy (nie wyrzucaj srodkowego) a jezeli idziesz w moc do zapodaj przelot i kwas decyzja nalezy do ciebie a opinie sa rozne powodzenia
  20. Albo zacznij palic ;D
  21. ja juz mam coraz wieksze watpliwosci co do przelotu 2,5'' ns kwasie :/
  22. 90 mm mieszcza sie bez problemu
  23. fajnie wyglada ta folia na dekorach gdzie taka mozna dostac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.